• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
ورزش و تندرستی (بازدید: 126)
دوشنبه 10/7/1391 - 8:22 -0 تشکر 563603
تماشاگران؛ پل صعود نوجوانان

روز یکشنبه پس از شکست سنگین پنج برصفر تیمش برابر ایران در نشست مطبوعاتی ، افزود : به خاطر این پیروزی و صعود تیم ایران به رقابت های جام جهانی تبریک می گویم دو تیم بازی خوبی انجام دادند اما این پیروزی حق تیم ایران بود.

وی افزود:ایران لیاقت این پیروزی را داشت البته انتظاراین شکست سنگین را نداشتم و ما نتوانستیم در این بازی توانایی های خود را به نمایش بگذاریم و اشتباهات زیادی داشتیم.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان استرالیا با بیان اینکه بازیکنان تیم ایران دراین دیدار فشارزیادی بر تیم استرالیا وارد کردند،اظهارداشت: مهم ترین دلیل برتری تیم ایران فشاری بود که بازیکنان ایران روی دروازه ما وارد کردند.

وی افزود:دربازی های مقدماتی تمام تلاش خود را به کار گرفتیم که به عنوان تیم اول صعود کنیم و به تیم ایران نخوریم اما نشد.

ˈادواردˈ درخصوص تیم ایران نیز تصریح کرد:بازیکنان ایران در این رقابت ها نشان دادند فوتبال را خوب بازی می کنند و سطح فنی آنها از بازیکنان تیم های دیگر شرکت کننده بالاتر است.

به گفته وی آنها با بازی خوبی که مقابل تیم ما انجام دادند توانستند به جام جهانی راه یابند.

به اعتقاد وی دیدارهای ایران و استرالیا همواره جذاب بوده و از حساسیت بالایی برخوردار بوده است.

وی بااشاره به توانایی های فنی و فیزیکی بازیکنان ایران پیش بینی کرد این تیم قهرمان بلا منازع این رقابت هاست.

تیم نوجوانان ایران برای راهیابی به مرحله نیمه نهایی رقابت های نوجوانان ایران ساعتی قبل با نتیجه سنگین 5 بر 1 از سد استرالیا گذشت.

دوشنبه 10/7/1391 - 8:23 - 0 تشکر 563604


كسب سه پیروزی متوالی سه بر یك مقابل لائوس، چهار بر یك مقابل یمن و دو بر یك مقابل كویت باعث شد مربیان دیگر تیم‌ها از ایران و كره جنوبی (دیگر تیم 9 امتیازی مرحله گروهی) به عنوان مدعیان اصلی قهرمانی نام ببرند. ادعایی كه دیروز از سوی سرمربی تیم رقیب ایران هم مطرح شد.


الیستر ادوارد در آستانه این بازی حساس گفت: بازی ایران و استرالیا، تقابل دو سبك مختلف است. ایران بازی سریع و مستقیم را در دستور كار دارد، اما ما برعكس آنها سعی می‌كنیم بازی را نگه داشته و با حوصله و آرامش جلو برویم. طبیعتا اگر می‌خواهیم مقابل ایران موفق شویم باید جلوی سرعت این تیم را بگیریم و مانع ارتباط بین بازیكنانش شویم البته این كار آسان نخواهد بود. ایران شانس اول قهرمانی است، منتهی من فكر می‌كنم روی تیم ایران فشار زیادی باشد زیرا مردم این كشور از این تیم انتظارات زیادی دارند.


هرچند دغدغه اصلی استرالیایی‌ها كنترل سرعت بازی ایران است، اما در این سو اصلی‌ترین نگرانی علی دوستی مهر به سكوهای خالی ورزشگاه دستگردی مربوط می‌شود.


تیم فوتبال نوجوانان با وجود میزبانی، در شرایطی مرحله گروهی را سپری كرد كه مجموعا هزار نفر هم برای تماشای بازی‌های این تیم به ورزشگاه نرفت!


به همین خاطر هم سرمربی تیم نوجوانان در آستانه بازی با استرالیا درخواست مجدد خود برای حضور فوتبالدوستان در ورزشگاه محل برگزاری بازی ایران را تكرار كرد و گفت: اگر مردم می‌خواهند تیم نوجوانان ایران به جام جهانی صعود كند باید به ورزشگاه بیایند، چرا كه بدون حمایت آنها هیچ شانسی برای صعود نداریم.


دوشنبه 10/7/1391 - 8:27 - 0 تشکر 563607

شیربچه های تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران درحالی توانستند در کمتر از یک نیمه دو گل به استرالیا بزنند که تلویزیون ملی ایران همزمان اقدام به پخش بازی والیبال نوجوانان کرده بود.تا این بازی را که در چند کیلومتری ورزشگاه آزادی برگزار می شد را روی آنتن نبرند. شاگردان علی دوستی مهر با این بازی دلنشین مجوز صعود به جام جهانی را بدست آوردند. این دومین بار است که علی دوستی توانست با شاگردانش به جام جهانی صعود کند و کفاشیان این افتخار را بدست آورد که باری دیگر به لطف دوستی ، جهانی شد. در روزهایی که مردم ایران از بازی های کسل کننده لیگ و تیم ملی به تنگ آمده اند ، تیم ملی در همان نیمه اول با دو گل عزت اللهی و کرم لاچب، توانست در یک قدمی صعود به جام جهانی قرار بگیرد.نیمه دوم هم برتری از آن شیر بچه های ایران بود.با این تفاوت که در این نیمه شاگردان دوستی سه بار دیگر دروازه حریف خود را باز کردند و یک صعود پر گل را جشن گرفتند.گلهای تیم ایران را در نیمه دوم محمد رضا بازاج ،کرم لاچب و ریگی به ثمر رساندند.این اتفاق در حالی افتاد که نهایت تلاش استرالیایی ها در این نیمه فقط یک بار باز کردن دروازه ایران بود که در آخرین دقایق این بازی به ثمر رسید.آنتانیو زننده این گل برای استرالیایی ها بود.

دوشنبه 10/7/1391 - 8:28 - 0 تشکر 563608


این بازی مثل همه بازی های دیگر تیم نوجوانان ، روی آنتن  شبکه 3 نرفت . این بار که آنها مشکلی هم برای پخش بازی نداشتند ، بازی را از شبکه ورزش روی آنتن بردند تا جمع کثیری از ملت ایران زیباترین نمایش ملی چند ساله اخیر فوتبال ایران را از دست بدهند. مسابقه ای که همزمان از همه شبکه های عربی روی آنتن رفته بود.

دوشنبه 10/7/1391 - 8:28 - 0 تشکر 563609


برای تماشای این بازی و حمایت از ملی پوشان نوجوان ، بازیکنان استقلال به ورزشگاه رفته بودند ، هادی ساعی هم در ورزشگاه حضور داشت و البته خیلی دیگر از چهره های سرشناس ورزش کشور اما خبری از جمعیت زیاد در استادیوم و پخش زنده بازی نبود تا حسرت دیدن یک فوتبال ناب ایرانی بعد از این بازی به دل خیلی از ایرانی ها

دوشنبه 10/7/1391 - 10:2 - 0 تشکر 563621

سلام
مردم باید به تیم ملی یه كم بی توجهی كنن تا شاید بازیكنان كمی به خودشون بیان و به جاش به تیم نوجوانان كه تمام تلاششون رو برای پیروزی مكنن توجه بیشتری كنن كه ملی پوشان هم بدونن كه در هر حالتی حمایت مردم رو ندارن و بد بازی كردن و پول بیت المال رو حروم كردن تاوان داره

گاهي به آسمان خيالم عبور کن

شعر مرا نيم نگاهي مرور کن

دل مرده ام،قبول . . .!

تو اما مسيحا باش،

يک جمعه هم زيارت اهل قبور کن.

دوشنبه 10/7/1391 - 11:40 - 0 تشکر 563635

azar13 گفته است :
[quote=azar13;555839;563621]سلام
مردم باید به تیم ملی یه كم بی توجهی كنن تا شاید بازیكنان كمی به خودشون بیان و به جاش به تیم نوجوانان كه تمام تلاششون رو برای پیروزی مكنن توجه بیشتری كنن كه ملی پوشان هم بدونن كه در هر حالتی حمایت مردم رو ندارن و بد بازی كردن و پول بیت المال رو حروم كردن تاوان دارهفعلا اونا یه عذر خواهی دسته جمعی كردند
ببینیم جلوی كره چه گلی به سر فوتبال ما میزنن.

برو به انجمن
فعالترین ها در هفته گذشته
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی