ورزش و تندرستی (بازدید: 359)
دوشنبه 1/8/1391 - 9:7 -0 تشکر 568217
درگیری لفظی بهداد سلیمی با جواد خیابانی!

قصه درگیری لفظی بهداد سلیمی و جواد خیابانی در مراسم تقدیر شرکت مدیران خودرو از مدال آوران المپیک با چند روز تاخیر به دست مان رسید، اما باور کنید توی آن آب نبستیم!
به گزارش رادنیوز، دوستی به نقل از دوستی دیگر – که هر دو هم خبرنگار هستند! – می گفت: اخیرا مراسم تقدیر از مدال آوران المپیک به همت مدیران شرکت مدیران خودرو (MVM) در سالن همایش های مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد که اتفاق عجیب و در عین حال جالبی در حین این مراسم رخ داد.

دوشنبه 1/8/1391 - 9:8 - 0 تشکر 568218

گویا مسوولان شرکت مدیران خودرو که پیش از المپیک لندن وعده اهدای خودروی MVM به مدال آوران المپیک داده بودند، بالاخره تصمیم گرفتند به عهد خود وفا کرده و از قهرمانان شایسته ایرانی تقدیر به عمل آورند. از قرار معلوم باید به هر یک از نفرات قهرمان المپیک لندن یک خودروی MVM شاسی بلند اهدا کرده و به نفرات دوم و سوم این مسابقات نیز به ترتیب خودروی معمولی و سکه داده می شد.
از قضای روزگار جواد خیابانی، مجری همیشگی چنین مراسمی در زمان اهدای جایزه خودروی شاسی بلند به بهداد سلیمی، ناگهان حس شوخ طبعی اش گل کرده و پشت میکروفون و طوری که قهرمان سنگین وزن وزنه برداری و سایر مدعوین بشنوند، می گوید: «البته حرکت مسوولان مدیران خودرو جای تقدیر دارد، به شرط آنکه آقای سلیمی در این خودرو جا شود، ولی مطمئن هستم که من و بهداد داخل این خودروها جا نمی شویم و...!»

دوشنبه 1/8/1391 - 9:9 - 0 تشکر 568219


لختی سپری می شود و جواد خیابانی از مدال آوران درخواست می کند روی سن حاضر شده و پس از دریافت جوایز خود دقایقی برای جماعت سخنرانی کنند. اما چشمتان روز بد نبیند. بهداد سلیمی که از شوخی مجری مراسم ناراحت شده، اول از صحبت پشت میکروفون طفره می رود، ولی با اصرار جواد خیابانی میکروفون را گرفته و با دلخوری می گوید: «آقای خیابانی! این چه شوخی بود که با من کردی؟ مگر من با شما شوخی دارم که هر چی به دهانتان آمد گفتید تا مردم به قهرمان خود بخندند؟!»
جواد خیابانی که از برخورد بهداد سلیمی شوکه شده بود، تا آمد بگوید منظوری نداشته و... قهرمان فوق سنگین وزنه برداری جهان و المپیک خیلی جدی تر از قبل ادامه می دهد: «ببینید آقای خیابانی، این آخرین باری باشد که با من شوخی کردید و...»
راوی قصه می گفت که بعد از پایین آمدن بهداد سلیمی ، جواد خیابانی خیلی سعی کرد تا به نوعی دل قهرمان المپیک را به دست بیاورد، اما نشد که نشد!
جالب آنکه جواد خیابانی هم پس از این بگو مگوی لفظی، ترجیح داد تا آخر برنامه به مجری گری اش پرداخته و با هیچ قهرمان دیگری شوخی نکند. به هر حال بعضی ها اهل شوخی هستند و بعضی ها هم نه!

دوشنبه 1/8/1391 - 16:17 - 0 تشکر 568311


دوطرف کار درستی نکردن !

خدا در همین نزدیکی است
دوشنبه 1/8/1391 - 20:52 - 0 تشکر 568345

با نام خدا و سلام

کلا شوخی های اینجوری درست نیستند بنظرم .البته برخورد مناسبی هم نداشته جناب سلیمی

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

دوشنبه 1/8/1391 - 22:13 - 0 تشکر 568354

با هر شما دو عزیز موافقم
بهداد می تونست به صورت درگوشی مطلب رو به خیابانی برسونه
شاید دلش از جای دیگه پر بوده سر خیابانی خالی کرده

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی