ورزش و تندرستی (بازدید: 57)
دوشنبه 3/7/1391 - 9:50 -0 تشکر 562077
سناریوی رویانیان برعلیه استقلال

سناریوی رویانیان برعلیه استقلال

 

رویانیان آدم سیاستمداری است و در این گفته هیچ شکی نیست.

اوست که به راحتی آب خوردن تیم رقیب-استقلال- را به حاشیه می برد. رویانیان در آستانه بازی حساس استقلال با فجر سپاسی اعلام می کند که با فرهاد مجیدی برای حضور در استقلال صحبت کرده اما مجیدی گفته که من با تمام وجود استقلال را دوست دارم،خونم آبی است و به این تیم پشت نمی کنم.

این کار یعنی شعله ور کردن جنگ طرفداران مجیدی و قلعه نویی. یعنی هل دادن استقلال به سمت حاشیه ها .چه، در پایان بازی استقلال-فجر وقتی آبی ها نتوانستند نتیجه دلخواه را کسب کنند برخی طرفداران استقلال به تشویق فرهاد مجیدی پرداختند و حاشیه ها از همین جا بود که آغاز شد.

وقتی رویانیان می گوید با مجیدی مذاکره کرده است و مجیدی گفته به استقلال پشت نمی کنم این یعنی فوران احساسات هواداران استقلالی که این روزها خیلی هم خوب نتیجه نمی گیرد و منتظر فرصتی است تا احساساتش را بروز دهد.

دوشنبه 3/7/1391 - 9:51 - 0 تشکر 562078

در حالی که پرسپولیس با اختلافات خوزه و کریمی آبستن حاشیه های زیادی شده رویانیان به جای خرج کردن از جیب خود از جیب رقیب هزینه می کند و می خواهد با به حاشیه بردن استقلال،حاشیه های تیمش را جمع کند.


غافل از آن که مشکل پرسپولیس جای دیگری است و اینجا نیست. مشکل پرسپولیس بازیکن سالاری است. مشکل پرسپولیس علی کریمی است که طی سالهای اخیر یک تنه پرسپولیس را به حاشیه برده است و ظاهرا از دست رویانیان نیز کاری ساخته نیست که نیست...


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی