انجمن ها > انجمن دانشجویی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
دانشجویی (بازدید: 780)
پنج شنبه 17/5/1387 - 16:38 -0 تشکر 51013
استادی با آموزشهای پنهان

بنام خداسلام دوستان عزیز تبیانبالاخره تصمیم گرفتم بنویسم اما یه جوری که احساس توهین به کسی بر اساس اساسنامه پیش نیاد.(از وقتی که جناب محسن خسرو تو یکی ار مباحث از این اساسنامه ترسیدند، من هم یکم ترس برم داشته.)فکر کنم دو ترم پیش بود که تاریخ انقلاب رو انتخاب کردم که البته در آخر ترم حذف پزشکی کردم.اما مسئله این نیست مسئله مهم اینه که نورز نامی ، البته با پیشوند یا پسوند وند ، خودتون حدس بزنید بهتره .نکنه تا  که یه وقت مقررات زیر پا بره.این جناب وندنوروز یا نوروزوند در سر کلاس خیلی چیزها گفتند، جز خود درس و من میخوام گوشه ای از اونا رو بگم تا نظرتون رو جویا شم.ایشون با مهارت خاصی از درس به فرع پرش میکرد و در یکی از این پرشها بحث رو به آموزش پنهان کشاند. میگفت:" بدترین سریال "، بذارین بگم: بعدش گفت:" کثیف ترین سریال ماه رمضان سریال اغما بود"میدونید دلیلش چی بود؟ اول که یه جورایی میخواست وجود شیطان که به صورت یک موجود واقعی و با اراده آفریده شده رو انکار کنه.که با ارائه دلیل از سوی چند نفر، کمی تا قسمتی ابری کنار کشید . بعد گفت:" شیطان نمیاد برای یه آدم معمولی مجسم بشه" خب اینو میشه قبول کرد. بعد گفت:"اونایی که این سریال رو ساختن، آموزش پنهان در پیش دارند. اونا نام الیاس رو که یکی از پیامبران الهی بوده رو مترادف شیطان قرار دادند. و از این به بعد اگه بچه ها تو کوچه خیابون به این نام(الیاس) برخورد کنند یاد  شیطان میفتند، نه یاد پیامبر  خدا"حالا شاید این هم منطقی باشه . اما پس بذارین مورد دیگه رو بگم که کم کم جوش بیارین . البته اونایی جوش میارن که معتقدند.اون تو یکی دیگه از این پرش ها ماهرانه به فرعیات موضوع دعا رو پیش کشید و خیلی از دعا ها رو زیر سوال برد. یه بار سر کلاس گفت:" دعا معتبر اونیه که اولش و آخرش با صلوات شروع و ختم بشه" یکی نیست بهش بگه اونایی که دعا رو جعل کنند نمیتونند دو تا صلوات اول و آخرش اضافه کنند؟.میدونید حالا کدوم دعا رو به تمسخر گرفت و اون جعلی دونست؟ اون این طوری شروع کرد و گفت مثلاً یه دعا ساختند از این کلمات " یا نور نوری نور یا نوراً علی نوری نورا و ...  [ با ادا و اصول هم در حال بالا پایین بردن دستاش بود]" البته که این میخواسته بگه که تو اون دعای ساختگی با این آهنگ کلمه نور وجود داره ولی همه میدونید این شبیه کدوم دعا تو مفاتیح هست و ایشون خودشون مرتکب آموزش پنهان شدند تا ما بعدها که در شبهای احیاء ماه رمضان دعای جوشن کبیر رو خوندیم و به این آیه (آیه 46: یا نور النور یا منورالنور یا خالق النور یا مدبر النور یا مقدر نور یا نور کل نور و.....)رسیدید اگه حرف استاد یادتون باشه که براتون این دعا شک بر انگیز میشه و اگه هم یادتون نباشه کجا اینا رو شنیدید، ذهن ناخودآگاه یادش میاد که سر کلاس شبیه اینا رو مسخره کردند و همه خندیدند و شما هم اون موقع ناخودآگاه شاید مسخره کنید و بخندید.آیا این یک آموزش پنهان نبود.این تازه کوچیک بود . یه چیز دیگه گفت که اگه بگم واقعاً داغ میکنید.بگم؟ بگم یا نه؟باشه میگم ....

برا قفل هایی كه بستست یه كلید مونده تو مشتمبه جنون رسیده كارم بس كه فرصت ها رو كشتم
بازی نور و صدا نیست زندگی یه سرنوشته           یكی پیدا یكی پنهون مثل آدم و فرشته
جانشین  انجمن خانواده‌ی تبیان
پنج شنبه 17/5/1387 - 16:39 - 0 تشکر 51015

اون گفت:" یه مسجدی هست نمیگم کدوم مسجد که ... . یک بزرگواری خواب میبینه و تو خواب امام زمان رو میبینه که بهش میگه برو در فلان جا مسجدی بساز و ... . و او نیز این کار رو میکنه . مردم هم فکر میکنند این جا مکان مقدسیه و علاقه مندان زیادی این مکان پیدا میکنه. در صورتی که اصلاً این بزرگوار نباید بر مبنای خوابش این کار رو میکرده و..."همچنین این استاد عبادتهایی که در این مسجد نیز انجام میشه رو نیز ساختگی خوانده . و این مکان رو فاقد قداست ذکر شده دونسته . همچنین ادعا میکنه این مورد مثل همون مثل پادشاهی است که لباسی جدید قراره براش بدوزند و خیاط آن ادعا میکنه که تنها حلال زاده ها اون رو میبینند و وقتی که پادشاه میاد تا لباس رو ببینه و بپوشه چیزی نمیبینه و چون آبرویش نره که حرام زاده است وانمود میکنه که لباس رو میبینه و همین طور هم بقیه مردم برای حفظ آبرو وانمود میکنند لباس پادشاه رو میبییند.خب همه حتماً تا حالا فهمیدید منظور کدوم مسجد هست" مسجد جمکران"
این استاد داستان مسجد جمکران رو نیز مانند این داستان میدونه و ادعا میکنند همه از عدم قداست ذکر شده و اعمال ذکر شده بر آن آگاه اند اما جرات گفتن این را ندارند.دوستان عزیز من این حرفهای استاد رو در مورد مسجد جمکران از مشاور محترم تبیان جناب آقای روحانی در گروه معارف اسلامی سوال کردم و جواب ایشون از این قرار بود"با سلام . اولا: (بسیار مهم – دقت کنید)اصلا سندی نمیخواهد فرض کنید اصلا هیچ سندی هم در کار نباشد در این صورت ما نگاهی به مسجد جمکران جز اینکه محل اجتماع ارادتمندان به امام زمان است ، نداریم. و لذا حضور در مسجد که محل عبادت است وقتی بر اساس عشق و محبت به امام زمان است قطعا مورد عنایت خاص خداوند و امام زمان خواهد بود و همین مقدار برای حضور و اهتمام به این مسجد کافی است . ثانیا جریان مسجد جمکران در بیداری بوده (نه خواب)در كتاب تاریخ قم آمده است از حسن بن مُثله جمكرانى نقل كرده كه وى شبى در ماه رمضان سال 393 در خانه خود خوابیده بوده كه نیمه‏هاى شب جماعتى در خانه او را مى‏زنند ومى‏گویند برخیز امام‏زمان تو را مى‏خوانند. از خواب برخاسته و همراه آنان به موضعى كه الآن مسجد جمكران است رفتم. تختى در آنجا دیدم. جوانى در سن 30 سالگى بر آن نشسته بود و عده‏اى نیز در اطراف آن حضرت بودند. آن حضرت مرا به اسم صدا زدند و فرمودند به حسن بن مسلم بگو این زمین را به مسجد اختصاص دهد و آن را از زمین خود جدا كند (متعلق به او نیست) و حضرت علائمی و نشانه هایی را قرار میدهند که بعدا دلیل بر صدق ادعای حسن بن مُثله جمكرانى قرار میگیرد چون علائمی که وی میدهد دقیقا با واقع مطابقت می کند و به همین دلیل ادعای رویت از او پذیرفته میشود. وى نیز به این امر اقدام كرده و مسجد بنا مى‏گردد. در هر صورت در حال حاضر مسجد جمكران محل اجتماع و تردد علاقه‏مندان به امام‏زمان است و در آنجا مردم به نماز و دعا مشغول هستند و همین مقدار کافی است مگر کسی بیش از این برای مسجد جمکران شأنی قائل است و ادعایی دارد."...

برا قفل هایی كه بستست یه كلید مونده تو مشتمبه جنون رسیده كارم بس كه فرصت ها رو كشتم
بازی نور و صدا نیست زندگی یه سرنوشته           یكی پیدا یكی پنهون مثل آدم و فرشته
جانشین  انجمن خانواده‌ی تبیان
پنج شنبه 17/5/1387 - 16:41 - 0 تشکر 51016

راستی اگه خواستید این سوال و جواب رو ببینید کد سوالم اینه«435080»یه چیز دیگه ای که سر این کلاسها مطرح کرد که البته بعد از مدتی یک ایپسیلون به درس ربط پیدا میکرد، مسئله جمعیت ایران بودگفت: "اون زمان اول انقلاب اومدن مردم رو تشویق به زاد ولد کردند و حدیث پیامبر میخوندندکه "تناسلوا و تکاثروا"( البته نمیدونم اگه این حدیث با این عبارات صحت داشته باشه، اگه درست باشه، نمیدونم املای اون درسته یا شاید اشتباه نوشته باشم) بعد که دیداً . نه بابا داره انفجار جمعیت رخ میده با خودشون گفتند چطوری این خرابکاریمون رو درست کنیم نمیتونیم که بگیم حدیث پیامبر اشتباه بوده و دروغه چه خاکی بریزیم تو سرمون و..."البته شاید عبارات ایشون تند تر بوده که من هم برای عدم تحریف حرفاشون و هم برای اینکه دقیقاً یادم نمیاد دیگه بقیه شو نقطه چین گذاشتم. حالا از این چیزا بگذریم بذارین یکم از خصوصیات این استاد بگمایشون در سر یکی از همین جلسات بهمون گفت ،( البته باز هم پس از اون پرشهای ماهرانه اش):" شما میدونید فرق یک استاد معمولی با یک استاد عضو هیئت علمی چیه؟"ما گفتیم: " نه" اون گفت:" استاد هیئت علمی 3 برابر استاد معمولی حقوق میگیره" شایدم هم گفت:"2 برابر " دقیقاً یادم نیست.گفت:" استاد هیئت علمی بهش خونه میدن ، بهش ماشین میدن بهش فلان میدن و..."بعد گفت که خودش هم عضو هیئت علمی ، کدوم دانشگاه رو نمیدونم شاید یادم رفته شاید هم نگفت.من وقتی این چیزا رو ازش شنیدم بهش گفتم : آیا کسی استاد هیئت علمی میشه وظیفه اش اینه که این مزیتها رو داشته باشه و هیچ کاری دیگه نکنه .که کمی تغییر حالت رو تو چهرش دیدم و گفت: "خب نه استاد هیئت علمی وظیفه های مهمی هم داره" اما خیلی مبهم اشاره کرد.حالا ببینید چه استادانی پیدا میشناستادی که با حرفهای ظاهر فریب به قول خودش آموزش پنهان به دانشجوهاش میدهو فکرشون رو شستشو میده.من که دقت کردم دیدم اون دانشجوهایی که با دین احکام دینی چندان میونه ای نداشتند حسابی جو گیر شده بودند و مثل یک انسان مسخ شده در حال تحسین و تایید ایشون و حرفاش بودنشما نظرتون چیه؟

برا قفل هایی كه بستست یه كلید مونده تو مشتمبه جنون رسیده كارم بس كه فرصت ها رو كشتم
بازی نور و صدا نیست زندگی یه سرنوشته           یكی پیدا یكی پنهون مثل آدم و فرشته
جانشین  انجمن خانواده‌ی تبیان
پنج شنبه 17/5/1387 - 17:40 - 0 تشکر 51031

پارسا زاهد یه نیشخند می زنم هم به تو و هم به استادت فکر کن ببین معنی این نیشخند یعنی چی ؟ شاید دوتاتون دارید اشتباه می کنید .

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی