ورزش و تندرستی (بازدید: 69)
جمعه 28/7/1391 - 21:47 -0 تشکر 567719
* پیکان - مس کرمان؛ ویسی می‌رود یا قاسمپور؟

پیکان سه شکست متوالی در سه هفته اخیر لیگ برتر داشته تا برخی رسانه‌ها از آخرین فرصت ویسی خبر بدهند و بگویند اگر پیکان نتواند مس کرمان را شکست دهد سرمربی تغییر می‌کند و از مایلی‌کهن به عنوان گزینه بعدی سرمربیگری پیکان نام ببرند. مس کرمان هم با ابراهیم قاسمپور هنوز نتوانسته رضایت هواداران کرمانی را جلب کند. به این ترتیب هر دو مربی خیلی اوضاع باثباتی در تیم‌هایشان ندارند و جالب است برخی مایلی‌کهن را برای هر دو تیم گزینه می‌دانند. باید دید این شایعه به واقعیت تبدیل می‌شود یا نه و مایلی‌کهن جانشین کدام یک از سرمربیان خواهد شد؛ ویسی یا قاسمپور.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی