انجمن ها > انجمن موبایل > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
موبایل (بازدید: 183)
جمعه 3/6/1391 - 3:28 -0 تشکر 525543
آغاز فروش ویژه سیم کارت‌های دیتای رایتل

حجم خرید به گیگابابت با حجم خریداری شده پایه 1 ماهه معادل 1 و حجم هدیه ‌ نیز 1 است با سرعت 128 و 80,000 ریال و حجم خرید پیشرفته 1 ماهه،‌ با حجم خریداری شده یك است كه با سرعت 512 و مبلغ95,000 ریال محاسبه خواهد شد.


اپراتور سوم تلفن همراه از آغاز فروش سیم‌كارت‌های دیتا به مناسبت عید فطر خبر داد.
 
به گزارش ایسنا، در این طرح، متقاضیان با خرید هر یک از بسته های پایه و پیشرفته، حجمی معادل دو برابر میزان خریداری شده را به عنوان هدیه دریافت خواهند كرد.
 
این شركت اعلام كرده است: برای علاقمندان به استفاده از مودم‌های نسل سوم رایتل، امکان خرید طرح ویژه، شامل سیم کارت به همراه مودم USB نیز فراهم شده است. همچنین کلیه متقاضیانی که اقدام به خرید سیم‌کارت‌های دیتای ویژه عید سعید فطر كنند، تا پایان دوره سه ماهه بسته مربوطه، به ازاء خرید هر بسته افزایشی، به همان اندازه حجم هدیه دریافت خواهند كرد.
 
جدول قیمت سیم کارت دیتا به همراه بسته‌های ویژه عید سعید فطر براساس نام محصول، نام بسته و سرعت به شرح زیر است.
 
سیم کارت دیتا پایه ی 3GB سه ماهه با سرعت 128 به مبلغ 450,000 و 3 گیگابایت هدیه،‌ سیم‌كارت پیشرفته 3GB سه ماهه با سرعت 512 به مبلغ 560,000 ریال و 3 گیگابایت هدیه ،‌ و سیم‌كارت پیشرفته 9GB سه ماهه با سرعت 512 با مبلغ 990,000 و 9 گیگابایت هدیه در نظر گرفته شده است.
 
سیم کارت دیتا به همراه مودم نسل سوم و بسته های ویژه
 
جدول قیمت سیم کارت دیتا به همراه مودم نسل سوم و بسته های ویژه عید سعید فطر شامل سیم كارت دیتا به همراه مودم نسل سوم با بسته‌ی پایه ی 3GB سه ماهه با سرعت 128 و مبلغ ریال و 1,200,000و 3 گیگابایت هدیه ،‌سیم‌كارت دیتا پیشرفته 3GB سه ماهه با سرعت 512 به مبلغ 1,310,000 ریال و 3 گیگابایت هدیه ،‌سیم‌كارت پیشرفته 9GB سه ماهه با سرعت 512 و مبلغ1,740,000 ریال و 9 گیگابایت هدیه درنظر گرفته شده است.
 
حجم اضافی ویژه طرح عید سعید فطر
 
حجم خرید به گیگابابت با حجم خریداری شده پایه 1 ماهه معادل 1 و حجم هدیه ‌ نیز 1 است با سرعت 128 و 80,000 ریال و حجم خرید پیشرفته 1 ماهه،‌ با حجم خریداری شده یك است كه با سرعت 512 و مبلغ95,000 ریال محاسبه خواهد شد.
 
این اپراتور اعلام كرده است: کلیه قیمت های در نظر گرفته شده بدون احتساب 5% مالیات بر ارزش افزوده اند و ارائه سرعت های بیشتر از 128 کیلوبیت بر ثانیه، تابع قوانین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور است.
 
همچنین حجم هدیه صرفا برای خریداران سیم کارت دیتا در طول فروش ویژه عید سعید فطر در نظر گرفته شده است و تا پایان دوره سه ماهه بسته مربوطه معتبر خواهد بود.

اولین مدرسه عشق که تأســـیس شده 

درس عشق علی و فاطمه تدریس شده

گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه از عـلــی

اولـین کلمه که آمـوختن علـی بود علـی

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی