ورزش و تندرستی (بازدید: 185)
دوشنبه 23/5/1391 - 11:31 -0 تشکر 509172
درد دل یک بازیکن فوتبال

سلام

آقا این روسای فدراسیون فوتبالمون هم خیلی ناخن خشکند! گیر دادن که قرارداد بازیکن های فوتبال نباید بیشتر از چهارصد پونصدمیلیون بشه! آخه یکی نیست بهشون بگه الان توی این دوره زمونه با این همه تورم و گرونی چطور می شه با این درآمدها زندگی کرد؟ اصلا اونا می دونن قیمت یه ماشین آخرین سیستم چنده؟ می دونن یه خونه نقلی دوهزارمتری توی مناطق بالا شهر چنده؟ نکنه انتظار دارن یه بازیکن فوتبال هم بره مثل بقیه مردم بدبخت بیچاره از شب تا صبح وایسه توی صف و توی مسکن مهر ثبت نام کنه؟!  اصلا ببینم مگه یه بازیکن فوتبال چندسال می تونه بازی کنه؟ فوق فوقش ده سال! و بقیه عمرش هم باید توی خونه لنگاش رو روی هم بندازه و بخوره و بخوابه! حالا بخواد سالی هم ناقابل پونصد میلیون بگیره بعد از ده سال تازه می شه پنج میلیارد! آخه خداییش پنج میلیارد هم این دوره زمونه پولیه؟ بندازی جلوی گدا می گه شهریه دوره دکتری بچه هام نمی شه!  اصلا دیگه توی این روزگار میلیارد اند بی کلاسی شده و عددی نیست چه برسه به اینکه می خوان سه صفر هم از پولمون حذف کنن و یهو می بینید همین میلیارد هم میلیون می شه و میلیاردر به جای اینکه پیشرفت کنه پسرفت می کنه و میلیونر می شه! حالا با این وضعیت خفن و چشم انداز قشنگ خدائیش ظلم نیست برامون سقف قرارداد گذاشتن و مثل گداها با ما رفتار می کنن! مردم رو هم علیه ما شیر کردن که بیایید ببینید این بازیکن ها چه بخور بخوری راه انداختن درحالیکه مردم بیچاره نمی دونن که ما از اونها هم مستضعف تریم! اصلا اگه همین یارانه ها نبود ما فوتبالیست ها پول واکس کفشمون رو از کجا می آوردیم؟ یا پول دسر هاپومون رو از کجا می تونستیم جور کنیم؟ یا از اون بدتر پول خالکوبی و برداشتن ابروهامون رو چطوری تامین می کردیم؟! ها؟ ها؟

                          این نیز بگذرد.....
دوشنبه 23/5/1391 - 19:35 - 0 تشکر 510098

سلام
آره واقعا چند روز پیشم در برنامه خارج از گو اخبار شبکه دو مصاحبه میکرد ازشونکه میگفت پول بدن تا کار بکنیم پس این ورزشکارانی که رفتن المپیک و اینهمه از خانوادشون دور بودن قبلش پول گرفته ولله پولهایی که شما میگیرن برای یک فصل را اونها برای گرفتن مدال طلا که باعث سرافرازی کشوره نمیگیرن.
از بس به پاشون پول ریختن توقع ها زیاد شده واقعا که نمیدونم چرا مسئولین سکوت کردن و هیچی نمیگن و فقط برای اینها هزینه میشه!!!

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

دوشنبه 23/5/1391 - 22:22 - 0 تشکر 510422

سلام
دیگه انرژی ندارم راجع به فوتبالیستا حرف بزنم...

حرمت نگه دار دلم! كاين اشك، خون بهاي عمر رفته من است. "حسين پناهي"

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی