انجمن ها > انجمن طنز و سرگرمی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
طنز و سرگرمی (بازدید: 172)
سه شنبه 7/6/1391 - 6:5 -0 تشکر 532305
آنچه روی مخِ آن ورِ آبی هاست!

بالاخره هر کسی در هر جایی که زندگی کند، یک رفتاری از دور و بری هایش روی اعصابش می رود. اینها هم رفتارها یا خصوصیات اجتماعی جماعت آن طرف آبی است که یک موسسه با پرس و جو بین آدم های همان کشور یا یک منطقه شناسایی کرده است.

ماجرای این تحقیق هم این بوده که آدم های هر منطقه باید سه تا از روی اعصاب ترین رفتارهای دور و بری هایشان را می نوشتند و بیشترشان فقط یک مورد را سه بار تکرار کرده اند.

پیچاندن یا اطلاعات غلط به دیگران دادن: حالا باید سردی و یخی روس ها را هم بگذاریم کنار پیچاندنشان. اینطور که پیداست روس ها چیزی از جنس کا.گ.ب بازی به خوردشان رفته و ممکن است پرسیدن یک آدرس فست فود شما را به قطب شمال برساند.

گاز گرفتن یا اگر می تونی من رو بگیر:
استرالیایی ها اینطور گفته اند که بیشترین چیزی که روی اعصابشان می رود این است که موقع دعوا کردن وقتی با هم گلاویز می شوند و کار حسابی بالا می گیرد، طرفشان به جای یک دعوای منطقی می پرد و حریف را گاز می گیرد.


نصیحت های طولانی یا پدربزرگ هایی برای تمام فصول: فکرش را بکنید یک آمریکای شمالی (بدون در نظر گرفتن سن) چطور روزش را شب می کند. او از خواب بیدار می شود، دست و صورتش را می شورد، صبحانه اش را می خورد و بعد همینطور به جای غر زدن شروع می کند به نصیحت کردن این و آن. خب معلوم است که آدم دیوانه می شود.

همراهی آینه و آدم یا هوا را از من بگیر آینه را نه: این تنها ویژگی است که نه تنها مرز و بوم نمی شناسد بلکه بیشتر مخصوص خانم های محترم است. حدود 100 هزار نفر از خانم هایی که آن طرف آب ها زندگی می کنند اینطور گفته اند که بدون نگاه کردن در آینه نمی توانند از خانه بیرون بیایند، نمی توانند کارهای روزانه شان را شروع کنند، نمی توانند سر قرار کاری بروند و حتی نمی توانند غذا سفارش بدهند.

عصبی بودن یا من همه چیز رو گاز می زنم:
اگر قرار باشد کره زمین یک نماینده فقط مخصوص جیغ زدن به کره دیگر بفرستند، فقط کافی است سراغی از آلمانی ها بگیرد. ظاهرا آنها بی اعصاب ترین آدم های روی کره زمین هستند و از یک تار مو گرفته تا بالا رفتن قیمت دستمال کاغذی می تواند مغزشان را به هم بریزد.

جزیی نگری یا لطفا چشم هایتان را بازتر کنید:
با اینکه چینی ها بیشتر عمرشان را مشغول سر هم کردن اجزای ریز و درشت یک عالمه محصول هستند اما بیشترین چیزی که در رفتار بغل دستی شان آزارشان می دهد جزیی نگری آنهاست. چینی ها معتقدند اگر بغل دستی شان کمی کلی تر به همه چیز نگاه کند، آنها با اعصاب راحت تری به سر هم کردن جزییات می پردازند.

خدا نکنه تا آدم نشدیم دنیا بهمون رو کنه

کربلا کربلا اللهم الرزقنا

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین (ع)

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی