تجارت و بازرگاني (بازدید: 248)
دوشنبه 23/5/1391 - 23:55 -0 تشکر 510884
بكارگیری تمام توان سازندگان داخلی در اجرای طرح های پتروشیمی

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران، عبدالحسین بیات مدیرعامل شركت ملی صنایع پتروشیمی ایران در نشست توسعه ساخت داخل در پتروشیمی با بیان این مطلب گفت: مجموعه شركت اسپك به خوبی توانسته در زمینه ساماندهی تولیدكنندگان داخلی برای توسعه ساخت داخل عمل كنند افزود: برای افزایش حضور سازندگان داخلی در اجرای طرح های پتروشیمی مدیریت طرح نیز در این زمینه فعال شده و با همكاری شركت اسپك برای توسعه داخل همكاری می كنند.
وی با تاكید بر اینكه به زودی شاهد تامین نیازهای پتروشیمی توسط سازندگان داخلی هستیم تصریح كرد: با تامین نیازهای داخلی زمینه تولیدات باكیفیت به منظور حضور در بازارهای منطقه ای و جهانی فراهم می شود.
بیات خاطرنشان كرد: امضای تفاهم نامه با انجمن سازندگان و شناسایی و رتبه بندی سازندگان داخلی از اقدامات موثری بوده كه در ماه های گذشته انجام شده است و این اقدامات كاملا اجرایی است و منجر به توانمندسازی سازندگان داخلی و استفاده از تمام توان آنها خواهد شد./س

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی