ورزش و تندرستی (بازدید: 76)
دوشنبه 24/7/1391 - 13:57 -0 تشکر 566702
جادوگر را برمی‌گردانند كه به دایی نبازند

مدیر عامل باشگاه از تنها چیزی كه می‌ترسد، آشفتگی سكوها است و خوب می‌داند كه تكرار فریادهای "علی دایی" در بازی با راه‌آهن گریبانش را خواهد گرفت.
«علی كریمی بعد از بازی با كره جنوبی برمی‌گردد.» این بدون شك همان اتفاقی است كه هواداران روزهای بسیاری را برایش انتظار كشیدند و فعلاً از شنیدن خبر وقوعش سكوتی به نشان رضایت سر داده‌اند البته قراری بر لو رفتن این خبر نبود اما حالا كه این اتفاق افتاده دیگر كسی با تردید درباره‌اش حرف نمی‌زند.


تا پیش از این تصمیم‌ها برای دور ماندن علی كریمی از پرسپولیس گرفته شده بود چرا كه نه مانوئل ژوزه او را می‌خواست و نه باشگاه و اتفاقاً جرقه كنار گذاشتنش را هم نزدیكان مدیرعامل بر سر زبان‌ها انداختند.
به همین خاطر بود كه رویانیان برخلاف خواسته هواداران در صف حامیان سرمربی ایستاد و گفت كه حكم علی كریمی همان حرف ژوزه است. حتی كار به جایی رسید كه دیگر عذرخواهی هم نمی‌توانست چاره‌ساز باشد چرا كه مرد پرتغالی تنها راه بازگشت علی كریمی را در جدایی خودش پیدا كرده بود!

 

 

 

دوشنبه 24/7/1391 - 13:59 - 0 تشکر 566704


امروز اما همه چیز رنگ و بویی دیگر به خود گرفته كه یكی از دلیل‌هایش می‌تواند بازی پیش رو برابر راه‌آهن باشد و حضور علی دایی روی نیمكت این تیم. فردی كه حالا برای پرسپولیسی‌ها نماد اعتراض است و حضورش به خودی خود یك دردسر. به ویژه اگر روند این بازی و نتیجه‌اش باب میل سكونشین‌ها نباشد! باشگاه هم از تنها چیزی كه می‌ترسد، آشفتگی سكوها است و خوب می‌داند كه تكرار این روزها در بازی با راه‌آهن گریبانش را خواهد گرفت. به همین خاطر هم هست كه محمد رویانیان تصمیم گرفته پیش از رسیدن به راه‌آهن پرونده علی كریمی را برای همیشه ببندد؛ به گونه‌ای كه هم هواداران را راضی نگه دارد و هم شأن سرمربی و علی كریمی را.او صحبت‌هایش در این باره را با كریمی در میان گذاشته و او را به ادامه خویشتنداری امروزش دعوت كرده؛ درست همانطور كه با یك تذكر جدی سرمربی پرتغالی را به سكوت واداشته و از او خواسته بود كه در قبال علی كریمی كمی نرمش به خرج دهد تا تیم بیش از این در حاشیه‌ها غرق نشود. پرده آخر این داستان را هم خود مدیرعامل رقم خواهد زد.به همین منظور نشستی سه نفره – با حضور خودش، ژوزه و كریمی – را در ذهن ترتیب داده و قرار است بعد از بازی حساس تیم ملی برابر كره جنوبی آن را عملی كند. در این نشست قرار است ژوزه و كریمی حرف‌ها و دلخوری‌های‌شان را مطرح كنند و سپس رویانیان با پادرمیانی‌اش آنها را پیش از روبرو شدن با تیم علی دایی آشتی بدهد؛ بی‌آنكه شأنشان را نادیده گرفته باشد. در واقع علی كریمی از بعد از بازی با كره، همراه با دیگر ملی‌پوشان سرخپوش به پرسپولیس بازخواهد گشت تا همچنان نقش كاپیتان دوم تیم را داشته باشد.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی