زن ریحانه آفرینش (بازدید: 385)
چهارشنبه 11/5/1391 - 12:31 -0 تشکر 487709
اخبار انجمن زن ریحانه آفرینش

به نام خدا
سلام به همه

با اجازه مدیر و جانشین محترم انجمن، این مبحث خبری را ثبت می‌كنم، تا در این تاپیک اخبار مرتبط با این انجمن درج شده و نظم انجمن، مثل همیشه حفظ شود. از دوستان گرامی انجمن هم تقاضا دارم که مطالب خبری را در همین مبحث ادغام نمایند. متشكرم.


 

جاده دوستی پایانی ندارد، اگر بیایی و همسفرم باشی

 

http://img1.tebyan.net/Big/1391/09/fbc019f9a0b44c799f5f3ee58ba495e3.jpg 

 

چهارشنبه 11/5/1391 - 8:53 - 0 تشکر 487493

 خانم‌های مجرد کجا را اجاره کنند؟

آفتاب: مهدیس فرقانی: این دو ویژگی پانسیون ها، این روزها بر جذب مستاجران مجرد بسیار تاثیرگذار بوده است. 

نزدیکی به مترو، ایستگاه اتوبوس و خط اول تاکسیرانی، برخورداری از اینترنت پرسرعت، مبله و وایرلس رایگان، جزو امکاناتی هستند که در حال حاضر با گذشت زمان اکثر پانسیون‌ها باید از آنها برخوردار باشند و فراهم بودن چنین امکانات رفاهی به عنوان ویژگی شناخته نمی‌شود. 

پانسیونی مختص بانوان در مرکز تهران واقع در خیابان انقلاب از اتاق‌های 2، 4 و 6 تخته برخوردار است که مبلغ ودیعه برای اقامت اتاق‌های 4 و 6 تخته به ازای هر نفر 200 هزار تومان است و اجاره ماهانه اتاق 6 تخته نیز به ازای هر تخت 140 هزار تومان، اجاره ماهانه اتاق 4 تخته 150 هزار تومان است و اما اتاق 2 تخته به دلیل نیمه خصوصی بودن از ودیعه 210 هزار تومانی و اجاره 300 هزار تومانی به ازای هر تخت بهره مند است. 

این خوابگاه ساعات ورود و خروج مستاجران خود را کنترل می‌کند، زیرا قبل و بعد از ساعات تعیین شده از ورود یا خروج متقاضیان معذور است. اما هر یک از ساکنان پانسیون می‌توانند ماهانه یک مرتبه پذیرای یک مهمان باشند؛ زیرا اتاقی برای پذیرش مهمان در نظر گرفته شده است. 

از سوی دیگر در خیابان عباس آباد یک خوابگاه برای بانوان این امتیاز را مهیا کرده است که متقاضی اجاره تعیین شده را در صورت تمایل به صورت رهن با شرایط تبدیل اجاره ماهانه، هر 30 هزار تومان به ازای یک میلیون تومان پرداخت کنند و طبق گفته مسوول این خوابگاه، ساکنان از کلیه امکانات رفاهی برخوردار هستند. 

150 هزار تومان ودیعه اتاق‌های 4، 6، 8 و 10 تخته است و اجاره ماهانه 128 هزار تومان برای اتاق‌های 10 تخته، 148 هزار تومان اجاره ماهانه برای اتاق‌های 8 تخته، 158 هزار تومان اجاره ماهانه اتاق‌های 6 تخته و 178 هزار تومان اجاره ماهانه اتاق‌های 4 تخته در این خوابگاه است البته متقاضی بنا به درخواست خود می‌تواند اجاره ماهانه را با تقسیم کردن بر 30 هزار تومان به رهن تبدیل کند. 

علاوه براین، در خیابان مطهری پانسیونی برای کارمندان و دانشجویان خانم در نظر گرفته شده است که آنها با ارائه کارت دانشجویی و گواهی اشتغال به کار اتاق مورد نظر خود را اجاره کنند و پارکینگ جزو امکانات ویژه این خوابگاه است. 

اتاق‌های 2 تخته در این خوابگاه با شرایط 200 هزار تومان ودیعه و 310 هزار تومان اجاره ماهانه، اتاق‌های 4 تخته با 200 هزار تومان ودیعه و 210 هزار تومان اجاره ماهانه و همچنین اتاق‌های 6 تخته با ودیعه 200 هزار تومان و 170 هزار تومان اجاره ماهانه، آماده واگذاری به متقاضیان است. 

پانسیون مذکور برای مهمانان ساکنان خود اتاقی در نظر گرفته است البته هزینه هر شب اقامت در اتاق مهمان 10 هزار تومان است.

چهارشنبه 11/5/1391 - 9:6 - 0 تشکر 487503

عجیب ترین کنفرانس زنان در جهان +عکس 

به نقل از شیعه آنلاین، دو روز پیش کنفرانسی درباره زنان در دانشگاه "القصیم" در عربستان سعودی برگزار شد.

با نگاهی گذرا به این کنفرانس، می توان آن را عجیب ترین کنفرانس زنان در جهان نامید زیرا به رغم اینکه موضوع و محور این کنفرانس "زنان" بوده اند، اما هیچ زنی به آن دعوت نشده و در سالن حضور نداشت.

در این میان پرسشی که به وجود می آید این است که این همه مرد وهابی حاضر در کنفرانس چگونه می توانند بدون حضور زنان و یا مشورت با زنان، در مورد آنان تصمیم گیری کنند و به اصطلاح مشکلات آنان را در محورهای مختلفی که موضوع کنفرانس بوده، حل کن
چهارشنبه 11/5/1391 - 15:16 - 0 تشکر 487848

عجب کنفرانسی

جمعه 13/5/1391 - 10:32 - 0 تشکر 489695

گروه اندیشه: دوره رمضانیه آموزش معارف اسلامی به مناسبت ماه رمضان ویژه بانوان از سوی مؤسسه فاطمه(س) شھر لكھنؤ، واقع در ایالت اوتارپرادش هند در حال برگزاری است.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ایران(ایكنا) شعبه منطقه غرب و جنوب غرب آسیا، زیبا بانو، مسئول این مؤسسه اسلامی اظهار كرد: این دوره آموزشی از روز یکشنبه، اول مردادماہ، آغاز شده است و اواخر مردادماہ، خاتمه می‌یابد.

وی خاطرنشان کرد: شرکت‌کنندگان این دوره آموزشی در حال فراگیری رشته‌های علوم قرآنی، اصول عقاید ،احکام و اخلاق اسلامی هستند.

زیبا بانو افزود: برگزاری مراسم قرائت ادعیه، برگزاری نشست‌ھای علوم اسلامی و قرآنی، برگزاری میزگردھای دینی و برگزاری مراسم افطار از دیگر برنامه‌ھای این مؤسسه برای ماه مبارک است.

وی تصریح کرد: مؤسسه اسلامی فاطمه(س) طی 24 ساعت به صورت شبانه روزی به سؤالات شرعی و اعتقادی مسلمانان پاسخ می‌دهد.

اولین مدرسه عشق که تأســـیس شده 

درس عشق علی و فاطمه تدریس شده

گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه از عـلــی

اولـین کلمه که آمـوختن علـی بود علـی

جمعه 13/5/1391 - 10:33 - 0 تشکر 489699

گروه خبرنگاران افتخاری / حمیدرضا گل‌محمدی: مراسم افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه قرآنی ویژه بانوان دانشگاه‌های مازندران، 12 مردادماه در بابلسر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار افتخاری خبرگزاری قرآنی ایران(ایكنا) در بابلسر، مراسم افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه قرآنی ویزه بانوان دانشگاه‌های مازندران، پنجشنبه 12 مردادماه، ساعت 11 با حضور حجت‌الاسلام علی محمد امرالهی، معاون طرح، برنامه و پشتیبانی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، مسئولان نهادهای مقام معظم رهبری دانشگاه‌های مازندران و بیش از 900 تن از دانشجویان شركت‌كننده در این طرح در نمازخانه پردیس دانشگاه مازندران واقع در بابلسر برگزار شد.

در این مراسم ابندا حبیب‌الله طالقان غفاری، قاری بین‌المللی قرآن به تلاوت آیاتی از كلام‌الله مجید از سوره بقره درباره ماه مبارك رمضان پرداخت.

احمد احمدپور، سرپرست دانشگاه مازندران با اشاره به ماه مبارك رمضان و خودسازی و تهذیب در این ماه گفت: ضیافت اندیشه قرآنی دارای اهداف مقدسی است و در ماهی برگزار می‌شود كه دارای ویژگی خاصی است كه فرصتی در اختیار شما دانشجویان قرار داده شده است كه در شب قدر این ماه توشه خود را به همراه ببرید.

وی در ادامه افزود: انسان برای رسیدن به تكامل آفریده شده است. دوره‌ای كه شما در آن حضور پیدا كرده‌اید یك دوره آمادگی است برای رسیدن به كمال مطلوب، امیدواریم كه از این موقعیت كمال بهره‌برداری توسط شما انجام شود.

در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین علی محمد امرالهی معاون طرح، برنامه و پشتیبانی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها به فضیلت ماه رمضان و اعمالی كه در این ماه مبارك باید انجام دهیم اشاره مبسوطی كرد و گفت: ما در این ایام مبارك رمضان باید چه اعمالی را انجام دهیم تا اینكه فضیلت این ماه بر ما بیشتر باشد.

وی در ادامه افزود: در این ماه به ما سفارش شده است كه از ادعیه، امر به معروف و نهی از منكر بهره‌مند شویم و خود را به تزكیه و خودسازی نزدیك كنیم. در این ماه از خوردن مال حرام و چیزهایی كه نفی شده است دوری كنیم و با اعمال خیری نظیر سرزدن به همسایگان، صله رحم و نظیر اینها بیشتر اجین شویم.

امرالهی در ادامه تصریح كرد: ما باید در این ماه الهی و پر بركت، خودمان و جایگاه خودمان را بهتر و آن عملی را كه خداوند باری‌تعالی بر ایمان بهتر تعریف كرده است بشناسیم.

معاون طرح، برنامه و پشتیبانی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها خاطرنشان كرد: خداوند باری‌تعالی انسان را خلق كرد و بر این خلق خود احسن‌الخالقین گفت و با وجود مخالفت فرشتگان با این موضوع كه می‌خواهید كسی را بر روی زمین بیاورید كه موجب فساد شود، خدا به فرشتگان فرمود كه ما چیزی را می‌دانیم كه شما نمی‌دانید.

وی در ادامه اظهار كرد: خداوند زمان و مكان خصی را كه منتسب به خودش است در اختیار انسان قرار داده است كه اگر در آن یك عمل ثواب حادث شود ده برابر آن انسان از پاداش بهره‌مند می‌شود و كه ماه مبارك رمضان یكی از همان زمان‌هاست و شما عزیزانی كه در این طرح شركت كرده‌اید باید از آن به خوبی بهره‌مند شوید.

در ادامه حجت‌الاسلام رحیمیان، مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های مازندران و مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی مازندران با ارائه مطالبی توجیهی جهت دانشجویان شركت‌كننده در رابطه با فعالیت‌های دینی، فرهنگی، هنری و آموزشی پرداخته و به سؤالات دانشجویان حاضر پاسخگو شدند.

یادآور می‌شود، سرپرستی طرح به عهده دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه مازندران بوده و با همكاری نهادهای دانشگاه كشاورزی ساری، پیام نور استان و علوم پزشكی مازندران برگزار می‌شود، دانشجویان شركت‌كننده در این طرح از دانشگاه‌های سراسر استان هستند.

اولین مدرسه عشق که تأســـیس شده 

درس عشق علی و فاطمه تدریس شده

گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه از عـلــی

اولـین کلمه که آمـوختن علـی بود علـی

جمعه 13/5/1391 - 10:48 - 0 تشکر 489750

گروه سیاسی: فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: زنان بسیجی با الگوگیری از حماسه‌ساز عاشورا حضرت زینب‌ كبری(س) در راه رشد و تعالی اسلام و انقلاب اسلامی تلاش كنند و به دشمنان بفهمانند كه در همه حال حامی اسلام و ولایت هستند.

سیدحسن‌ مرتضوی، فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ایران(ایكنا) شعبه سیستان و بلوچستان با گرامیداشت 13 مرداد، روز بسیج جامعه زنان گفت: این روز فرصت مناسبی است تا از زنان شیردل نظام‌ مقدس‌ جمهوری ‌اسلامی كه در عرصه‌های مختلف دوشادوش مردان برای آبادانی و سرافرازی ایران اسلامی تلاش كردند تقدیر و تشكر كنیم.

وی اظهار كرد: حضور بانوان بسیجی اعم از شیعه و سنی در عرصه‌های مختلف، نشان از وحدت، همدلی و یكپارچگی بانوان است.

فرمانده سپاه سلمان ادامه داد: بانوان بسیجی با ایثارگری‌های خود در تمامی عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و علمی و در عرصه‌های علم و فناوری، گوی سبقت را از مردان ربوده و توانمندی‌های خود را به دنیا نشان دادند.

وی ادامه داد: زنان بسیجی با تلاش‌ها و ایثارگری‌های خود در عرصه‌های مختلف، توطئه‌های دشمنان را علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خنثی كردند.

وی به مقام شامخ شهیده شاخص سال، ناهید فاتحی‌كرجو اشاره كرد و افزود: زنان و دختران ما باید زندگی این شهید بزرگوار را الگو قرار دهند و بیش از هر زمان دیگری بتوانند نقش و جایگاه خود را در جامعه پررنگ جلوه دهند.

فرمانده سپاه سلمان با اشاره به اینكه 11 بانوی شهید در سیستان و بلوچستان وجود دارد، گفت: به‌منظور تجلیل از مقام شامخ این شهدا و تمامی شهدای زن انقلاب اسلامی، 23 یادواره شهدای زن همزمان در سراسر استان در دو روز متوالی برگزار می‌شود.

وی گفت: زنان بسیجی باید با الگوگیری از حماسه‌ساز عاشورا، حضرت زینب كبری(س) در راه رشد و تعالی اسلام و انقلاب اسلامی تلاش كنند و به دشمنان بفهمانند كه در همه حال حامی اسلام و ولایت هستند.

سردار مرتضوی با اشاره به مقام والای مادران شهدا گفت: این مادران با صبر و اسقامت خود در جامعه اسلامی نماد مقاومت و ایثار هستند و باید در جامعه بیش از پیش به آنان اهمیت داده شود.

وی به توانمندی‌های زنان ایرانی اسلامی در تمامی عرصه‌ها اشاره كرد و گفت: امروز زنان ایران اسلامی با تلاش‌ها و ایثارگری‌های خود باعث بیداری زنان كشورهای اسلامی در منطقه شده‌اند.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان یادآور شد: زنان شیعه و سنی در سیستان و بلوچستان با حضور در عرصه‌های مختلف، وحدت و همدلی خود را حفظ کرده و در راستای حفظ دستاوردها، ارزش‌ها و آرمان‌های نظام و رهبری گام برمی‌دارند.

اولین مدرسه عشق که تأســـیس شده 

درس عشق علی و فاطمه تدریس شده

گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه از عـلــی

اولـین کلمه که آمـوختن علـی بود علـی

جمعه 13/5/1391 - 10:51 - 0 تشکر 489764

گروه اقتصاد: در بخش «اشتغال و مالكیت زنان» از كتاب «حقوق مالی و اقتصادی خانواده»، نقش زنان و اشتغال آنان در توسعه به مفهوم كنونی بر اساس فقه اسلامی، مورد نظر قرار گرفته و نویسنده با پذیرش تعهداتی كه با انعقاد نكاح برای هر یك از زوجین به وجود می‌آید، درصدد اثبات هماهنگی این تعهدات با حق اشتغال زن است.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ایران (ایكنا)، «حقوق مالی و اقتصادی خانواده» به كوشش لیلاسادات اسدی با موضوع فقه خانواده و قوانین زناشویی توسط انتشارات دانشگاه امام صادق(ع) منتشر شد.

بر اساس این گزارش، لیلاسادات اسدی، شهلا باقری، عباس تدین، عباس جعفری دولت‌آبادی، فرخ‌زاد جهانی، عبدالله خدابخشی، عاطفه ذبیحی، فریده شكری، فائزه عظیم‌زده اردبیلی، احمد محمدی باردئی، و معصومه مظاهری از نویسندگان این هستند.

این گزارش می‌افزاید، كتاب «حقوق مالی و اقتصادی خانواده» كه در مورد موضوع‌های مالی و اقتصادیِ مرتبط با خانواده به نگارش در آمده است شامل یازده فصل است؛ فصل اول با عنوان «رویكرد رویه قضایی به اثبات ادعا در روابط مالی همسران»، به مشكل زوجین در اثبات دعاوی خود و نیز دشواری كار دادگاه‌ها در احراز واقعیت می‌پردازد و با تأكید بر ابتنای روابط خانواده بر عشق، عاطفه، صمیمیت، اعتماد و صداقت، معتقد است این ویژگی خانواده موجب می‌شود كه زوجین در روابط مالی خود، از اخذ سند و نوشته یا شاهد گرفتن دیگران و مانند آن خودداری نمایند.

بر اساس این گزارش، نویسنده‌ی مقاله «ماهیت حق زوجه بر نفقه»، موضوعی را انتخاب كرده كه تا كنون كمتر به آن پرداخته شده است؛ امری كه نتایج بسیاری بر طرح و تبیین آن مترتب است. از مسؤولیت زوج به پرداخت نفقه و نیز مصادیق نفقه بسیار شنیده‌ایم، اما درباره ماهیت حق زوجه بر این مصادیق، پرسش‌هایی مطرح است كه پاسخ به آنها، آثار مترتب بر هر یك از این پاسخ‌ها را نیز روشن می‌كند.

این گزارش می‌افزاید: در مقاله «جبران خسارت زوجه ناشی از منع اشتغال» نویسنده با فرض وجود حق زوج بر منع اشتغال زوجه، در پاسخ به چگونگی جبران خسارت زوجه‌ای است كه از اشتغال منع شده است؛ مقاله دو حق را برای زوجه اثبات می‌كند كه اولی حق بر جبران خسارت مادی ناشی از منع اشتغال، مانند از دست دادن درآمد و مسؤول شدن در مقابل ثالث كه طرف قراردادی وی بوده است و دومی، حق بر ترمیم خسارات معنوی وی، شامل از دست دادن استقلال مالی خود، صدمات روحی و روانی ناشی از خدشه به هویت اجتماعی وی و مانند آن است.

بر اساس این گزارش، در مقاله «اشتغال و مالكیت زنان»، نقش زنان و اشتغال آنان در توسعه به مفهوم كنونی مورد نظر قرار گرفته است و نویسنده با پذیرش تعهداتی كه با انعقاد نكاح برای هر یك از زوجین به وجود می‌آید، درصدد اثبات هماهنگی این تعهدات با حق اشتغال زن است.

یادآور می‌شود، «حقوق مالی و اقتصادی خانواده» با موضوع اقتصاد خانواده مبتنی بر فقه اسلامی، به كوشش لیلاسادات اسدی در 404 صفحه با قیمت95000 ریال در قطع رقعی با جلد شومیز، توسط انتشارات دانشگاه امام صادق(ع) منتشر شد.

اولین مدرسه عشق که تأســـیس شده 

درس عشق علی و فاطمه تدریس شده

گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه از عـلــی

اولـین کلمه که آمـوختن علـی بود علـی

جمعه 13/5/1391 - 10:55 - 0 تشکر 489781

گروه اندیشه و علم: مدرس حوزه علمیه بانوان اهل سنت زاهدان با بیان اینکه زن در بنیان خانواده مهم‌ترین و برترین رسالت را كه تربیت فرزندان صالح است بر عهده دارد، گفت: زنان با انجام این مهم و تربیت افراد مؤمن، ملت خود را به بالاترین نقطه رشد و سعادت می‌رسانند.

حقیقی، فرمانده پایگاه خدیجه كبری(س) و مدرس حوزه علمیه بانوان اهل سنت زاهدان در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ایران(ایكنا) شعبه سیستان و بلوچستان، گفت: زن در بنیان خانواده مهم‌ترین و برترین رسالت را كه تربیت فرزندان صالح است بر عهده دارد و با انجام این مهم و تربیت افراد مؤمن، ملت خود را به بالاترین نقطه رشد و سعادت می‌رساند.

وی برنامه‌های اجرایی سازمان بسیج جامعه زنان سپاه استان را در راستای بیداری بیشتر، ارتقا و آگاهی‌بخشی بیشتر به جوانان به‌ویژه بانوان در برابر دسیسه‌های شوم دشمنان دانست.

وی با اشاره به این مطلب كه برنامه‌های بسیج باید در راستای آگاهی‌بخشیدن به بسیجیان، خودسازی و برقراری ارتباط آن‌ها با افراد جامعه باشد، گفت: شناخت كامل موقعیت زن و تأثیر آن در جامعه و خانواده و اینكه یك زن همانطور كه در خانه یك مدیر خوب است می‌تواند در جامعه نیز مدیر خوب باشد و همسرانشان را در رسیدن به اهدافشان كمك و راهنمایی كنند، ضروری است.

وی با بیان اینکه آگاهی بانوان بیش از هر زمان دیگر با موقعیت اجتماعی در جامعه به‌ویژه استان سیستان و بلوچستان كه در نقطه مرزی است، ضرورت دارد، گفت: دشمن برای رسیدن به اهداف شوم خود به‌ راحتی از طریق مرزها وارد استان می‌شود و باید در برابر تهدیدات و توطئه دشمنان بینش دینی و بصیرت و معنویت آن‌ها را ارتقا دهیم.

حقیقی در پایان گفت: برنامه‌های بسیج بانوان با هدف آماده كردن بسیجیان در برابر دشمنان، مقابله و مبارزه با توطئه‌های آن‌هاست كه با رویكرد حفظ و انسجام بیشتر بسیجیان، افزایش وحدت و همدلی در استان با احترام به عقاید یكدیگر در این زمان بیشتر از هر زمان دیگری اختلافات را كنار گذاشته و با پرداختن به مشتركات كه اصل مهم آن اسلام و توحید است در كنار هم و در مقابله با دشمنان ایستادگی كنیم.

اولین مدرسه عشق که تأســـیس شده 

درس عشق علی و فاطمه تدریس شده

گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه از عـلــی

اولـین کلمه که آمـوختن علـی بود علـی

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی