انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 2315)
چهارشنبه 23/5/1387 - 22:9 -0 تشکر 52192
ارتباط دهان مسئولان تبیان با حلوا ...

سلام دوستان.

تا ادبیات پارسی؛ادبیات پارسی بوده میگفتند " با حلوا حلوا گفتن دهان شیرین نمیشه!

اما انگار دهان مسئولان تبیان با حلوا حلوا شیرین میشه!

مدت طولانی ای هست که کار مسئولان تبیان (مشخصا خانم احمدی و مسئولان بخش فنی) فقط شده وعده های توخالی که امکانات در راهه و به زودی میرسه...

بله،این " در راه بودن امکانات  "حدود 9 ماه هست که از اول افتتاح مباحثه شروع شده و هنوز هم که هنوزه در راهه!!!

هر با گفتیم امکانات...طرح دادیم...گفتیم فلان چیز رو اضافه کنید فقط گفتند:

"در حال بررسی است" یا "حتما به بخش فنی اطلاع داده خواهد شد" یا "به زودی اضافه خواهد شد" یا "تاخیر ها به خاطر ترافیک شدید بخش فنی است"

اما اینها فقط همان حلوا حلوا هستند که دهان تبیانی ها را شیرین میکنند اما برای ما هیچ سودی ندارند.

منظورم خیلی واضحه ... آیا ما ایرانی ها با این روند توسعه و پیشرفت مباحثه ای(!) و خیلی اوقات بدتر از اون (!!!!) لیاقتمون چیزی جز عقب ماندن هست؟

خوشحالم که به هیچ وجه به تبیان وابستگی ندارم اما اگر بودم خجالت میکشیدم که 9 ماه از راه اندازی سیستم بگذره و پیشرفت ها اینقدر تاسف بار باشه.

حذف این تاپیک هم چیزی جز ضعف مدیر این انجمن و بعد از ایشون مدیریت انجمن ها رو نمیرسونه.

کاربران چگونه باید به ستوه آمدن خودشون رو از وضعیت موجود اعلام کنند؟!!

ضعیف نباشد! حقایق رو ببینید و سعی کنید اونها رو تغییر بدید!

قابل توجه کارمندان مسئول تبیان!

یا علی.


 

 

چهارشنبه 23/5/1387 - 23:28 - 0 تشکر 52210

به نام خدایی که در همین نزدیکی هاست

سلام

آقای شجاعتی شما یکم دارین تند برخورد میکنین، هرچند از وقتی که من مطالب شما رو دیدم همیشه دنبال جنجال و هیجان بودین،‌ مباحثی جنجالی و دلایلی کمی بی منطق، این مطلب شما هم نا منصفانه هست، مشکلات سایت و سیستم زیاده، درسته منم قبول دارم و جای پیشرفت زیاد داره ولی بخش فنی سایت هم بیکار ننشسته که هرچی ما میگیم انجام بده، تبیان فقط انجمن نیست، سایت بخش های زیادی داره، رفع مشکلی هر قسمت هم وقت گیر هست، و مستلزم هزینه ها و وقت و سرمایه بسیار هست، خود شما و من و تمام دوستان به صورت رایگان عضو سایت شدن و از تمام امکانات استفادهم هیچ هزینه ای نمیپردازیم، ما داریم از سیستم و تشکیلات موسسه رایگان استفاده میکنیم و اینطوری برخورد کردن و حرف زدن اصلا جالب و منصفانه نیست، شما اگر به تبیان وابستگی ندارین میتونین عین خیلی از دوستانی که کم لطف بودن و رفتن شما هم برین.

در مورد این جمله شما "لیاقتمون چیزی جز عقب ماندن هست؟" این نحوه سخن گفتن شما بی احترامی من و دیگر دوستان هم هست، لطفا در نوشتن ادب و احترام رو بیشتر رعایت کنین، و دیگران رو از منظر خودتون نگاه نکنین.

این مبحث شما هم عین مباحث قدیم شما چیزی جز جنجال نداره، شما میتونستین این مطالب رو به صورت ایمیل به مدیریت سیستم یا بخش فنی سایت بدین، نیاز نبود به مباحثه کشیده بهش این بحث ها، منم از مدیر محترم سیستم درخواست دارم این مبحث حذف بشه، چون هیچ منافاتی با اساس نامه انجمن ها نداره، و شما بهتره به صورت ایمیل این مطالب رو به گوش مسئولین برسونین، انجمن جای این مباحث نیست.

اگر فرصت کردین اساس نامه جدید انجمن های تخصصی رو بخونین، بهتون در ایجاد تایپیک ها و نوع نوشتارتون کمک میکنه.

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
چهارشنبه 23/5/1387 - 23:30 - 0 تشکر 52211

چناب شجاعتی عزیز سلام

متاسفانه باید خدمتتون عرض کنم که هیچ ارتباطی بین این دو وجود ندارد همه ما دوست داریم که تبیان پیشترفت کنه شاید راه های

هم به ذهنمون برسه که مطرح کنیم اما باید در نظر داشته باشیم که از طرح مسئله و پیدا کردن جواب تا عمل و اجرا اون راه زیادی وجود داره 

چون حجم کار فوق العاده بالاست من وکیل مدافع تبیان نیستم  لازم نیست من حتما بدونم چه کارهایی داره انجام میشه  ولی همینقدر از بر و بچه های تبیان مطمئنم  که  الحمد الله  با قوت دارند تلاش خودشون رو می کنند  و بر خلاف تلقین منظور شما  ( کم کاری ) اینطور نیست.

در مورد خانم احمدی هم باید خدمتتون عرض کنم درسته که ایشون مسئول انجمن ها هستند ولی هیچگونه ضمانت اجرایی برای کار بخش های دیگر موسسه ندارند 

چون هر کس در نهایت مسئولیت محدوده کاری خودش رو داره من مطمئن هستم ایشون پیگیر مشکلات و موانع انجمن ها هستند و ان شا ء الله به زودی و با حوصله دوستان 

مشکلات مرتفع خواهد شد.

ان الله مع الصابرین 

یا علی 

پنج شنبه 24/5/1387 - 1:49 - 0 تشکر 52231

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر اهل صلح دوستی انسانیت

آقا محمد واقعا از شما انتظار نمی‌رفت که این جوری به قاضی برین!!! شما از کجا میدونین که هیچ اتفاقی نیوفتاده!!! من هم با صحبت‌های ممل عزیز موافقم.

در ضمن مطمئن باشین پیگیری‌های خانم احمدی به قدری مسرانه بود و هست و خواهد بود، که بخش فنی با اینکه مشغله‌های بسیاری از طرف وبلاگ داشتن مورد ادغام انجمن‌ها رو در اولویت قرار دادن و این مورد رو ایجاد کردن.

خلاصه که شاید دادن امکانات همچون برسا پرسرعت نباشه ولی مطمئن باشید به امون خودش هم رها نشده.

مراقب خودتون باشید

چیزهایی نصیب ما می‌شود که آن‌ها را باور داریم.

ای کاش یاد بگیریم، که زیر بارهای خمشی و پیچشی زندگی نقطه تسلیم را بالا بگیریم و مقاومت شکست را حداکثر کنیم تا چرخ‌دنده‌های زندگیمان از لهیدگی و تداخل در امان باشد.

عمر دست خداست، پراید فقط وسیلس 

 

پنج شنبه 24/5/1387 - 2:5 - 0 تشکر 52233

سلام.

من کلا خیلی کم به پستها نظر میدم ولی نشد به این پست نظر ندم.

 انتقاد سازنده خوبه و همیشه باید مشکلارو گفت ولی طرزه گفتنش از همه چیز مهم تره فکر میکنم یه کمی تند رفتی خودت یه بار دیگه مطالبتو بخون شاید حرفه منو قبول کنی.

قصد چاپلوسی ندارم ولی من که از تبیان راضی هستم خدایی سایته خوبیه ولی همه باید سعی کنیم بهتر بشه نه یه نفر دو نفر, انتقاد کردن و پیشنهاد دادن درست و منطقی هم میتونه کمک ما باشه .

         زندگی زنگ تفریح است             ساعت بعد حساب داریم....
پنج شنبه 24/5/1387 - 3:37 - 0 تشکر 52241

به نام حق نه مدعیان حق

در هر جامعه ای اعضای آن جامعه اساسنامه یا قانون اساسی اون جامعه رو پذیرفته اند

من خیلی دلم می خواست نظرات شخصی خودم را بدهم ولی وقتی قوانین نوشته شده اند برای چی منه بی سواد بیام حرفی بزنم . قانون حرف اول رو در یک جامعه ی متمدن می زند و اگر چنان بی فرهنگ باشید که قانون را نپذیرید این از شعور پایین شماست و در چنین صورتی مانند یک مجرم باید با شما رفتار شود و مقامات بالا در مورد شما تصمیم خواهند گرفت .

مرام نامه ی انجمن را همه مطالعه کرده اند . مغایرت صحبتهای شما با این مرامنامه اولین دلیل برای حذف شما از لیست کاربران متعهد تبیانی است .

v تلاش برای ایجاد محیطی مساعد برای رشد فضایل اخلاقی و اجتماعی بر اساس ایمان و تقوی و اجتناب از آشفته ساختن محیط، توهین و تهمت به افراد و قومیت ها، ایجاد جو منفی و مغالطه در بحث ها در جهت نیل به اهدافی که مغایر با اصول و ارزشهای اسلامی و اخلاقی و اجتماعی است.

v مسائل و اختلافات و پیامهای شخصی کاربران نباید به محیط عمومی انجمن ها وارد گردد .

v وارد کردن هرگونه مطلبی بر خلاف مرامنامه و اساسنامه ی انجمن ها ، توهین به شخص یا گروه ، بهم ریختن سیستم، ایجاد اغتشاش، جو منفی، دخـل و تصـرف غیـرقانـونی در اطلاعات (هک)، تهمت و نقل قول غیر واقعی، تخلف محسوب می شود و براساس روند قانونی قابل پیگیری است.( حتما در مورد شما جناب شجاعتی پیگیری های لازم انجام خواهد شد )

v شاکی حق ندارد در شکـایت خود مرتـکب تـهمت و توهین شود ؛ و بایستی دلایل محکمه پسند ارائه دهد.

اگر یک کاربر انتقادی دارد باید به مدیر سیستم و ایمیل ایشون اطلاع دهد و در غیر این صورت متخلف است و با متخلف طبق اساسنامه رفتار می شود .

محمد شجاعتی امیدوارم رفتارت را تغییر دهی زیرا هیچ سودی برای انجمن نداشتی . من شبها و روزهای خودم رو صرف سینما کردم ، موهامو سفید کردم . عاشق کارگردانیم و برای رسیدن بهش هر کاری می کنم و عاشق مدیریتم تو این انجمنم ولی شما فقط و فقط غر زدی از همه چیز از جامعه از کشور از مردم و می دونم با خودت هم همین رفتار رو داری زیرا آدمهایی مثل تو برای من خیلی آشنا هستند .

اگر من تصمیم گیرنده بودم قطع دسترسی تنها راه درستیست که باید انجام شود .

مطمئنم خانم احمدی با توجه به شناختی که از ایشون دارم و می دونم که از جون و دل برای انجمنها وقت می ذاشتند و گذاشتند حتما تصمیم درست تری خواهند گرفت . اگر به من این اجازه داده میشد پستی می گذاشتم و در آن ویژگی ها و شایستگی ها و برتری های مدیرم رو به دیگران بیان می کردم نه اینکه بخوام به ایشون اتهامات غلط بزنم و چهرشون رو اون طوری که نیست جلوه بدم .

امیدوارم روزی برسد که همگی قانونمند باشند و شعور و فرهنگ لازم و کافی رو به دست بیارند .

پنج شنبه 24/5/1387 - 14:37 - 0 تشکر 52273

به نام دانای مهربان

سلام دوستان 

ابتدا صحبتی دارم با دوست خوبم اقا محمد عزیز : محمد جان اگه توجه داشته باشی همیشه انتقاد کردنها اون روال عادی و مثبت رو نداره و البته این مهمه که چطور انتقاد میکنی و چطور بیان میشه .
همون جور که دوست نداری هیچ کس زحمات تو رو زیر سوال ببره ، شما هم سعی نکن زحمت دیگران رو زیر سوال ببری اون هم افرادی که خیلی از تلاشهاشون پشت پرده انجام میشه و زیاد اون شکل رو نداره که در معرض دید باشه . مدیران بخش فنی رو بنده نمیشناسم چون ارتباطی باهاشون نداشتم اما مدیر سیستم رو در جریان ارتباط با مدیریت انجمن لااقل در این حد شناختم که انسان وظیفه شناسی هستند . اگر هم مشکلی مسئله ای چیزی باشه با بیان خیلی بهتر و راحت تر میشه رفعش کرد . قبلا گفتم و باز هم میگم که هر محیطی رو اعضای اون به حد اعلاش میرسونند. پس همه ماها این وظیفه رو داریم و ایشالله که عملی کنیم  و انشاالله همین طور که تا الان پیشرفتهایی دیده شده مطمئن باش باز هم ادامه خواهد داشد

در رابطه با فرمایشات مدیران عزیزی چون اقا مهدی و اقا محسن گرامی هم در انجمن مدیران صحبتی رو دارم که همونجا میزنم

صحبتی هم با دوستانی که با ممل 92 هم عقیده اند
ببینید دوستان ، نظر من اینه که صحبتهای هر کدوم از عزیزان رو با دید مثبت تری ببینید . درسته این تاپیک ..... ولی انتقادها مایه ی پیشرفت و حرکت رو به جلوست و مورد دیگه اینکه برخورد تند شجاعتی در این تاپیک رو به مباحث دیگر اون ارتباط ندیم که چی بوده و چی گذشته و تا اونجایی که اطلاع دارم تنها نظرات و پیشنهادات شخصی محمد رو در مباحثه ها دیدم و سابقه خوبش رو. فقط بهتره که شکل واقعی انتقاد ترک نشه

یا علی مدد

آقا جان اگر قرار باشد من هم مثل ژول ورن دور دنيا را درهشتاد روز بچرخم ،
ترجيح ميدهم دور تو بچرخم
چون تو هم دنياي مني هم عقبي مني
پنج شنبه 24/5/1387 - 17:53 - 0 تشکر 52313

وجدان تنهامحكمه ای است كه نیازبه قاضی ندارد....

یه كم تامل.....

اندكی صبر ....

موفق

   

مدیر انجمن حوزه علمیه 

تماس بامن:

forum:www.mahdiyavar.mihanbb.com

e-mail:ya_lasaratelhosain@yahoo.com


 

جمعه 25/5/1387 - 6:7 - 0 تشکر 52379

سلام دوستان خوب.

اولا عرض کنم برای من پیامی اومده که میگه آقا مجتبی عزیز(ولایت) که یکی از بهترین دوستان زندگی من بودند و هستند؛پستی رو زدند که ثبت نشده و برای پست فعلی ایشون که الان در تالار میبینید برای من پیامی نیومده...

نمیدونم علتش چیه شاید مشکل فنی هست شاید ممیز شده باشه اما من چیز بدی توی حرفهاشون ندیدم.

فقط میگم ایشون در پستشون با کلیت صحبت های من موافق بودند.اگر دوستان و خود آقا مجتبی مایل هستند بنده مایلم صحبت هاشون رو در تالار انعکاس بدم.چون به نظرم خیلی جالب بود.


لطفا کلیه ی دوستان بخوانند؛

من هرجا اشکالی ببینم بدور از جنجال بیان میکنم.خیلی وقت پیش ابتدا در پست های عادی میگفتیم فلان کار را بکنید اما کسی خریدار نبود.چندین بار خودم از طریق مشاوره با خانم احمدی مکاتبه کردم اما موثر نیفتاد.دیگر باید چه طور  بگویم؟

اما مشکلات من با این سیستم خیلی بیشتر از آنچه هست که فکر میکنید.
بنده مجبورم کمی از مشکلاتم را با این وضع برای شما تشریح کنم تا متوجه وضعیت موجود بشوید.

تمام مدیران و جانشینانی که بنده تا به حال با آنها مکاتبه داشتم از همین مجتبی ولایت گرفته تا آقای داراب و محمد رضا صغیرا و مجتبی(جانشین اسبقش انجمن معارف) و خانم سعدان یا خانم کجوری و خرد جمعی... هیچکدام به من نفرمودند بیا در مباحثه یا برسا تا مطلب یاد بگیری...

همه فرمودند بیا در انجمن ها تا مطلب یاد بدهی! اگر حمل بر خود ستایی نکنید،من به جز چند مورد که تعدادشان به انگشتان یک دست نمیرسد؛از مباحث مباحثه سودی نبردم و همیشه سعی کردم اطلاعات را در اختیار بگذارم نه این که اطلاعات کسب کنم چون در اکثر موارد؛مخصوصا در مباحثه؛کسی نبوده که اطلاعات جدیدی بدهد.

(دوستان لطفا جبهه نگیرید و این را اهانت تلقی نکنید این فقط وضعیت موجود برای من است.با جبهه گرفتن و پاسخ دادن به حرف های من مشکل من با وضعیت موجود چه از لحاظ بار علمی چه از لحاظ فنی مرتفع نمیشود پس خودمان را خسته نکنیم.)


این مسئله(یاد دادن و نه یادگرفتن) در برسا خیلی کمتر بود چون آنجا افرادی مثل کیش مهر یا ولایت بودند که معدن اطلاعات بودند اما در مباحثه با رفتن آنها من به ندرت اطلاعات مفیدی بدست آوردم.

ببینید،تنها انگیزه ی من از بودن در مباحثه فقط اطلاعات دادن در حد توانم به دوستان بوده.مشکل اینجاست:
در این بین؛بنده چند روز فکر میکنم و تصمیم میگیرم تاپیکی رو ایجاد کنم.وقتی ایجاد میکنم موثر بودن یا نبودن آن تاپیک فقط به مو بند هست چون اگر کاربری،پستی ساده بزنه،تاپیکی که چند روز روش فکر کردم از صفحه ی اول میره و میره داخل انجمن و این یعنی از بین رفتن تمام تلاش های من!

نمونه ی بسیار پیش پا افتاده ای رو عرض کردم.یا مثلا اگر بنده تاپیکی طولانی بخواهم بزنم؛مثلا تاپیک کاش میدانستید در انجمن معارف؛به راحتی به 20 صفحه میرسد و این یعنی هیچ کاربری آن را نخواهد خواند.
بعد از اون همه ساده خواستن؛من به ستوه آمدم و اینجا هم بار دیگری امکانات رو درخواست کردم.

دوستان عزیز؛بار دیگری هم خدمتتان عرض کرده بودم سریع در مورد شخصیت انسان ها قضاوت نکنید بنده انسانی با دید انتقادی هستم اما دنبال هیجان و جنجال بیجا نیستم..

شما که از مشکلات من با این سیستم و ترافیک کاری من خبری ندارید.بنده تلاش های بخش فنی را نمیبینم.اما حق دارم وقتی میبینم به درخواست هایم عمل نمیشود آن هم در چنین مدت درازی؛اعتراض کنم.
مطمئن باشید من هم از اعتراض خوشم نمی آید.

من در مورد عبارت هایی که بکار بردم؛مثل عقب ماندن و لیاقت ما،قصد جسارت نداشتم و ندارم.اگر دوستان چنین تلقی کرده اند؛عذرخواهی میکنم.

اگر کسی تلاش میکند برای بهبود وضعیت انجمن ها اما نتیجه ای نمیدهد؛غیر معقول هست.آیا ممکن است ما تلاش کنیم و نتیجه نگیریم؟در این صورت یا تلاش ما تلاش کافی نبوده یا اصلا تلاشی در کار نبوده!

شما میفرمائید بخش فنی تلاش میکنند اما چه طور است که در طی 9 ماه چیزی تغییر نکرده؟وعده های خانم احمدی و منشی انجمن کی قرار است محقق شوند؟همزمان با افتتاح قطار شهری مشهد؟!؟؟

چه کسی آن وعده ها را فراموش کرده؟بفرمائید تا دوباره یادتان بیاوریم.

در مورد استفاده ی ما به صورت رایگان از تبیان؛اولا ساده اندیش نباشید.استفاده ی ما کاملا با هزینه است.تبیان وابسته به وزارت ارشاد است بنابراین بودجه اش هم از بیت المال است.

بیت المال هم دقیقا پول امثال شما و من است.ثانیا هرکسی دربرابر وعده ای که میدهد مسئول است.


محسن جان؛

یه قانون نانوشته در روانشناسی میگه انسان از چیزی میترسه که ازش میترسه!

من رو از اخراج از تبیان نترسون چون برای من هیچ مسئله ای پیش نمیاد اگر اخراج بشم.عزیز من مگر اون همه کاربر عالی که رفتند و پشت سرخودشون رو هم نگاه نکردند مردند؟اونها ضرر کردند یا انجمن ها؟! 

داداش کایکو؛دارا پارسی؛خرد جمعی؛مجنون صفت؛مجنون یو؛کیش مهر؛ولایت؛مرجان خانم؛خانم کجوری؛خانم سعدان؛ونهلسینگ؛آقای بیدار؛آقای یغما؛مهدی فرخ... اینها همه کسانی بودند که در برسا به خاطر بقیه ی دوستان حضور داشتند اما در مباحثه نتونستند فضا رو تحمل کنند و حق داشتند!

اونها ضرری نکردند و این انجمن ها بود که رفتن اونها باعث ایجاد رخنه ای درونش شده.

 اگر اونها حضور داشتند در مسائل سیاسی انگیزه ی من میشد فهمیدن نگاه فردی از خارج یعنی دارا.

اگر می موندند من به خاطر اونها میموندم و مشکل یادگیری خودم هم حل میشد اما پر اونها رو کی باز کرد؟ خیلی از اونها بعد از اومدن به اینجا رفتند.علتش هم از روز روشن تره.

بنابراین من رو از بررسی فعالیت هام و ... برای آماده سازی فضا برای اخراج نترسون و یادت باشه مباحثه تنها فاروم اینترنت دنیا نیست!!!!!! 

محسن جان امسال بنده مثل سال گذشته ی شما کنکور دارم.در کنار روزی حدود 8 تا 9 ساعت مطالعه؛کار در مباحثه برای من وقت گیر هست بنابراین اگر مباحثه را کنار بگذارم وقتم آزاد تر میشود و این یعنی موفقیت بیشتر! پس من از هیچ حیثی ترسی از اخراج ندارم چرا که اهمیتی ندارد.

در مورد بند بند صحبت هایی که از مرامنامه آوردید میتونیم تلفنی صحبت کنیم چون به درازا خواهد کشید.

در مورد داشتن سود یا نداشتن آن برای مباحثه و برسا اولا شما و من زیاد زمینه ی مشترک کاری نداشتیم و نداریم که بخواهیم در مورد هم قضاوت کنیم.

ثانیا سود داشتن یا نداشتن را شما معین نمیفرمائید.میتوانید در این مورد از مدیرانی که با من مرتبط هستند سوال بفرمائید.

ثالثا من یک کاربر هستم و نه کارمند.کارمند است که باید در خدمت سیستم باشد و نه کاربر! کاربر باید از کاری که توسط کارمند برای سیستم میشود استفاده کند و سود رساندن در شرح وظایف من نیست.هرچند در مورد موثر بودن یا نبودن فعالیت هایم با شما موافق نیستم.

پس بدانید قطع دسترسی برای من مشکلی بوجود نمی آورد.البته من خانم احمدی رو مدیری عجول نیافتم و فکر نمیکنم کار نسنجیده ای بکنند اما اگر هم چنین کاری بکنند برای من مسئله ای بوجود نمیاد.هرچند برخورد رو خیلی بعید میدانم.

شرح یک داستان:

خیلی وقت پیش؛وقتی من مدیر سیاسی بودم دو روز پشت سر هم به خاطر خرابی سیستمم نتونستم بیام برسا.ناشناسی اول پستی زده بود و بعد که دیده بود تائید نشده شروع کرده به من فحاشی کردن.

فکر میکنم محسن جان اگر شما بودی میخواستی اون رو اعدام کنی اما من پستش رو تائید کردم و به جای فحش هاش ... گذاشتم.

چیزی رو که من بهش رسیدم شما هم میتونستید بهش برسید.اون کاربر حق داشت وقتی پستش تائید نشد اعتراض کنه اما حق فحاشی نداشت.

ظاهرا دوستان حاضر در این بحث؛صحبت های بنده رو بیشتر از اینکه اعتراض تلقی کنند؛فحاشی تلقی کرده اند.

در اکثر موارد اگر منصفانه بیندیشیم،جمع بهتر از فرد میتواند تعقل کند برای همین است که بنده رای جمع را قبول میکنم.در اینجا؛جمع چند نفری میفرماید بنده توهین و افترا و ... کرده ام.خداوند تعالی به من خواهد فرمود چرا با بنده ی من اینطور حرف زدی؟!

حقیر هم جوابی نخواهم داشت جز منظوری نداشتم و فقط انتقاد بود! برای همین قبل از اینکه کار به دادگاه عدل الهی برسد خودم از بخش هایی از صحبت هایم که آن را توهین تلقی فرموده اید عذر خواهی میکنم.

اما من هنوز هم بر کلیت حرفم اصرار دارم.اما چرا دوستان فکر کرده اند من قصد تخطئه ی خانم احمدی را داشته ام؟... نمیدانم.

مخاطب من مسئولان بخش فنی و مخبر آنها خانم احمدی بود.

خانم احمدی پیگیر مسئله هستند و نه مجری آن.

دوستان در برابر صحبت هایم جبهه نگیرید.با حرف زدن شرایط عوض نمیشود.هرچند فکر میکنم حتی با ایجاد این تاپیک هم در روند توسعه ی مباحثه تغییری به وجود نخواهد آمد.

حرف برای زدن بسیار است و مجال،اندک.

یا علی.


 

 

جمعه 25/5/1387 - 12:43 - 0 تشکر 52406

به نام خدایی که در همین نزدیکی هاست

سلام

آقای شجاعتی شما چرا طبق قوانین انجمن ها شکایت خودتون رو به ایمیل مدیر سیستم نمیدین؟

ایجاد این بحث شما که کاملا انتقاد شخصی شما از سیستم هست، چه لزومی داشته که شکایت خصوصی شما به محیط مباحثه کشیده بشه؟

چرا مستقیم با مدیریت مشکلتون رو مطرح نکردین؟

با ایجاد این بحث کاربران میتونن مشکلات شما رو رفع کنن؟

سخنان شما اگر هم انتقادی بود و بی احترامی نبود، خیلی بهتر بود، از کلمات مناسب تری برای انتقاد استفاده کنین.

در آخر هم یادآور میشم که هر محیطی حتی همون برسا هم قانون داشت، و بهتره طبق قوانین انجمن ها شکایت خودتون رو مطرح نمایید و از ایجاد بحث های جنجالی و بی مورد پرهیز کنین، این بحث شما چیزی جز ناراحتی و تاسف نداره، که چرا یه کاربر فعال بعد از این سابقه اینگونه شکایت خودش رو بیان میکنه.

کابران قدیمی تر شما رو میشناسن ولی به نظر شما یه کابر جدید این مبحث شما رو ببینه، چه فکری میکنه؟

نمیخوام جواب بدین به سوالات من و من نمیخوام شما رو محکوم کنم، خواستم یادآوری کنم قوانین و اساس نامه انجمن ها رو فراموش نکنین.

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
جمعه 25/5/1387 - 14:7 - 0 تشکر 52415

سلام دوستان خوب.
ببینید ممل خان؛من گفتم پاسخ دادن دردی دوا نمیکنه اما پاسخ دادید. پس من هم مجبورم پاسخ بدم.
فکر میکنم پست قبلی من رو نخوندید.اگر میشه خواهش میکنم بخونیدش.
بنده نوشته بودم:

خیلی وقت پیش ابتدا در پست های عادی میگفتیم فلان کار را بکنید اما کسی خریدار نبود.چندین بار خودم از طریق مشاوره با خانم احمدی مکاتبه کردم اما موثر نیفتاد.دیگر باید چه طور بگویم؟


خب این پاسخ شما است.یعنی من ابتدا از راه وارد شدم اما الان به ستوه آمدم.
حکایتی از ابن سینا شاید مشکل شما را رفع کند.شخصی به ابن سینا می گفت ما اراده نداریم و جبری گر بود(دترمینیست).ابن سینا هرچقدر صحبت کرد اثری نکرد آخر به چند نفر دستور داد او را تا میتوانند کتک بزنند بعد آن فرد نزد قاضی رفت و ابن سینا در پاسخ گفت مگر نگفتی ما اراده نداریم؟خب پس حق شکایت نداری! و آن فرد هم قانع شد!

بنده هم کاری مثل ابن سینا کردم.ابتدا حرف زدم و الان بحث را به صحن علنی انجمن ها کشاندم و از کارم دفاع میکنم.
تا به حال شده از چیزی به ستوه بیایید؟جانتان را به لبتان بیاورد؟در این مواقع به راه های عادی متوسل نمیشوید وقتی میدانید اثری ندارد.
بنده هم چنین کردم.
اما اینکه کاربران میتوانند یا نه؛بنده بهتر از شما میدانم که اگر همه ی کاربران متحد شوند و درخواست امکانات بیشتر را بدهند و به مدیران گوشزد کنند که 9 ماه است این سیستم راه افتاده اما پیشرفتی نداشته،اثر خواهد داشت.اما شما مایل به ارتقا این سیستم نیستید چون حتی با کلیت حرف بنده موافقت نکردید.شما هرچقدر مثل من و امثال من از راه عادی بروید؛در عمل جوابی جز معطلی به دست نخواهید آورد!!!
من این کارها را کرده ام و الان به ستوه آمده ام.
یک بار دیگر هم تاکید میکنم حرف های من انتقاد هست و بود و نه توهین و بابت بخش هایی که آنها را توهین تلقی فرموده اید عذر خواهی کردم و عذر خواهی میکنم.
یا علی.
 

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی