انجمن ها > انجمن موبایل > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
موبایل (بازدید: 84)
پنج شنبه 4/8/1391 - 18:56 -0 تشکر 569134
روش ارسال فكس از تلفن همراه

طی سال‌های گذشته فكس بهترین و سریع‌ترین راه ارسال نامه و پیام از شهری به شهر دیگر بود كه این وظیفه در سال‌های اخیر به سرویس‌های ایمیل و پیامك محول شده است اما هنوز شركت‌ها و سازمان‌هایی هستند كه كماكان از طریق ارسال فكس فعالیت‌هایشان را پیگیری می‌كنند.

  ارسال فكس از تلفن همراه امكانی است كه از سوی اپراتورهای تلفن همراه كشور فعال شده است.
همراه اول در این باره بیان كرده است كه جهت ارسال فکس به مشترکینی که سرویس فکس آن‌ها فعال شده، باید از شماره فکس اختصاص یافته به مشترک استفاده شود و جهت بررسی فعال بودن سرویس، در صورت تماس با شماره فکس اختصاص یافته، برروی صفحه نمایشگر پیام «Fax call» را مشاهده كنند.

فعال‌سازی سرویس فكس به صورت حضوری و غیرحضوری است كه در روش حضوری مالک یا وکیل قانونی می‌توانند به یکی از دفاتر خدمات ارتباطی مراجعه و فرم مربوطه را تکمیل و مدارک لازم (اصل و تصویر کارت ملی و آخرین قبض پرداختی، اصل وکالت‌نامه، در صورت مراجعه وکیل قانونی) را ارائه كنند.

اما در روش غیرحضوری، مشترکین در صورتی که خدمات غیرحضوری تلفن همراه خود را فعال كرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سایت همراه اول نسبت به فعال‌سازی سرویس فکس اقدام كنند و سپس سیستم یک شماره به فکس اختصاص می‌دهد.

پس از فعال سازی سرویس فکس ، در صورتی که گوشی مشترک ، این سرویس را پشتیبانی كند ، مشترك می تواند به یکی از2 روش زیر از سرویس فکس استفاده كند:

1) مشترکینی که گوشی تلفن همراهشان دارای منوی فکس است، می‌توانند مستقیما فکس را ارسال یا دریافت كنند و درصورت لزوم از طریق اتصال گوشی به چاپگر ، متن را روی صفحه چاپ کنند.

2) با قرار دادن سیم‌کارت در رایانه شخصی، (با نصب برنامه GSM Modem در رایانه شخصی) فکس را ارسال و دریافت كنند.

اولین مدرسه عشق که تأســـیس شده 

درس عشق علی و فاطمه تدریس شده

گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه از عـلــی

اولـین کلمه که آمـوختن علـی بود علـی

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی