انجمن ها > انجمن معارف > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
معارف (بازدید: 94)
يکشنبه 12/6/1391 - 17:56 -0 تشکر 541152
کفری که معجزه است!!

کفری که معجزه است!!

در عقیده فرقه وهابیت توسل به پیامبران و امامان و مومنین و واسطه قرار دادن آنان برای درخواست از درگاه خداوند شرک محصوب می شود ولی به دلیل وجود روایات بسیار این فرقه در این عقیده خود متزلزل شده و هر بار به نوعی جدید آن را مطرح می کند.

 

جام دینی؛ در عقیده فرقه وهابیت توسل به پیامبران و امامان و مومنین و واسطه قرار دادن آنان برای درخواست از درگاه خداوند شرک محسوب می شود ولی به دلیل وجود روایات بسیار این فرقه در این عقیده خود متزلزل شده و هر بار به نوعی جدید آن را مطرح می کند.

 

در همین راستا در حالی که محمد انصاری مدیر  شبکه وهابی وصال حق؛ توسل  به در گاه خداوند را حتی با انبیاء شرک و کفر و حرام می داند کارشناس دیگر در شبکه کلمه توسل به انبیائ و گرفتن حاجت به وسیله انها را معجزه می خواند!

محمد انصاری مدیر شبکه وهابی وصال حق گفت: «نه پیامبر نه ولی و نه امام، هیچ کس نمی تواند وسیله باشد چون خداوند در قرآن می فرماید که ما از شاهرگ گردن به تو نزدیک تریم.»

 

این مدیر شبکه وهابی ، با تاکید برسخنان خود ادامه داد: «حضرت علی(ع) هم در کتاب نهج البلاغه یک کلمه در مورد توسل به قبر  و توسل به خودش و توسل به پیامبر و انبیا نگفته است، چون ما برای توسل باید دلیل از قرآن و سنت داشته باشیم.»

 

جالب اینجا است که ترشابی کارشناس شبکه وهابی کلمه نا خواسته در اظهارات خود دلیل قرآنی برای توسل آورده و آن را معجزه الهی می خواند وی در همین رابطه اظهار داشت: « شفای چشم حضرت یعقوب توسط پیراهن حضرت یوسف (علیهما السلام) و یا امثال آن یک معجزه الهی بود و خاص و ویژه پیامبران بود حتی وسائل شخص پیامبراکرم (ص) تبرک هستند و صحابه  به آنها تبرک می کردند مانند پیراهن ،مو و لباس ایشان به عنوان تبرک برداشتند که از نظر روائی و تاریخی ثابت هست .»

این گونه اظهارات نشان می دهد که وهابیت خودبه عقایدی که بر پایه آن شیعیان را کافر و مشرک می داند و خون بیگناهان را به این جرم می ریزد اعتقاد قطعی ندارد.

خدا نکنه تا آدم نشدیم دنیا بهمون رو کنه

کربلا کربلا اللهم الرزقنا

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین (ع)

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی