ورزش و تندرستی (بازدید: 69)
دوشنبه 3/7/1391 - 9:45 -0 تشکر 562073
ابراز پشیمانی‌انصاری‌فر ازحضوردرپرسپولیس

ابراز پشیمانی‌انصاری‌فر ازحضوردرپرسپولیس ا


کریم انصاری‌فر در ابتدای فصل با پیشنهاد ایده‌آل مسئولین تیم استقلال روبرو شد اما این تیم و مسئولیتش را رها کرد و به جمع قرمز‌ها پیوست این در حالی است که عنوان شده وی از این اتفاق پشیمان است.


دوشنبه 3/7/1391 - 9:46 - 0 تشکر 562074


كریم انصاری‌فر به واسطه رابطه خوبی که با رویانیان داشت به تیم پرسپولیس پیوست تا در خط حمله این تیم با شرایط ایده‌آلی روبرو شود اما سرمربی قرمز‌ها اعتقاد زیادی به این مهاجم ندارد و به همین دلیل وی یا نیمکت نشین است و یا در صورتی که به میدان برود توسط ژوزه تعویض می‌شود.

گفتنی است، این بازیکن که از شرایط ایده‌الی در تیم پرسپولیس روبرو نیست اعلام کرده که از این اتفاقات و تصمیمی که اتخاذ کرده است راضی نیست و ترجیح می‌داد اقدام دیگری را انجام می‌داد.

شایان ذکر است، حتی اعلام شده وی با یک استقلالی در این خصوص گفتگو کرده است و حتی مدعی است که اگر بیشتر تفکر داشت و به شرایط دو تیم توجه می‌کرد می‌توانست تصمیم بهتری بگیرد و راهی تیم استقلال شود اما در حال حاضر از اوضاع خود در تیم پرسپولیس رضایت ندارد.

گویا وی اعلام کرده است که به اصرار و توصیه چند بازیکن استقلال که دوستان صمیمی‌اش بودند توجه زیادی نداشته و اگر چنین اتفاقی رخ می‌داد و وی تمام جوانب را در این خصوص در نظر می‌گرفت تصمیم بهتری می‌گرفت. وی به صورت رسمی اعلام کرده است که تصور حضور در استقلال از شرایطی فعلی برای وی بهتر است اما وضعیت برای وی متفاوت پیش رفته است تا این بازیکنان علی رغم دریافت پول زیاد از وضعیت راضی نباشد و به آن معترض شود.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی