انجمن ها > انجمن موبایل > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
موبایل (بازدید: 222)
دوشنبه 16/5/1391 - 19:52 -0 تشکر 494702
نکاتی که باید درباره ریزمکالمات تلفن همراه بدانید

 شاید برخی مشتركان ندانند كه درصورت استفاده از سرویس انتقال مکالمه (Divert) شماره تلفن همراه مربوطه و هزینه مکالمه در ریزمکالمه انتقال دهنده درج می شود. مشترکین تلفن های همراه دایمی می توانند به منظور دریافت اطلاعات کارکرد تلفن همراه خود به یکی از مراکز تلفن ثابت (در تهران) و ادارات مشترکین (سایر استان ها) مراجعه كنند. اما یكی از نكاتی كه مشتركین باید در این زمینه بدانند این است كه صرفا ریز مکالمات 3 دوره آخر صورتحساب قابل ارائه است و درصورت نقل و انتقال، ارائه ریزمکالمات به مالک جدید صرفا از تاریخ تنظیم سندامکانپذیر است.

اما در صورتی که مالک قدیم تلفن همراه درخواست دریافت ریزمکالمات دوره مربوط به مالکیت خود را داشته باشد به علت درج هزینه ریزمکالمات در صورتحساب مالک جدید، حضور مالک جدید نیز الزامی است.

ریزمکالمات ورودی (شماره تماس گیرنده) تنها ازطریق مراجع قضایی قابل ارائه است؛ هزینه مکالمات رومینگ (با توجه به قرارداد منعقده با اپراتور مربوطه) برحسب دقیقه محاسبه می شود. اما درصورت ارسال پیامک در خارج ازکشور شماره (009891100500) به عنوان شماره مخاطب در ریزمکالمات مشترک درج می شود.

* شرایط دریافت خدمت و مدارک مورد نیاز

حضور مشترک تلفن همراه یا وکیل قانونی با وکالتنامه مورد قبول، تکمیل و امضای فرم درخواست، ارائه اصل و تصویر کارت ملی، ارائه اصل وکالتنامه درصورت مراجعه وکیل قانونی از جمله شرایط مورد نیاز دریافت خدمات است.

* یادآوری

اشخاص دارای وکالتنامه های اعم از وکالت جامع، وکالت فروش، وکالت کاری و غیره تنها درصورتی که صراحتا اخذ ریزمکالمات تلفن همراه (با شماره تلفن) در آن قید شده باشد، می توانند با ارائه مدارک مورد نیاز نسبت به دریافت ریزمکالمات تلفن همراه اقدام كنند.

 

منبع: ایران گراند

اولین مدرسه عشق که تأســـیس شده 

درس عشق علی و فاطمه تدریس شده

گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه از عـلــی

اولـین کلمه که آمـوختن علـی بود علـی

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی