• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
ورزش و تندرستی (بازدید: 468)
يکشنبه 2/7/1391 - 13:18 -0 تشکر 561878
خط خوردن علی کریمی و کریم انصاری فرد

Perspolis Saba Ali Karimi

 خط خوردن علی کریمی و کریم انصاری فرد از لیست بازی با سپاهان چه به خواسته مانوئل ژوزه باشد چه به درخواست رویانیان تنها با هدف برقراری نظم وانضباط درون تیم اعمال شده و سرمربی یا مدیر باشگاه می خواهند ثابت کنند ازاصول خود کوتاه نمی آیند.به همین منظور آنها با کشیدن قلم قرمز روی نام دو بازیکن اصلی و سرشناس تیم به نوعی در حوزه انضباطی قدرت نمایی کرده و مانوری ویژه درآستانه یک بازی بزرگ انجام داده اند.

يکشنبه 2/7/1391 - 13:19 - 0 تشکر 561879

شاید این مانور قدرت درمیدان بزرگ مقابل سپاهان برای پرسپولیس تبعات منفی در پی داشته باشد.علی کریمی که البته امسال به غیر از دو سه جرقه در بازی با فولاد واستقلال نتوانسته به  لحاظ فنی قابلیت هایش را به رخ مانوئل و هوادران پرسپولیس بکشد همواره در بازی های بزرگ مثل دربی اخیر خوش درخشیده و کنار گذاشتن او ازمصاف باسپاها ناز این حیث کمی عجیب به نظر می رسد.


همچنین کریم انصاری فرد که سابقه خوبی در گلزنی به سپاهان دارد شاید در این بازی بزرگ می توانست به کمک ژوزه و تیمش بیاید چرا که او به خوبی می تواند از فضای پشت مدافعان سپاهان استفاده کند.با توجه به نوع بازی سپاهان به نظر می رسد پرسپولیس در این بازی نیازی به مهاجم هدف ندارد و بهتر بود به مهاجمی مثل انصاری فرد که در فضای پشت مدافعان حریف خیلی خوب صاحب توپ می شود بازی داد اما حالاباید مانوئل از بین قاضی،زاید،نوروزی و کاظمیان مهاجمان مدنظرش را اتخاب کند.

يکشنبه 2/7/1391 - 13:20 - 0 تشکر 561880

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس نام علی کریمی و کریم انصاری‌فرد را برای دیدار مقابل سپاهان از لیست خط زد.

به گزارش فارس، تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته نهم لیگ برتر از ساعت 18:30 فردا (یکشنبه) در اصفهان به مصاف سپاهان اصفهان خواهد رفت.

مانوئل ژوزه سرمربی پرسپولیس پس از تمرین امروز نام علی کریمی و کریم انصاری‌فرد را از لیست خط زد.

خنده‌های کریمی پس از خط خوردن از لیست در نوع خود بسیار جالب بود.

هوادارانی که پشت درهای بسته ورزشگاه درفشی‌فر بودند از این تصمیم ژوزه تعجب کردند و به تشویق‌ کریمی پرداختند.

 این دو بازیکن قرار است فردا به همراه چند جوان دیگر قرمزپوشان اختصاصی در درفشی فر تمرین کنند.

همچنین رویانیان که در تمرین امروز حضور داشت باز هم برخورد سردی با کریمی داشت.


گفته می‌شود علی کریمی در این مدت با ژوزه و سایر مسئولان باشگاه مشکل پیدا کرده و حتی با سرمربی پرسپولیس درگیر هم شده است. رویانیان نیز در چند مدت اخیر از تلاش یکی دو بازیکن برای شکست ابهت ژوزه خبر داد و حتی اعلام کرد مشکلی که امروز پرسپولیس با آن مواجه است همان مشکلی است که برای دنیزلی نیز وجود داشته است. پس از این ماجرا گفته شد منظور رویانیان، علی کریمی بوده اما مدیرعامل باشگاه پرسپولیس این موضوع را نه تایید و نه تکذیب کرد آما آنچه که مشخص است اختلافاتی است که علی کریمی با مجموعه پرسپولیس پیدا کرده است.

يکشنبه 2/7/1391 - 13:20 - 0 تشکر 561881


محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که آیا مذاکره با مجیدی برای حضور در پرسپولیس یک نوع رقابت با فتح‌الله‌زاده است اظهار داشت: من برای استقلال، کادر فنی این تیم و هوادارانش احترام خاصی قائل هستم. با فتح‌الله‌زاده رفیقم و هیچ رقابتی با او ندارم چون او دوست من است. از قبل با فرهاد مجیدی در ارتباط بودم چون دوستش دارم و بازیکن خوبی است.


وی افزود: استقلالی بودن مجیدی دلیل نمی‌شود که با او صحبت نکنم. در فوتبال حرفه‌ای چه اشکالی دارد که این کار را انجام دهم؟ شاید باز هم با فرهاد تماس گرفتم اما پس از گفت‌وگو با او به یک مسئله رسیدم و آن هم اینکه همان‌طور که علی ‌کریمی عاشق پرسپولیس است، فرهاد مجیدی هم عاشق استقلال است.


رویانیان در خصوص خط خوردن علی کریمی از لیست پرسپولیس برای دیدار فردا با سپاهان و نقش خودش در این موضوع به دلیل اختلافات اخیر گفت: این اتفاق با نظر کادر فنی رخ داد و در تیم‌های بزرگ دنیا هم بزرگان زیادی خط می‌خورند و همین اتفاق‌ها می‌افتد. در این خصوص نباید منفی‌گرا باشید چون من دخالتی در این موضوع نداشتم و حق کادر فنی است که یک روز بازیکنی که سرحال است را انتخاب کند و یک روز او را خط بزند.


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: پرسپولیس 25 بازیکن دارد که همه آنها توانایی‌های بالایی دارند. سنجش آمادگی یک بازیکن به کادر فنی ربط دارد، اما تاکید می‌کنم تا از موضوع سوءبرداشت نشود. خدای من شاهد است وقتی در تمرین حضور پیدا کردم متوجه خط خوردن کریمی شدم و قبل از این موضوع روحم از این اتفاق خبر نداشت.


رویانیان در ادامه در پاسخ سؤال که آیا با آوردن گل‌محمدی به دنبال کنار گذاشتن ژوزه هستید، به فارس گفت: به هیچ عنوان به ژوزه اولتیماتوم نداده‌ایم و برای او آخرین فرصت را تعیین نکرده‌ایم. در شخصیت یحیی گل‌محمدی نیست که بخواهد به عنوان مربی به پرسپولیس بیاید و زیر پای سرمربی را به خاطر خودش خالی کند. من چنین تصمیمی ندارم و ژوزه کارش را ادامه می‌دهد.


وی اظهار داشت: بعد از رفتن عاشوری باید یک دستیار برای ژوزه می‌آوردیم به همین دلیل ابتدا با افشین پیروانی که خیلی دوستش دارم مذاکراتی داشتم اما افشین اعلام کرد جاهای دیگر می‌تواند به ما کمک کند و این علاقه او برای من مثال زدنی بود.


رویانیان خاطرنشان کرد: پس از این موضوع با گزینه‌های دیگری که تمام آنها را قبول دارم صحبت کردم اما برخی‌ها یا به دلیل مسائل شخصی قبول نکردند و یا گفتند در قسمتی دیگر به ما کمک خواهند کرد. به دلیل اینکه وقت نداشتیم باید به این کار سروسامان می‌دادیم و به همین دلیل یحیی گل‌محمدی گزینه ما شد. دلیل اصلی اینکه گل‌محمدی انتخاب اول من بود این است که او در چند هفته اول لیگ روی نیمکت صبا حضور داشته و از تیم‌ها شناخت خوبی دارد.


مدیرعامل پرسپولیس گفت: به جز پیروانی، استیلی، پیوس و حتی مهدی تارتار هم گزینه‌های ما برای دستیاری بودند. اینها افرادی هستند که قطعاً باید از آنها در پرسپولیس استفاده کنیم و برنامه‌هایی نیز داریم چون پرسپولیس خانه این افراد است. اگر امروز گل‌محمدی تسویه‌حساب خود را با صبایی‌ها بگیرد در خدمت ایشان هستیم در غیر این صورت به دنبال گزینه‌های دیگر که نامشان را اعلام کردم می‌رویم و اگر من از این افراد خواهش کنم حتماً به ما کمک خواهند کرد.


وی اضافه کرد: همه دوست دارند به پرسپولیس که خانه خودشان است کمک کنند اما به نوعی درگیر کارهای دیگر هستند. تا به امشب تکلیف این موضوع را روشن خواهیم کرد تا هرچه سریع‌تر دستیار ایرانی ژوزه هم کار خود را شروع کند.


رویانیان در پایان به فارس گفت: امیدوارم پرسپولیس فردا مقابل تیم جنگنده و خوب سپاهان به نتیجه خوبی برسد تا ما هرچه سریع‌تر به رده‌های بالاتر بیاییم چون فرصتی نیست و باید به خودمان بیاییم.


به گزارش فارس رویانیان از تمرین امروز جلسه‌ای با ژوزه سرمربی پرسپولیس برگزار کرد.يکشنبه 2/7/1391 - 14:16 - 0 تشکر 561892

با نام خدا و سلام

کاری بود بس عالی .شاید با این شیوه کار نظم و انضباط در پرسپولیس بوجود آید.

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

يکشنبه 2/7/1391 - 20:52 - 0 تشکر 561990

teachman گفته است :
[quote=teachman;521731;561892]با نام خدا و سلام

کاری بود بس عالی .شاید با این شیوه کار نظم و انضباط در پرسپولیس بوجود آید.


ولی تاثیرش را دیدیم
شکست دو بر صفر از سپاهان
پرسپولیس باید فکری به حال کادر فنی اش بکند.

برو به انجمن
فعالترین ها در هفته گذشته
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی