ورزش و تندرستی (بازدید: 73)
دوشنبه 1/8/1391 - 8:59 -0 تشکر 568212
شعار هواداران پرسپولیس: کریم باید گل بزنه، دایی رو آتیش بزنه

شعار هواداران پرسپولیس: کریم باید گل بزنه، دایی رو آتیش بزنه

هواداران پرسپولیس تا زمانی که کریم انصاری‌فرد تعویض نشده بود او را تشویق می‌کردند.

دوشنبه 1/8/1391 - 8:59 - 0 تشکر 568213

پرسپولیسی‌ها که از دو گل تیمشان در نیمه اول خوشحال بودند، فریاد می‌زدند: «کریم باید گل بزنه، دایی رو آتیش بزنه.» این شعار از سمت جایگاهی شنیده می‌شد که لیدرهای آن با علی دایی مشکل دارند. این شعار بین دو نیمه هم از هواداران حاضر در همین جایگاه شنیده می‌شد. البته کریم انصاری فرد در دقایق پایانی به خاطر عملکرد ضعیفی که داشت تعویض شد.

تشویق انصاری فرد در شرایطی بود که عده‌ای از هواداران نام علی کریمی را صدا می‌زدند و هواداران جایگاه کناری هم علی دایی را تشویق می‌کردند. علی دایی هم برای آن‌ها دست تکان می‌داد.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی