انجمن ها > انجمن معارف > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
معارف (بازدید: 79)
يکشنبه 12/6/1391 - 2:0 -0 تشکر 539957
اسلام ناجی من است

خواندن داستان افرادی که متحول شده اند و به دین پاک اسلام گرویده اند همیشه جالب بوده است و مخصوصا اگر بدانید این فرد در گذشته یک رپر بوده شاید جالب تر نیز بشود.

فعالیت در عرصه موسیقی به تنهایی امر بدی نیست اما برخی از رشته فعالیت های موسیقی به نوعی مورد پسند جامعه نیستند. یکی از زمینه ها و رشته های موسیقی" رپ" است.

"فایت میکانو" که از اهالی کشور فرانسه است زندگی خودش را مدیون اسلام و این دین می داند و همیشه اسلام را منجی خودش می داند. او می گوید من به کمک اسلام با خودم صلح کردم.

او پس از گرویدن به اسلام نام "عبدالمالک" را برای خودش انتخاب کرده است و می گوید اسلام من را از رسیدن به سرنوشت دوست صمیمی ام که معتاد به هروئین شد و سپسپ خودکشی کرد بازداشته و عمر دوباره ای به من داده است.

 

"عبدالمالک" در یک خانواده تماما مسیحی کاتولیک و در پاریس به دنیا آمد و دوران بچگی خودش را نیز در یکی از محله های پارس گذرانده است و با توجه به هوشی که داشت وارد مدرسه خصوصی شد.

پس از مدتی به کارهای خلاف کشیده شده و به گفته خودش در این میان "من" واقعی اش را از دست داده است و به نوعی خودش را گم کرده بود.

او می گوید در سن 16 سالگی در یک گروه به صحبت پرداختیم و از دین اسلام بیار خوشم آمد روز بعد از آن فهمیدم هنوز راهی برای بیرون آمدن از این منجلاب وجود دارد.

بعد از آن تمام دزدی هایی که کرده بودم و موادی که پیدا کرده بودم را سوزاندم و سریع به یک مسجد رفتم و مسلمان شدم. او پیوستن به اسلام را زندگی دوباره خودش می داند.

پس از چندین سال سختی که بعد از پیوستن به اسلام داشت او هم اکنون زدگی خوبی دارد و آرزوی اصلی خودش را پیروزی اسلم بر کفار می داند."عبدالمالک" می گوید دولت فرانسه به ما مسلمانان بها نمی دهد و مشکلات بسیار زیادی را برای مردم مسلمان ایجاد می کند.

او هم اکنون از صدای خودش و حرفه موسیقی که بلد است برای ترویج اسلام استفاده می کند و امیدوار است بتواند این دین زیبا را به جهانیان معرفی کند.

اولین مدرسه عشق که تأســـیس شده 

درس عشق علی و فاطمه تدریس شده

گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه از عـلــی

اولـین کلمه که آمـوختن علـی بود علـی

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی