انجمن ها > انجمن موبایل > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
موبایل (بازدید: 287)
دوشنبه 16/5/1391 - 19:50 -0 تشکر 494697
نحوه دریافت پیامکی قبوض همراه‌اول

مشتركین همراه اولی كه به دریافت قبض پایان دوره ی خود به صورت پیامك قادر نیستند، می توانند با ارسال یك پیام كوتاه با متن R یا r به شماره 990009 مجددا پیامك قبض را دریافت كنند.

به گزارش سه نسل به نقل از ایسنا ، شماره ی سامانه تلفنی (مركز تماس) همراه اول از 15 بهمن ماه جاری تغییر یافت و از آن تاریخ به بعد مشتركین باید جهت استفاده از این سامانه از خطوط همراه اول با شماره «9990» و از تلفن های ثابت با شماره «09129990» تماس بگیرند.

هم چنین با پرداخت از طریق سامانه ی تلفنی همراه اول، پرداختی شما بلافاصله در سیستم صورتحسابتان اعمال شده و چنانچه خط تلفن شما قطع یكطرفه و یا دوطرفه شده باشد، حداكثر ظرف مدت 10 دقیقه وصل و اعلام وصول از طریق پیامك به استحضار مشترك خواهد رسید.

* بانك پرداخت بانك صادرات ایران

مشتركینی كه در بانك صادرات حساب داشته باشند و علاقه مند هستند خط ارتباطی آنها همیشه فعال باشد، می توانند با سامانه ی 09602 تماس گرفته و با ورود شماره حساب خود به این سامانه مجوز پرداخت صورتحساب تلفن همراه خود را به بانك اعلام كنند؛ در این صورت هر زمانی كه مبلغ كاركرد تلفن شما به سقف مجاز برسد، بانك صادرات ایران به نیابت شما مبلغ قبض را پرداخت كرده و از قطع خط جلوگیری خواهد كرد.

* سرویس های ارزش افزوده:

مشتركین هم چنین می توانند با مراجعه به سایت www.mci.ir و در صفحه اختصاصی خدمات ارزش افزوده این سایت (www.mci.ir/web/guest/vas) اطلاعات كاملی درباره این گروه از خدمات همراه اول دریافت و از هزینه، نحوه ی فعال سازی و غیرفعال سازی و هم چنین شرایط و ضوابط استفاده از سرویس ها آگاهی یابند.

 

منبع: ایران گراند

اولین مدرسه عشق که تأســـیس شده 

درس عشق علی و فاطمه تدریس شده

گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه از عـلــی

اولـین کلمه که آمـوختن علـی بود علـی

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی