ورزش و تندرستی (بازدید: 63)
شنبه 29/7/1391 - 10:52 -0 تشکر 567770
تراکتور توانایی برداستقلال رادارد

بازیکن سابق تیم تراکتورسازی تبریز گفت: «تیم تراکتورسازی تبریز در بازی حساس امروز خود توانایی برد استقلال تهران را دارد.»

 

 رسول خطیبی با هشدار به تماشاگران تیم میزبان اظهار داشت: «تراکتورسازی توانایی برد استقلال را داشته و تماشاگران این تیم باید با تشویق‌های خود زمینه برد تیمشان را فراهم کرده و به مسائل حاشیه‌ای توجه نکنند.»

شنبه 29/7/1391 - 10:53 - 0 تشکر 567774تراکتور توانایی برداستقلال رادارد

بازیکن سابق تیم تراکتورسازی تبریز گفت: «تیم تراکتورسازی تبریز در بازی حساس امروز خود توانایی برد استقلال تهران را دارد.»
جام ورزشی؛ فارس نوشت: رسول خطیبی با هشدار به تماشاگران تیم میزبان اظهار داشت: «تراکتورسازی توانایی برد استقلال را داشته و تماشاگران این تیم باید با تشویق‌های خود زمینه برد تیمشان را فراهم کرده و به مسائل حاشیه‌ای توجه نکنند.»

خطیبی تصریح کرد: «من پیراهن هر دو تیم را بر تن کرده‌ام اما مسلما دوست دارم تیم زادگاهم، تراکتورسازی در این بازی به برتری دست یابد.»

بازیکن سابق تیم ملی ایران که بارها با تیم سپاهان موفق به گشودن دروازه استقلال شده بود، افزود: «تراکتورسازی باید در این بازی از هرگونه حرکت حاشیه‌ای پرهیز کند و تمرکز خود را در کسب پیروزی و سه امتیاز بازی به کار گیرد.»


وی خطاب به تماشاگران تراکتورسازی ابراز داشت: «در این بازی رفتار تماشاگران این تیم زیر ذره بین بوده و حرکت احساسی هواداران می‌تواند تیم را با خطر محرومیت مواجه سازد که این عمل ضمن ضربه زدن به تیم تراکتورسازی، این تیم را از کورس مدعیان جدا خواهد ساخت.»


خطیبی، برد تراکتورسازی بر استقلال را پیش زمینه مناسب روحی برای کسب سه امتیاز مقابل سپاهان اصفهان ذکر کرد.

شنبه 29/7/1391 - 10:53 - 0 تشکر 567775

تیم تراکتورسازی تبریز با استقلال تهران هشت بار در لیگ برتر به مصاف هم رفته‌اند که سهم استقلال سه برد بوده و تراکتورسازی نیز دو بار فاتح این بازی شده و سه بازی نیز با تقسیم امتیازات به اتمام رسیده است.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی