• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
ورزش و تندرستی (بازدید: 134)
جمعه 3/6/1391 - 23:29 -0 تشکر 527511
مهدوی‌کیا: استقلال بازی ما را خراب کرد

سلام

مهدی مهدوی‌کیا، پس از تساوی بدون گل پرسپولیس و استقلال در دربی ۷۵ گفت: در نیمه اول بسیار خوب بازی کردیم اما در شروع نیمه دوم استقلال با جلو کشیدن مدافع خود، رو به سوی توپ‌های بلند آورد و همین امر باعث شد بازی خراب شود و روی بازی ما هم تاثیر بگذارد.

وی ادامه داد: در نیمه دوم بازی جذابی از دو تیم شاهد نبودیم.
نیمه اول خوب بازی کردیم و اگر توپ‌هایمان به گل تبدیل می‌شد شاید هم اکنون نتیجه دیگری رقم می‌خورد.

مهدوی‌کیا درباره سنگ‌پراکنی هواداران خاطرنشان کرد: این موضوع را هواداران استقلال شروع کردند و بعد هم متاسفانه هواداران ما دست به چنین کاری زدند. به هیچ عنوان صحنه‌های زیبایی را شاهد نبودیم. این موضوع به ضرر ما تمام شد. متاسفانه زمان بازی را از دست دادیم و هنگامی که در حال حمله بودیم بازی متوقف شد.

بازیکن پرسپولیس در مورد نتیجه بازی تصریح کرد: اگر توپ‌هایمان در نیمه اول به گل تبدیل می‌شد بازی را می‌بردیم. پرسپولیس بازی به بازی بهتر می‌شود و در این بازی شاهد بازی بسیار خوبی از سوی بازیکنان پرسپولیس بودیم.

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ

 
جمعه 3/6/1391 - 23:30 - 0 تشکر 527515


امیر قلعه نویی پیش از حضور در نشست خبری در گفت‌وگو با رسانه‌های تصویری گفت: این بازی نوید قهرمانی را به ما داد. با این بازی و اضافه شدن سایرین می‌توانیم استارت قهرمانی بزنیم. ۲ بازی انجام می‌دهیم و بعد تعطیل هستیم. شما بگویید من چه کار کنم.

 وی تاکید کرد: پول نداریم به بازیکنان بدهیم و اردو بزنیم. برخی ممنوع الخروج هستند. فتح الله‌زاده زحمت خود را کشیده و از او و هیئت مدیره تشکر می‌کنم. باید از فتح الله‌زاده حمایت شود. اگر پول داشتیم به مسافرت می‌رفتیم.

قلعه نویی عنوان کرد: همه زحمت کشیدند. بازی بدی نبود. موقعیت و سرعت خوبی داشت. کاش این بازی گل و برنده داشت. تاسف من برای حرکت هواداران بود که سنگ و اشیا پرتاب کردند. در ۱۰ دقیقه اول توپ دست ما بود. در نیمه دوم تغییرات دادیم. ۵۵ درصد بازی دست استقلال بود و غیبت مصدومان ما تاثیرگذار بود.

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ

 
جمعه 3/6/1391 - 23:33 - 0 تشکر 527519

پر شدن ورزشگاه یك ساعت قبل از شروع دربی ۷۵ نشان از حساسیت بالای بازی برای هواداران دو تیم داشت كه‌آمده بودند برد تیمشان را ببینند. برخلاف استقلال كه با یك تركیب قابل پیش‌بینی پا به میدان گذاشته بود، در تیم پرسپولیس، خوزه بازهم قرمزها را با تركیب متفاوتی نسبت به بازی‌های قبل به میدان فرستاده بود. در تركیب قرار گرفتن علی كریمی و مهدوی‌كیا و همچنین محسن بنگر در كنار نیمكت‌نشینی كریم انصاری‌فر از نكات قابل توجه تركیب ۱۱ نفره سرخ‌پوشان در دربی ۷۵ بود. 

بر‌خلاف بازی‌های قبلی در این بازی استرس و ترس از باخت باعث نشده بود تا دو تیم دست به یك بازی محتاطانه و تدافعی بزنند و بازی از همان دقیقه اول با آب و تاب فراوان دنبال شد و بیشتر توپ در محوطه جریمه دو تیم در چرخش بود.

با سوت شروع محسن تركی این پرسپولیسی‌ها بودند كه هجومی‌تر از استقلال شروع كردند و اولین موقعیت خطرناك بازی هم به نام قرمزها ثبت شد. دقیقه ۴ بازی بود كه ضربه سر علی كریمی روی ارسال كرنر مهرداد پولادی از كنار دروازه به بیرون رفت تا آه از نهاد نصف ورزشگاه بلند شود و نیم دیگر تماشاگران هم نفس راحتی بكشند. 

دو دقیقه بعد نفوذ غلامرضا رضایی كه در این بازی دونده‌تر از همیشه بود از جناح چپ می‌رفت پرسپولیس را به گل برساند ولی ضربه رضایی با واكنش رحمتی به كرنر رفت. در ۱۰ دقیقه اول بازی این قرمزها بودند كه بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند. در ادامه استقلالی‌ها با خارج شدن از لاك دفاعی سعی در گلزنی داشتند ولی نداشتن یك هافبك خلاق مانند مجتبی جباری باعث شد تا مهاجمان آبی‌ها كمتر صاحب موقعیت گلزنی شوند. 

از دقیقه ۳۰ به بعد باز هم این پرسپولیس بود كه در روزی كه هافبك‌های میانی آنها به خصوص كریمی بهتر از بازی‌های قبل ظاهر شده بودند، میانه زمین را در اختیار گرفت. دقیقه ۳۰ جدی‌ترین موقعیت پرسپولیس رقم خورد. كریمی با جا گذاشتن چند مدافع استقلال، با یك پاس دقیق، محمد قاضی را با رحمتی تك به تك كرد ولی مهاجم جدید پرسپولیس با یك ضربه بغل پای بی‌دقت توپ را به كنار دروازه زد تا بازی صفر بر صفر دنبال شود. 

نیمه اول با تساوی به پایان رسید تا همه نگاه‌ها به ۴۵ دقیقه دوم باشد. نیمه دوم مانند نیمه اول با بازی هجومی دو تیم شروع شد، البته در ۴۵ دقیقه دوم نسبت به نیمه اول دو تیم كمتر صاحب موقعیت گلزنی شدند. اولین موقعیت جدی این نیمه روی یك ضربه كرنر به وجود آمد كه ضربه سر محسن بنگر از محوطه شش‌قدم با اختلاف كمی از كنار دروازه رحمتی به بیرون رفت. در ادامه سنگ‌پراكنی تماشاگران دو تیم برای دقایقی بازی را تحت‌الشعاع قرار داد، طوری كه محسن تركی مجبور شد برای دقایقی بازی را متوقف كند. ابتدا این هواداران استقلال بودند كه با پرتاب سنگ نگذاشتند كریمی ضربه كرنر را بزند. در ادامه هواداران پرسپولیس به تلافی در سمت دیگر میدان با سنگ‌پراكنی اجازه پرتاب اوت را به حنیف عمران‌زاده ندادند. پس از ‌آرام شدن سكوها بازی ادامه پیدا كرد ولی از ‌آب و تاب اولیه افتاد تا در نهایت دربی ۷۵با تساوی صفر بر صفر به پایان برسد و هم استقلالی‌ها و هم پرسپولیسی‌ها به یك امتیاز بازی قناعت كنند.

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ

 
شنبه 4/6/1391 - 0:34 - 0 تشکر 527676

سلام

پرسپولیس خیلی بهتر بازی کرد

کار هوادارانم دو تیم هم اصلا درست نبود 

ولی خوب فوتبالی که اینا با این همه هزینه ای که براشون شده بازی میکنند بایدم هواداران و عصبانی بکنه.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

شنبه 4/6/1391 - 15:16 - 0 تشکر 528630

yasekaboud63 گفته است :
[quote=yasekaboud63;498511;527676]سلام
پرسپولیس خیلی بهتر بازی کرد

کار هوادارانم دو تیم هم اصلا درست نبود 

ولی خوب فوتبالی که اینا با این همه هزینه ای که براشون شده بازی میکنند بایدم هواداران و عصبانی بکنه.


سلام
سنگ زدن درسته؟
خب ینی از قبل میدونستن که اینطور میشه با خودشون سنگ اوردن که عصبانی شدن اینطور کنن
بنظر من اگر یکیشونم میبرد همین میشد
از سالها قبل کارشون همینه

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ

 
شنبه 4/6/1391 - 16:6 - 0 تشکر 528737

با نام خدا  و سلام
لیگی که تنها نامش حرفه ای باشد همینه دیگه
اگر غیر از این دیدید تعجب کنید

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

يکشنبه 5/6/1391 - 23:10 - 0 تشکر 530760

teachman گفته است :
[quote=teachman;521731;528737]با نام خدا  و سلام
لیگی که تنها نامش حرفه ای باشد همینه دیگه
اگر غیر از این دیدید تعجب کنید

سلام
ما که مونیدم کی میخاد این قضایا درست شه
تعطیل کنن برن خب

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ

 
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی