امر به معروف؛نهی از منکر (بازدید: 716)
پنج شنبه 20/7/1391 - 23:34 -0 تشکر 565748
می خواهم بدانم دستانت را به سوی كدام آسمان دراز می كنی

آنگاه كه غرور كسی را له می كنی آنگاه كه کاخ آرزو های كسی را ویران می كنی آنگاه كه شمع امید كسی را خاموش می كنی آنگاه كه گوشهایت را می بندی تا صدای خرد شدن غرورش را نشنوی آنگاه كه خدا را می بینی ولی بنده ی خدا را نمی بینی می خواهم بدانم دستانت را به سوی كدام آسمان دراز می كنی تا خوشبخی ات را از خدا بخواهی می خواهم بدانم به سوی كدامین قبله نماز می گذاری كه دیگران نگذارده اند؟

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی