انجمن ها > انجمن موبایل > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
موبایل (بازدید: 99)
دوشنبه 16/5/1391 - 19:27 -0 تشکر 494655
چند توصیه به مشتركان تلفن همراه

 مشتركان تلفن همراه دقت كنند كه از واگذاری تلفن همراه خود بصورت شرایطی خودداری كرده و صرفا با حضور در دفاتر خدماتی نسبت به انتقال اقدام كنند.

 
به گزارش ایسنا، مشتركان تلفن همراه باید توجه كنند كه ارائه رسید انجام خدمت از سوی دفاتر خدماتی بخش خصوصی جهت كلیه خدمات بمنظور پیگیری الزامی است.
 
مشترك باید بمنظور جلوگیری از سوء‌استفاده‌های احتمالی از به امانت گذاردن سیم‌کارت، شناسنامه تلفن همراه و مدارک شناسائی خود نزد دیگران خودداری كند و هنگام سفر به شهرهای مرزی بدلیل مجاورت اپراتورهای دارای رومینگ و احتمال افزایش هزینه مکالمات، در منوی گوشی، جستجوی شبکه (Network Searching) را در حالت تنظیم دستی (Manual) قرار داده و اپراتور ایران را انتخاب كند.
 
همچنین از قرار دادن سیم‌کارت در مجاورت میدان مغناطیسی، رایانه و... خودداری كند و هرگونه خمیدگی سیم‌کارت، وارد آمدن ضربه یا فشار بر آن احتمال غیر قابل استفاده بودن آن را افزایش می دهد.
 
مشترك در عین حال باید از افشای رمزهای خصوصی سیم‌کارت (Pin1-Pin2-Puk1-Puk2-Barring) و گوشی تلفن همراه (Securitycode) خود به دیگران خودداری كند.
 
مشتركینی كه از سرویس رومینگ بین‌الملل استفاده می‌كنند، هزینه مكالمات آنها، بر اساس تعرفه‌های كشور میزبان محاسبه می‌شود؛ چنانچه مشترك ایرانی، در كشوری به غیر از ایران، به برقراری تماس مبادرت ورزد، این نوع تماس، با تماس داخلی متفاوت بوده و با نرخ تماس بین‌الملل به مقصد ایران محاسبه خواهد شد.
 
اما كسانی كه به شهرهای مرزی ایران مسافرت می‌كنند، توجه داشته باشند كه در صفحه LCD تلفن همراه‌شان IR-TCI و یا IR-MCI موجود باشد و اگر به غیر از این دو مورد به موارد دیگری برخورد كنند، حاكی از آن است كه در حوزه سرویس اپراتور كشور همسایه قرار گرفته‌اند و كلیه مكالمات به صورت مكالمات بین‌الملل محاسبه می‌گردد.

اولین مدرسه عشق که تأســـیس شده 

درس عشق علی و فاطمه تدریس شده

گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه از عـلــی

اولـین کلمه که آمـوختن علـی بود علـی

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی