ورزش و تندرستی (بازدید: 89)
پنج شنبه 20/7/1391 - 23:38 -0 تشکر 565756
من اكنون بلندترین مرد جهانم

 

من اكنون بلندترین مرد جهانم+عکس

بسكتبالیستی به نام ژائو لیانگ كه برای جراحی پا به بیمارستان مراجعه كرده بود ناگهان متوجه شد بلندترین مرد جهان است. او با قد 2.46 متر از ركورددار فعلی قد یعنی بائو ایكسیشان 10 سانتی متر بلندتر است. این ورزشكار عظیم الجثه كه 8 عدد ساندویچ و 3 بشقاب غذا برای شام می خورد، دارای والدینی با جثه معمولی می باشد. مادرش مثل همه مادرها نگران پسر 27 ساله خود است.او می گوید : آنقدر نگران ازدواج، شغل و سلامتی پسرم هستم كه موهایم سفید شده است.

آقای ژائو بسكتبال بازی می كرد تا اینكه تاندون پای چپش آسیب دید و این ورزش رو كنار گذاشت و تا سال 2006 بیكار بود تا اینكه در یك گروه نمایش خیابانی مشغول به كار شد . او در این گروه شعبده بازی می كرد و گاهی هم ساكسیفون می نواخت , تا اینكه درد پای چپش او را وادار كرد كه به بیمارستان مراجعه كند . در اونجا بود كه پرسنل با اندازه گیری دقیق قدش متوجه شدند آقای ژائو 10 سانتیمتر بلندتر از قد بلندترین مرد جهان است.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی