بهداشت و سلامت (بازدید: 88)
دوشنبه 20/6/1391 - 23:42 -0 تشکر 558525
آیا لبنیات ترش سودمند است؟

آیا لبنیات ترش سودمند است؟
محققان بر اساس بررسی های جدید اعلام كردند ، ماده ای كه میكروب لاكتوباسیل موجود در لبنیات تخمیر شده تولید می كند ، كبد را از ابتلا ...
 

دوشنبه 20/6/1391 - 23:42 - 0 تشکر 558529

به گزارش شبکه خبر، محققان بر اساس بررسی های جدید اعلام كردند ، ماده ای كه میكروب لاكتوباسیل موجود در لبنیات تخمیر شده تولید می كند ، كبد را از ابتلا به سرطان محفاظت می كند.
بررسی موش های آزمایشگاهی نشان می دهد: با وجود تزریق مواد سرطان زا به این حیوانات ، با مصرف ماست ترش ، سرطان كبد در آن ها كاهش می یابد. سودمندی لبنیات ترش در پیشگیری از سرطان مصرف لبنیات ترش و تخمیر شده مانند ماست ، از بیماری سرطان كبد جلوگیری می كند.
به گزارش شبکه خبر، محققان بر اساس بررسی های جدید اعلام كردند ، ماده ای كه میكروب لاكتوباسیل موجود در لبنیات تخمیر شده تولید می كند ، كبد را از ابتلا به سرطان محفاظت می كند.
بررسی موش های آزمایشگاهی نشان می دهد: با وجود تزریق مواد سرطان زا به این حیوانات ، با مصرف ماست ترش ، سرطان كبد در آن ها كاهش می یابد.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی