انجمن ها > انجمن کامپیوتر > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
کامپیوتر (بازدید: 126)
چهارشنبه 18/5/1391 - 0:21 -0 تشکر 496720
وظایف روزانه خود را با Do.com سروسامان دهید

اینترنت - Do نام وب سایت و اپلیکیشن بسیار سودمندی است که برای کمک به شما در انجام برنامه‌های روزانه‌تان طراحی شده است.

در واقع نسل آینده سرویسی است که نسخه بتای آن همین هفته راه اندازی شد. در Do.com می توانید لیستی برای کارهایی که باید انجام دهید طراحی کرده و همچنین برای سایر افرادی که با آنها در ارتباط هستید وظایفی ر ا مقرر کنید.
این سرویس برای استفاده شخصی در خانه و نیز استفاده های اداری کاربرد دارد بدین معنی که می توان کارهایی ازقبیل خریدن یک پاکت چیپس برای مهمانی شب تا پیگیری کردن اینکه آیا مشتریتان قراردادش را در زمان مقرر امضا کرده است یا خیر را در لیست وظایف قرار داد.
نسل جدید این سرویس ( نسخه قبلی شبکه های اجتماعی را پوشش نمی داد)، در حال حاضر قابلیت یکپارچگی با شبکه هایی همچون فیس بوک و همچنین برقراری ارتباط با لیست دوستان را دارد. اگر یکی از دوستانتان در پروفایلش تغییری ایجاد کند ، اطلاعات جدید در Do هم دیده می شود.
این وب سایت به خصوص برای اداراتی که کارهایشان همواره یک روند معمول و مشخص دارد بسیار مناسب است. آنها می توانند تنها قالب اصلی را ایجاد کنند و سپس Do به صورت خودکار در زمان‌های مشخص لیست وظایف را برای افراد تعیین شده نشان می دهد. به عنوان مثال یک سازنده می تواند از Do برای تعیین وظیفه تمام افرادی که در ساختن خانه با او همکاری دارند، استفاده کند.
در کنار هر وظیفه ای که مشخص شده، می توان برای شخص دستور دهنده و نیز برای کننده کار، کامنت گذاشت و پیام ارسال کرد. اگر از اپلیکیشن این برنامه روی آیفون و دستگاه های اندرویی استفاده شود، کاربر  نه تنها در مواقعی که جلوی کامپیوتر است بلکه  هر لحظه می تواند کارهایی که باید انجام دهد را چک کند.
از آنجا کهDo توسط Salesforce طراحی شده ، خیلی جای تعجب آور نیست  که اجزای زیادی برای تیم های فروش داشته باشد. نسخه بتای این سرویس یک سری جزئیات جدید مخصوص معاملات دارد که می تواند برای ردیابی آنها و نیز پیگیری درآمد ها مورد استفاده قرار بگیرد. با یک نگاه به صفحه معاملات می توانید بفهمید که در یک قرارداد چه میزان پول بدست آورده اید ، با هر مشتری در چه مرحله ای قرار دارید و برای قدم بعدی چه کار باید انجام دهید. اگر مرحله بعدی وجود نداشته باشد ، سریعا متوجه شده  و می توانید آن را درست کنید و یا متوجه شوید که دقیقا چه چیزی درباره آن مشتری یا کمپانی خاص اشتباه پیش رفته است.
نسخه کامل Do حدودا اواخر آگوست حاضر می شود و هم اکنون می توانید در نسخه بتای آن عضو شوید.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی