ورزش و تندرستی (بازدید: 64)
دوشنبه 1/8/1391 - 9:2 -0 تشکر 568214
کودتای بازیکنان علیه قاسمپور در فرودگاه

تساوی بدون گل مس برابر پیکان در تهران نتیجه ای نبود که این تیم را از وضعیت بغرنج این هفته های خود نجات دهد.

دوشنبه 1/8/1391 - 9:2 - 0 تشکر 568215

این تیم در مدت سه هفته تعطیلات لیگ هم چندان وضعیت مطلوبی نداشت و مدیریت این تیم نتوانست از این فرصت استفاده کند و مشکلات این تیم را سر و سامانی ببخشد.از همین رو بود که هواداران مس حالا پس از نتایج نگران کننده مس شعارهای خود را علاوه بر زمین خود به ورزشگاه های حریف نیز گسترش داده اند و معدود هواداران مس در ورزشگاه تختی تهران نیز علیه قاسمپور شعار سر دادند. سرمربی مس نیز پس از تعطیلات بلند مدت لیگ همچنان با همان نقاط ضعفی که از ابتدای فصل به زمین می رفت، بازی می کند تا مشخص شود کادر فنی مس تا چه اندازه از تعطیلات لیگ استفاده مفید کرده است! اما در کنار همه این مشکلات حالا مس باید به صورت علنی اتفاقات تلخ دیگری را هم ببیند.
ظاهرا سرمربی مس با برخی بازیکنان تیم دچار مشکل شده است. بازیکنانی که در ترکیب اصلی تیم هم قرار داشتند و در بازی با پیکان علی رغم آمادگی حتی در لیست تیم هم قرار نگرفتند.از سوی دیگر تبعات این اتفاقات در نهایت منجر به این شد که در پایان بازی مس برابر پیکان و در فرودگاه عده ای از بازیکنان این تیم از عدم حضور قاسمپور در فرودگاه استفاده کنند و تا جایی که امکان دارد علیه سرمربی تیم صحبت کنند تا مشخص شود جو این تیم تا چه حد متشنج شده است.

دوشنبه 1/8/1391 - 9:3 - 0 تشکر 568216


مدیریت باشگاه مس نیز که فعلا به دلیل نابسامانی وضعیت مدیریتی شرکت مس هنوز به خوبی نمی تواند اتخاذ تصمیم کند به لحاظ مالی فعلا تغییر سرمربی مس را به صرفه نمی داند اما شاید آن ها منتظرند با مشخص شدن وضعیت شرکت مس دست به تصمیم گیری های جدید بزنند. مس هفته آینده در کرمان به مصاف پرسپولیس خواهد رفت و توجه رسانه ها به این بازی می تواند شمشیر دو سر برای مسی ها باشد. اگر مس در این بازی حساس برنده باشد به آرامشی قابل توجه خواهد رسید اما اگر مس مطابق دو هفته اخیر خود نتیجه بگیرد در آن صورت رویارویی هواداران مس با قاسمپور و زوم رسانه ها بر روی آن برای باشگاه دردسرهای زیادی ایجاد خواهد کرد. از همین رو شاید باشگاه مس سرانجام تصمیم بگیرد قبل از بازی با پرسپولیس تصمیمات جدیدی برای خود بگیرد. باید دید کودتای بازیکنان علیه قاسمپور پس از کودتای قاسمپور علیه آنان در نهایت سرنوشت باشگاه را به کجا ختم می کند.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی