ورزش و تندرستی (بازدید: 824)
سه شنبه 10/5/1391 - 0:27 -0 تشکر 485927
داور سر گهر را برید

گل زیبای محمد پروین را داور ندید.

سه شنبه 10/5/1391 - 0:30 - 0 تشکر 485929

محمد پروین بازیکن تیم گهر درود در آخرین دقیقه بازی با شوتی سرکش توپ را به زیر تیر عمودی کوبید که توپبیش از نیم متر وارد دروازه پرسپولیس شد.
داور این گل را ندید و پرسپولیس به لطف داور مسابقه از یک شکست حتمی نجات پیدا کرد.
این گل می توانست زیباترین گل فصل لقب بگیرد.

سه شنبه 10/5/1391 - 10:59 - 0 تشکر 486488

گل سالم محمد پروین مهاجم تیم گهر زاگرس برای دانلود د و پخش آنلاین روی عکس زیر کلیک کنید.


سه شنبه 10/5/1391 - 11:6 - 0 تشکر 486498

هر زاگرس 1- پرسپولیس 1/ اصابت «شهاب‌سنگ» به كهكشان!


گهر زاگرس 1- پرسپولیس 1/ اصابت «شهاب‌سنگ» به كهكشان!


انصاری فرد در دقیقه 15 پرسپولیس سفیدپوش را جلو انداخت اما زارعی در دقایق پایانی روی اشتباه گردان بازی را مساوی كرد و گل پروین را هم كسی ندید!!

گل:لیگ برتر باشگاه‌های ایران- دوره دوازدهم- هفته سوم


گهر زاگرس- پرسپولیس تهران


دوشنبه 9 مردادماه 1391- ساعت 22:30


ورزشگاه آزادی تهران


تماشاگر: 40 هزار نفر


داور: تورج حق‌وردی


كمك‌ها: داود رفعتی- سجاد طوری


اخطار: علی کریمی(23)، مهردادپولادی (74) از پرسپولیس- هادی رکابی (11) از گهر


اخراج: مهرداد پولادی(77) از پرسپولیس- هادی ركابی(90) از گهرپرسپولیس: شهاب گردان، محسن بنگر، حسین ماهینی، مهرداد پولادی، جلال حسینی، امیرحسین فشنگچی ، محمد نوری، علی کریمی (حمیدعلی عسگر 46) کریم انصاری‌فرد، محمد قاضی (65- غلامرضا رضایی)


سرمربی: مانوئل خوزهگهر دورود: شهرام مهربان، هادی رکابی، ساشا کلونیجا، علیرضا محمد، هاملت میختاریان (مجتبی زارعی 61)، محمدرضا خرسندنیا، مجید باجلان، مجید خدابنده‌لو (رضا کاردوست 90)، آرمان قاسمی، امین ترکاشوند (محمد پروین 60)، تقی نایبی


سرمربی: مهدی تارتار

سه شنبه 10/5/1391 - 11:7 - 0 تشکر 486501

شرح بازی:


پرسپولیس تهران برای جبران شکست هفته دوم لیگ برتر برابر شاگردان سرهنگ یاوری این بار در ایستگاه سوم لیگ به خاطر مهیا نشدن شرایط میزبانی تیم گهر دورود بازهم در تهران و در برابر هواداران سرخپوش میزبان گهر دورود است. شاگردان مانوئل خوزه امیدوار بودند تا با اتکا به ساق‌های جادوگر و گلزنی کریم انصاری‌فرد بتوانند طعم سومین شکست را به شاگردان مهدی تارتار بچشانند.


نیمه اول


ارتش سرخ پایتخت با عطش فراوانی كه برای گلزنی داشت از همان دقایق آغازین مسابقه با ترکیب هجومی خیمه سنگین حملات خود را روی دروازه گهر دورود برپا کرد. قرمزپوشان با هدایت و رهبری علی کریمی و محمد نوری که تذکرات مانوئل خوزه را به جان خریده بود با بازی زمینی و حفظ مالکیت توپ در همه خطوط، تیم گهر را در زمین خودشان حبس کردند.


شاگردان مانوئل خوزه پرتغالی وقتی بر حملات پرتعدادشان افزودند توانستد از روی یک پرتاپ اوت بلند دستی که توسط مدافع راست قرمزپوشان (حسین ماهینی) ارسال شد با ضربه چکشی کریم انصاری‌فر دروازه گهر را فرو بریزند. شاگردان مهدی تارتار بعد از گل برای دقایقی با بازیگردانی هاملت میختاریان و نفوذهای مهدی رکابی از جناح چپ موقعیت‌هایی روی دروازه شهاب گردان خلق كردند اما مجید خدابند‌ه‌لو و دیگر مهاجمان گهر نتوانستند از این سانترها استفاده‌ای خود ببرند.

سه شنبه 10/5/1391 - 11:8 - 0 تشکر 486502

نیمه دوم


مانوئل خوزه در نیمه دوم علی كریمی را از ترکیب بیرون کشید و حمیدرضا علی‌عسگر تند و تیز را به جای وی به بازی فراخواند تا شاید سرعت تیمی پرسپولیس نسبت به نیمه اول جان تازه‌ای بگیرد. در عوض شاگردان تارتار پا به پای پرسپولیسی‌ها دویدند تا بتوانند حداقل گل خورده نیمه اول را جبران کنند. در این دقایق نفوذهای عالی حسین ماهینی از جناح راست آن‌قدر زیبا و چشم‌نواز بود که هواداران حاضر در ورزشگاه را به وجد آورد اما بی‌دقتی محمد قاضی و محمد نوری در زدن ضربات نهایی سبب شد تا تمامی این فرصت‌ها یکی پس از دیگر به هدر برود.تارتار با فرا خواندن محمد پروین و مجتبی زارعی دو نفر از بازیکنان سابق پرسپولیس در ترکیب تیم گهر انگیزه تیمی بازیکنانش را به یکباره برای زدن گل تساوی بالا برد. نماینده دورود با حملات سریع بر روی دروازه حریف به خصوص بعد از ده نفره شدن پرسپولیس تلاش فراوانی برای ثبت گل تساوی انجام داد تا اینکه نهایتا بر روی یک ضربه کاشته و ارسال مجدد با اشتباه محض شهاب گردان و فرصت‌طلبی مجتبی زارعی توانست گل تساوی را وارد دروازه تیم پرسپولیس کند.بعد از گل نبض بازی تا حدودی به دست گهر افتاد که شوت سهمگین محمد پروین در این دقایق نقطه طلایی بازی بود. اما باز هم مثل بازی استقلال مقابل سایپا، توپی كه وارد دروازه شده بود از چشم همه داوران بازی دور ماند تا پرسپولیس لااقل از تك‌امتیاز این بازی محروم نمانده باشد.

سه شنبه 10/5/1391 - 11:8 - 0 تشکر 486504

شرح گل‌ها:


0-1 پرسپولیس؛ دقیقه 15: پرتاب اوت بلند حسین ماهینی در دهانه دروازه با ضربه چکشی کریم انصاری‌فر وارد دروازه گهر شد.1-1 گهر؛ دقیقه 80: وقتی سانتر ارسالی بر روی دروازه پرسپولیس ارسال شد دفع ناقص گردان سبب شد تا مجتبی زارعی با سر توپ را وارد دروازه تیم سابق خود کند.

سه شنبه 10/5/1391 - 11:8 - 0 تشکر 486506

دقایق کلیدی:


54 : کریم انصاری‌فرد در درون شش قدم با یک پا عوض کردن مدافعان گهر را فریب داد اما در ضربه آخر با بی‌دقتی توپ را به بیرون زد.61 : پیشروی حسین ماهینی در قلب خط دفاعی تیم گهر سبب شد تا وی با پاسی رو به جلو محمد قاضی را در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان گهر قرار دهد که خروج و دفع مهربان، قاضی و پرسپولیس را ناکام گذاشت.65 : باز هم نفوذ و فرار ماهینی و سانتر وی در دهانه دروازه از پیش روی محمد نوری گذشت تا آه از نهاد نوری وتماشاگران به هوا بلند شود.

سه شنبه 10/5/1391 - 11:9 - 0 تشکر 486507

اتفاق ویژه:


در روزی که باران کارت زرد و قرمز از سوی داور مسابقه باریدن گرفته بود، تورج حق‌وردی قاضی این مسابقه و همكارانش با نادیده گرفتن گل مسلم محمد پروین، تیم گهر را از یك پیروزی مسلم برابر تیم کهکشانی‌های پایتخت محروم كردند.

سه شنبه 10/5/1391 - 11:22 - 0 تشکر 486521با نداری پرسپولیس را شکست دادیم!

بازیکن تیم فوتبال گهرزاگرس گفت: «پرسپولیس را بردیم اما کمک داور گل ما را ندید.»
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز به نقل از فارس، علیرضا محمد پس از تساوی یک بر یک برابر پرسپولیس گفت: «لیگ برتر است و داوران هم باید در حد لیگ برتر باشند اما کمک داور 10 متر از صحنه گل عقب بود. ما برنده بازی با پرسپولیس بودیم.»وی ادامه داد: «دست هواداران گهر درد نکند که یک دقیقه هم ما را تنها نمی‌گذارند. ما سد محکمی مقابل تیم قوی پرسپولیس بودیم. مسئولان به داد گهر برسند و اگر مشکلات حل شود حرف‌های زیادی برای گفتن داریم اما تیم‌هایی مثل گهر تریبون ندارند. ثابت کردیم با نداری هم می‌شود تیم‌های بزرگ را متوقف کرد.»

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی