انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 122)
جمعه 3/6/1391 - 17:51 -0 تشکر 527143
معلمی که از دانش آموزانش سو استفاده می کرد

دادگاه عالی شهر سان فرانسیسكو در لس آنجلس ،یك معلم مدرسه ابتدائی را به اتهام 13 فقره سوء استفاده جنسی از دانش آموزان كودك در طی 5 سال گذشته به 25 سال زندان محكوم كرد.

 

به گزارش جام؛ "پل چاپل" 51 ساله، بعد از شنیدن اظهارات دادستان در دادگاه، هیچ گونه عكس العملی مبنی بر دفاع از خود نشان نداده بلكه در همان جلسه اول دادرسی كلیه 13 فقره سوء استفاده جنسی از دانش آموزان را قبول كرد.
تعدادی از قربانیان تجاوز در جلسه دادرسی جهت شهادت دهی بر علیه معلم سابقشان حضور داشتند و در این میان دادستان النا آبرامسون اظهار داشت" در دادگاه بعدی كه در 20 سپتامبر تشكیل خواهد شد رای تحمل 25 سال زندان وی در زندان ایالتی، ابرام و قرائت خواهد شد.
"چاپل" در سال گذشته به اتهام سوئ استفاده جنسی از 4 دانش آموز كودك در مدرسه ابتدائی دستگیر شد و  بعد از مدتی تحقیق توسط بازرسین وی به 9 مورد دیگر اعتراف كرد."چاپل" در سال1997 به جرم سوء استفاده جنسی از بچه 8 ساله همسایه و دوست 7 ساله پسرش دستگیر شد و از مدرسه اخراج گردید ولی چون مداركی دال بر گناهكار بودن وی ارائه نشد وی آزاد گردید و دوباره به استخدام مدرسه ابتدائی در آمد ولی در نهایت ماه دوباره پیش گرفتار شد و به 13 جرم خود اعتراف كرد.
به گزارش روزنامه لس آنجلس تایمز،وی در حال حاضر از مدرسه اخراج گردیده و ماه آینده دادگاه اصلی وی جهت قرائت حكم و انتقال وی به زندان ایالتی انجام خواهد گرفت.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی