ورزش و تندرستی (بازدید: 78)
چهارشنبه 8/6/1391 - 12:11 -0 تشکر 533800
پرتاب ساندویچ در مراسم تجلیل از قهرمانان!

منبع:برترین ها

پایان مراسم تجلیل از قهرمانان المپیكی حاشیه‌هایی داشت و صحنه‌هایی را به ورزش‌دوستان نشان داد.

 مراسم تجلیل از قهرمانان المپیكی در حالی كه صحنه‌های زیبا و به یاد ماندنی داشت همانند همیشه در گوشه و كنار خود صحنه‌های متفاوتی نیز به ورزش‌دوستان نشان داد.

در حالی كه در این مراسم ورزشی بسیاری از اهالی رسانه ورزش در مراسم حضور نداشتند، بسیاری از هواداران و اعضای خانواده‌های فدراسیون‌ها وارد سالن می‌شدند در حالی كه تعداد حاضرین بیش از صندلی‌های سالن وزارت كشور بود.

چهارشنبه 8/6/1391 - 12:12 - 0 تشکر 533802

همانند همیشه هجوم مردم و خارج شدن كنترل از دست ماموران باعث شد تا خیابان حاشیه سالن وزارت كشور مملو از جمعیت شود و مردم برای ورود به سالن مراسم دچار مشكل شوند. در این میان رفت و آمد دیگر حاضرین نیز مشكلات را بیشتر می‌كرد و مردم برای وارد شدن به مراسم دچار تاخیر شدند.

وقتی همه حاضرین وارد سالن وزارت كشور شدند، شرایط آرام بود و همه با پرچم‌های ایران قهرمانان‌شان را تشویق می‌كردند اما انتظار می‌رفت كه همانند همیشه خارج شدن ورزش‌دوستان از سالن مشكل‌ساز شود.

چهارشنبه 8/6/1391 - 12:12 - 0 تشکر 533805

در این جا لازم است گریزی بزنیم به ابتدای برنامه كه مسئولان برگزاری مراسم دو اتوبوس تدارك دیده بودند تا امانات مردم را قبل از ورود به سالن دریافت كنند اما گویا پیش‌بینی نكرده بودند كه در پایان مراسم تمام ورزش‌دوستان برای رسیدن به خانه عجله دارند و مطمئنا اتوبوس وسیله مناسبی برای دریافت امانت‌های آن‌ها نخواهد بود.

چهارشنبه 8/6/1391 - 12:13 - 0 تشکر 533806

با پایان مراسم آقایان و بانوان كه وسایل خود را به اتوبوس‌های امانت داده بودند، پشت درهای آن تجمع كردند تا كیف‌ها و تلفن‌های همراه‌شان را بگیرند اما هجوم و تجمع بیش از حد آن‌ها همه چیز را به ساعت‌ها بعد موكول كرد و جدا از اینكه همسایه‌های وزارت كشور را در ساعات پایانی شب دچار مشكل كرد، خود ورزش‌دوستان نیز تا ساعت‌ها در انتظار گرفتن امانت‌هایشان بودند

چهارشنبه 8/6/1391 - 12:13 - 0 تشکر 533808

نكته جالب توجه این بود كه ماموران برگزاری مراسم هم نمی‌توانستند وضعیت را كنترل كنند و مردم برای گرفتن امانت‌هایشان با یكدیگر مسابقه می‌دادند. شرایط نامناسب باعث شد تا دو اتوبوس از یكدیگر فاصله بگیرند تا كمی تجمع كمتر شود اما این نیز نتیجه نداد چرا كه در همین هنگام كامیونی كه شام ورزش‌دوستان را با خود حمل می‌كرد وارد شد و به طور واقعا نامناسب به توزیع غذا پرداخت.

چهارشنبه 8/6/1391 - 12:14 - 0 تشکر 533809

در ابتدا كارتن‌های جدا كه حاوی مواد غذایی برای مسئولان برگزاری بود به اتوبوس‌های امانت‌داری نزدیك شد كه متاسفانه همان جا نیز مردمی كه در مراسم تجلیل از قهرمانان حاضر شده بودند با اشتیاق فراوان غذاهای مسئولان را از جعبه‌های آن خارج كرده و برای خود به گوشه‌ای بردند.

چهارشنبه 8/6/1391 - 12:16 - 0 تشکر 533812

از آن طرف خیابان نیز كامیون توزیع مواد غذایی وارد شد و در حالی كه سیل جمعیت برای گرفتن غذا در كنار آن موج می‌زد، ماموران ساندویچ‌ها را به سمت آن‌ها پرتاب می‌كردند و صحنه‌ی نامناسبی در پایان مراسم تجلیل از قهرمان المپیكی رقم خورد. البته خود مردم هم در این مواقع باید كمی نظم پذیر باشند تا چنین صحنه هایی مشاهده نشود.

چهارشنبه 8/6/1391 - 12:17 - 0 تشکر 533814

در پایان مراسم توزیع شام بسیاری از بانوان همچنان مشغول گرفتن امانت‌های خود بودند. در حالی كه مسئولان برگزاری شرایط را آرام‌تر كردند باز هم اتفاق‌های نامناسبی افتاد. در آن شلوغی و تاریكی خیابان دوستان و خانواده‌هایی كه اعضای خود را گم كرده بودند با اضافه شدن این موضوع كه چند كیف به طور اشتباهی به افراد دیگر داده شده بود، دچار ناراحتی بیشتر شد تا جایی كه خبرنگار ایسنا شاهد گریه و زاری چند تن از بانوان ورزش‌دوست در این مراسم بود.

چهارشنبه 8/6/1391 - 12:19 - 0 تشکر 533816

در حالی كه خیابان‌های اطراف سالن وزارت كشور در شلوغی پایان مراسم تجلیل از قهرمانان بود، كم‌كم مردم با گرفتن امانات خود خیابان‌ را ترك می‌كردند و همانند همیشه همه چیز آرام شد. تمام زشتی‌ها و زیبایی‌های این مراسم دیده اما فراموش شد و ای كاش كه روزی این مراسم‌ها با زیبایی آغاز و با زیبایی هم به پایان برسد.

چهارشنبه 8/6/1391 - 12:47 - 0 تشکر 533853

سلام

خیلی کار مسخره ای بوده یعنی چی آخه این کار اگه میخواستن ساندویچ بدن خوب قشنگ یکی یکی به همه میدادن وقتی وارد میشدن که دردسر نشه و این وضعیت پیش نیاد!!!

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی