فرهنگ پایداری (بازدید: 93)
جمعه 10/6/1391 - 12:39 -0 تشکر 536490
خاطره.....

http://s3.picofile.com/file/7391408602/agha.jpg

رفتن برای دیدار با خانواده شهدا اینبار کلی گشتیم تهران تا یه خانواده شهید ارمنی پیدا کردیم شب شد رفتیم در زدم اول محافظ ها رفتن  مادر شهید اومد تا چشمش خورد به حضرت آقا غش کرد همون جا افتاد دختراش اومدن بردنش داخت آقا هم اومد داخل...(جزئیات رو ولش کن اصل رو بگم) بعد هرچی خانواده ارمنی می اوردن آقا میخورد اما محافظ ها و همراهان آقا نمی خوردن و میگفتن ارمنی هستن و خمس... ومال بی خمس...

وقتی اومدن بیرون آقا ناراحت و عصبی بود گفت خانواده شهید ناراحت میشن چرا...

 راوی:آقای رکوفیان از شاگردان و همراهان آقا

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی