انجمن ها > انجمن روانشناسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
روانشناسي (بازدید: 231)
جمعه 13/5/1391 - 16:51 -0 تشکر 490101
نشانه های افراد خطرناک:


۱-بی تفاوتی عاطفی ۲-بی ثباتی شخصیتی ۳-خودمحوری وخودخواهی ۴-پرخاشگری.
هر فردی که این نشانه ها را دارا بود واین نشانه ها به لحاظ کمی وکیفی درحال افزایش وگسترش بود دارنده چنین نشانه هایی برای دیگران خطر آفرینی در پی خواهد داشت.

۱-بی تفاوتی عاطفی:هریک ازما برای ارتباط اجتماعی سالم می بایستی که دارای کنش های عاطفی سالم ولازمی باشیم به طوریکه یک فرد سالم عاطفی بایستی ازناراحتی دیگران رنج برده آزرده شده ناراحت شود وتا حد امکان ازآن وضعیت پیشگیری نماید .به گونه ای که روان شناسان این گمان را دارند کسی که ازسلامت روانی بالایی برخوردار است که ازخوشحال کردن دیگران خوشحال شوند وآن کسی که نه ازخوشحال کردن ونه ازآزردن دیگران خوشحال شود خطرآفرین بالا از آسیب زدن به دیگری از غارت اموال دیگری از شکنجه احساس خوشحالی می کند.
۲- بی ثباتی شخصیتی:گاهی درگزارشهای جنایی دیده شده که قاتل بعداز قتل برای مقتول گریه هم کرده درست اسن است که فردازنظر شخصیتی ازچگونه ساختاری برخوردار باشدکه هرکس درارتباط بااوتکلیف خودرابداند.
۳- خودخواهی وخود محوری :اگرقرار باشددربین نمام ایرادهای انسانهای دنیا مهمترین رامشخص کنیم خودخواهی است درچنین وضعیتی به جایی می رسد که گاهی افرادی برای منافع خود حاضر می شوند که گروهی از افراد نابود شده به زیرخاک بروندازآنجاکه برمی آید که فرددنبال منافع شخصی است این یادمان باشد که آنگاه جامعه قابل قبول می رسدکه ازپایین ترین وبالاترین افرادش به این باور برسندزندگی آسانی،آنگاه فراهم می شود که به جای اندیشه خودخواهانه ،اندیشه های دگرخواهانه راجایگزین کنیم.

يکشنبه 15/5/1391 - 11:5 - 0 تشکر 492204

حالا با این آدمای خطرناک چی کار باید کرد؟
من چندتا شو کشف کردم.

ماهی روحم به اقیانوس هم راضی نبود

طفلکی لالایی این برکه خوابش کرده است!

دوشنبه 16/5/1391 - 1:39 - 0 تشکر 493545

سلام
خدا به دادمون برسه
به قول معروف نصیب گرگ بیابون نشه چه برسه به ما....

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی