انجمن ها > انجمن ادب و هنر > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
ادب و هنر (بازدید: 89)
دوشنبه 3/7/1391 - 18:14 -0 تشکر 562254
نمایشگاهی از جنگ

نمایشگاهی از جنگ
از نمایشگاه عكس «لحظه‌های جاودانه» نیز هفته گذشته خبر رسید كه با 40 اثر در بخش غیر رقابتی و 40 اثر در بخش رقابتی چهارم تا بیست‌ویكم مهر امسال‌ در موزه هنرهای معاصر فلسطین برگزار می‌شود. در بخش غیر رقابتی با عنوان عكس‌های ماندگار 40 عكس از 40 عكاس هشت سال دفاع مقدس به نمایش گذاشته می‌شود. در بخش رقابتی نیز 920 اثر به دبیرخانه رسیده كه با داوری جاسم غضبانپور، امیرعلی جوادیان، سیدعباس میرهاشمی، سعید صادقی و محمود عبدالحسینی 40 اثر به نمایشگاه راه یافت.

لبخند و شادی در هشت سال دفاع مقدس، ازخودگذشتگی، ایثار و صمیمیت رزمندگان، حضور اقشار مردم در پشتیبانی از دفاع مقدس، نمایش معنویت و دوری از تعلقات دنیوی و امید به زندگی در دفاع مقدس موضوع‌های بخش عكس‌های ماندگار نمایشگاه عكس‌های دفاع مقدس است.

یادمان و خاطرات دفاع مقدس، خانواده شهدا، تفحص و كاروان شهدا، راهیان نور و... مضامین بخش رقابتی نمایشگاه عكس لحظه‌های جاودانه است.

محمدحسین حیدری، دبیر و مسعود زنده‌روح كرمانی، دبیر اجرایی نمایشگاه عكس دفاع مقدس لحظه‌های جاودانه هستند. منبع: جام جم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی