• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن خانواده > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خانواده (بازدید: 867)
دوشنبه 30/5/1391 - 6:58 -0 تشکر 519931
علت چشم چرانی آقایون

سرگردان بودن چشم یا سرگردان بودن دل

بعضی مردها در حضور زن ها مثل بچه هایی می مانند که داخل یک اسباب بازی فروشی شده باشند. قلبشان پیش یک چیز خاص است اما با اینحال هنوز هم هر چیز جذابی که دوروبرشان باشد را نگاه می کنند.

 

دیگر وقتش رسیده واقعیت را ببینیم
اکثریت خانم ها و آقایون می توانند خیال پردازی بصری را از واقعیت متمایز کنند. درمورد مردها می توانیم بگوییم که بسیاری از مردها اگر وقتی با همسرشان هستند به زنان دیگر نگاه می کنند اصلاً قصد بی احترامی و توهین به او را ندارند. بسیاری از مردها اندام خانم ها را زیباترین دیدنی های دنیا می دانند، درمورد آبشار نیاگارا هم همین فکر را می کنند اما لزومی ندارد که تا آنجا بروند.
البته جای انکار نیست که برای بعضی از مردها چشم چرانی قدم اول برای درگیر شدن جدی با آن فرد است. اما چطور می توان مردهایی که هر از گاه چشم چرانی می کنند را از آنهایی که با هدفی خاص اینکار را می کنند تشخیص داد؟

دوشنبه 30/5/1391 - 6:59 - 0 تشکر 519932

مردها موجوداتی بصری هستند


مردها به هیچ وجه نمی توانند از تحسین کردن زیبایی زنان خودداری کنند. اما آیا انجام اینکار وقتی پیش همسر یا معشوقه شان هستند درست است؟ مجله سلامت مردان اخیراً رای گیری در این مورد انجام داده است:
· 53 درصد گفتند که اگر موردی باشد حتماً نگاه می کنند.
· 28 درصد گفتند فقط در موارد بسیار خاص و حتماً با داشتن عینک آفتابی این کار را می کنند.
· 19 درصد گفتند که هیچوقت اینکار را نمی کنند چون نمی خواهند همسرشان از دست آنها ناراحت شود.
اما برای یک لحظه فکر کنید. زن ها هم از این بدشان نمی آید. درست است؟ منظورم این است که مثلاً آن 7 پرستاری که به خاطر نگاه کردن به پرونده پزشکی جورج کلونی تعلیق شدند لزوماً به خاطر مسائل پزشکی اینکار را نکرده بودند، درست است؟
واقعیت این است که مردها نگاه می کنند و زن ها هم نگاه می کنند. بیولوژی طوری ما را برنامه ریزی کرده است که به دنبال جفتی مناسب خودمان باشیم و کره چشممان یکی از ابزارهایی است که همه ما برای خرید از آن استفاده می کنیم.

دوشنبه 30/5/1391 - 7:1 - 0 تشکر 519933

یک نگاه صادقانه بهتر از دید زدن دزدکی است.


بسیاری از مردان قبول دارند که نگاه می کنند چون می دانند اگر گند کار در بیاید نشانه بی احترامی آنها به همسرشان خواهد بود. مطمئناً مردی که می گوید، "خوب خانمه خیلی خوشگل بود" ممکن است با خشم شدید اما موقتی همسرش روبه رو شود اما بعد از اینکه عصبانیت همسرش فروکش کرد، زن متوجه می شود که شوهرش آدم صادقی است پس خطری او را تهدید نمی کند. از این گذشته با اینکه می توانسته اما به هیچ وجه سعی نکرده چیزی را از او پنهان کند. باید نگران مردی بود که چشم چرانی خود را انکار می کند. اگر مرد چیزی را پنهان کند آنوقت باید نگران شد.

دوشنبه 30/5/1391 - 7:2 - 0 تشکر 519934

تاریخ آینده را پیشگویی می کند.


وقتی بدانید که مردتان نامزد قبلی خود را چطور انتخاب کرده است می تواند شما را با عملکرد او اشنا کند. اگر او را در یک رستوران یا خیابان ملاقات کرده باشد خیلی ساده بیانگر این است که برحسب آنچه او را جذب کند وارد عمل می شود. اما اگر مردی نامزد خود را در محل کار یا بین دوستان ملاقات کرده باشد مطمئناً نشانه خوبی است. چنین فردی برای برقراری ارتباط نیاز به رابطه معنادار دارد به همین دلیل احتمال بسیار کمی وجود دارد که با دیدن یک زن زیبا جذب شود.

دوشنبه 30/5/1391 - 7:3 - 0 تشکر 519935

آن زنی که مرد نگاهش می کند لزوماً زنی نیست که می خواهد با او باشد.


تفاوت بسیار عمیقی بین یک نگاه کردن ساده و آوردن یک نفر در دنیای خصوصی خود وجود دارد. اگر مردی در خیابان چشم چرانی می کند احتمال خیلی کمی وجود دارد که بخواهد به او نزدیک شود.
به نظر اکثر مردان، نگاه کردن به زنان زیبا اصلاً به معنای بی احترامی به همسر یا نامزدشان نیست، آنها با این کار فقط هنر را تحسین می کنند و زنی که بخواهد بیش از حد نسبت به چنین چشم چرانی هایی حساسیت نشان دهد فقط همسرش را به نزدیک شدن به یکی از همین زنان تحریک می کند.
 / مردمان

دوشنبه 30/5/1391 - 10:7 - 0 تشکر 520040

سلام
امان از مرد چشم چران خیلی بده بیشترم مردانی که ازدواج کردن اینطورین بیچاره خانومشون چون مطمئنا به مرور میفهمن که شوهراشون چشم چرانن خیلی اذیت میشن .
یعنی به نظرتون راه حلی داره مردی که عادت به چشم چرانی داره را ترکش بدیم ؟

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

دوشنبه 30/5/1391 - 11:6 - 0 تشکر 520062

سلام یاس کبود عزیز


بله واقعا برای یک خانم خیلی سخته این رفتار آقایون...
به نظرم این رفتار رو با کمی دقت و زیرکی قبل از ازدواج به راحتی میشه متوجه شد و همون جا از ادامه ی رابطه صرف نظر کرد این بهترین راه ممکن هست از نظر من چون عوض کردن این تیپ آدم ها کار ساده ای نیست و صحبت هم به راحتی در این موارد به مشاجره کشیده میشه....

دختر خانم ها باید خیلی دقت کنند که پسر هایی رو برای ادامه ی راه زندگیشون انتخاب کنند که ایمان قوی خصوصیت بارز شون باشه.

دوشنبه 30/5/1391 - 23:55 - 0 تشکر 520764

سلام بله درسته میشه بعداز مدت کوتاهی متوجه شد.
اگه یک دوران کوتاه نامزد باشن در بیرون رفت خوب میشه متوجه شد.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

سه شنبه 31/5/1391 - 1:5 - 0 تشکر 520877

بسم الله

یه مدل نگاه کردن هم اینه که طرف میگه ببین ببین ببین این با چه قیافه و ظاهری اومده بیرون ... و تا ده متر اونطرف تر چشمش دنبالشه :))


یکی از همکاران ما بود همین خصوصیت رو داشت....
داشت از حجاب نامتعارف برخی خانمها میگفت که اینقدددددر بدم میاد این طوری میاند بیرون و آرایش کرده و چهره های آنچنانی و ...
بعد یکی دو مورد که با همان چهره ها از کنار رد میشدند میگفت ببین ببین و تا دو دقیقه زووم کرده بود روی اونها که ببین :d

من نیز خنده ای بر لب و تاسفی در دل :|

*********************

ولی باز نمیشه همه رو یکی دونست.

آقا جان اگر قرار باشد من هم مثل ژول ورن دور دنيا را درهشتاد روز بچرخم ،
ترجيح ميدهم دور تو بچرخم
چون تو هم دنياي مني هم عقبي مني
سه شنبه 31/5/1391 - 1:30 - 0 تشکر 520907

سلام حیات طیبه  ی عزیز ممنون از حضورتون این موردی که شما اشاره کردین خیلی دیده میشه منم شاهد بودم (بهانه هایی برای چشم چرانی) اما این نشون دهنده ی فطرت هم هست / این آقایون خودشونم میدونن که کارشون نادرسته واسه همینم با این الفاظ میخوان مثلا از زیر خطاشون در برن!

سه شنبه 31/5/1391 - 11:16 - 0 تشکر 521512

hayat_e_tayebe گفته است :
[quote=hayat_e_tayebe;336051;520877]بسم الله

یه مدل نگاه کردن هم اینه که طرف میگه ببین ببین ببین این با چه قیافه و ظاهری اومده بیرون ... و تا ده متر اونطرف تر چشمش دنبالشه :))


یکی از همکاران ما بود همین خصوصیت رو داشت....
داشت از حجاب نامتعارف برخی خانمها میگفت که اینقدددددر بدم میاد این طوری میاند بیرون و آرایش کرده و چهره های آنچنانی و ...
بعد یکی دو مورد که با همان چهره ها از کنار رد میشدند میگفت ببین ببین و تا دو دقیقه زووم کرده بود روی اونها که ببین :d

من نیز خنده ای بر لب و تاسفی در دل :|

*********************

ولی باز نمیشه همه رو یکی دونست.

سلام
این مردها خودشون دوست دارن نگاه کنن وقتی که میبینن کسی فهمیده که دارن چشم چرونی میکنن اینگونه کارشون و توجیه میکنن مطمئن باشین اگه حجاب زن خوبم باشه نگاه میکنن.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی