• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن خانواده > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خانواده (بازدید: 680)
دوشنبه 9/5/1391 - 7:41 -0 تشکر 485007
نشانه های یک مرد عاشق و خواستگار!

شاید برای خیلی از خانم‌های مجرد پیش آمده باشد که احساس کنند یکی از همکاران در سر کار یا یکی از همکلاسی‌ها در دانشگاه به‌زودی از آن‌ها خواستگاری می‌کند اما همین سوال که احتمالا کی او به خواستگاری می‌آید می‌تواند دوران پرتنشی رابسازد، اگر می‌خواهید بدانید آیا همکار یا همکلاسی‌تان به‌زودی از شما خواستگاری می‌کند یانه به نشانه‌های رفتاری او دقت کنید. می‌توانید از حرکات او بفهمید کی زمان خواستگاری است. علاوه‌بر این‌ها بعد از خواستگاری و در دوران آشنایی نیز می‌توانید با خواندن رفتارهای خواستگارتان بفهمید که آیا شما را پسندیده است یا نه؟ پس معطل نکنید تمام نشانه‌های رفتاری یک مرد عاشق اینجاست.

دوشنبه 9/5/1391 - 7:43 - 0 تشکر 485008


ناخودآگاه با شما حرف می‌زند

وقتی چشم در چشم می‌شوید او کمی سرش را به سمت راست یا چپ کج می‌کند.

رمزگشایی این رفتار: کج‌کردن سر یک حرکت کاملا ناخودآگاه در مردان است که وقتی نسبت به زنی احساس نزدیکی می‌کنند از خود نشان می‌دهند. این حرکت و ژست را زمانی مردها نشان می‌دهند که به زنی علاقه‌مند شده‌اند ولی خودشان این شجاعت را ندارند که جلو بروند و علاقه‌شان را ابراز کنند و از او خواستگاری کنند. در واقع او با کج کردن سر، خود را آسیب‌پذیر نشان می‌دهد تا خود را در دسترس نشان دهد شاید جالب‌تر به نظر برسد. اگر همکار یا همکلاسی‌تان هنگام صحبت و درحالی‌که ارتباط چشمی برقرار کرده گردنش را کج کند، احتمالا به‌زودی از شما خواستگاری خواهدکرد.

در واقع وقتی مردی انگشتان پنجه پاهایش را به سمت هم متمایل می‌کند، یعنی می‌خواهد درباره موضوع مهمی مثل ازدواج صحبت کند، در این مواقع بهتر است بیشتر ساکت باشید تا او فرصت کند درخواست ازدواجش را مطرح کند

دوشنبه 9/5/1391 - 7:44 - 0 تشکر 485009

وقتی مردی می‌خواهد خواستگاری کند!

درحالی‌که ایستاده یا نشسته است پنجه پاهایش به سمت هم است(پنجه پاها را به سمت داخل می‌گذارند)

رمز گشایی این رفتار: به احتمال زیاد شما طرف مقابل را عصبی و دستپاچه کرده‌اید، این رفتار نشان‌دهنده اعتماد به نفس نداشتن اوست، به همین  دلیل اگر همکار یا همکلاسی‌تان هنگام صحبت چنین ژستی گرفت، یعنی نسبت به شما احساس تمایل دارد ولی هنوز آنقدر اعتماد به نفس ندارد که از شما خواستگاری کند، او احتیاج دارد تا از علاقه شما نسبت به‌خودش مطمئن شود. اگر هنگام صحبت وقتی او دستپاچه است چند دقیقه با او دوستانه رفتار کنید و به‌طور غیرمستقیم اشتباهاتش را به او بفهمانید،  بعد از مدتی او راحت‌تر خواهد شد و حتی ممکن است درخواست ازدواجش را نیز مطرح کند.  در واقع وقتی مردی انگشتان پنجه پاهایش را به سمت هم متمایل می‌کند، یعنی می‌خواهد درباره موضوع مهمی مثل ازدواج صحبت کند، در این مواقع بهتر است بیشتر ساکت باشید تا او فرصت کند درخواست ازدواجش را مطرح کند.

دوشنبه 9/5/1391 - 7:45 - 0 تشکر 485010

مردها با شانه‌های‌شان هم حرف می‌زنند

وقتی به شما نگاه می‌کند خیلی سریع شانه‌هایش را به سمت بالا جمع می‌کند و به سمت جلو می‌دهد.

رمزگشایی این رفتار: در این حالت احتمالا شما حرکتی انجام داده‌اید که توجه او به سمت شما جلب شده‌است. وقتی مردی رفتارهای یک خانم را تحسین می‌کند در واقع او را مورد مناسبی برای ازدواج می‌داند و به همین دلیل در این مواقع کاملا ناخودآگاه شانه‌هایش را به سمت جلو می‌آورد و جمع می‌کند، این حرکت در مردان نشان‌دهنده محبت عمیقی است که در دل دارند و دوست دارند به نوعی آن را ابراز کنند. ‌حتی در زندگی زناشویی نیز وقتی مردی از همسرش حرکتی تحسین آمیز می‌بیند ولی غرورش اجازه نمی‌دهد آن را ابراز کند شانه‌هایش را به سمت جلو جمع می‌کند، در این مواقع می‌توانید برای خوشحال کردن همسرتان، شما نیز به‌طور کلامی علاقه خود را به او نشان دهید.

دوشنبه 9/5/1391 - 7:45 - 0 تشکر 485011

حرکت‌های دهان قبل از کلام حرف می‌زنند!

قبل از پاسخ به سوالی که شما از او پرسیده‌اید یا وقتی در حال صحبت است، لب‌هایش را جمع می‌کند و به هم فشار می‌دهد.

رمزگشایی این رفتار: این حرکت نشانه‌ای روشن از این است که طرف مقابل شما تمام حقیقت را به شما نمی‌گوید، در واقع با این حرکت او می‌خواهد به‌خود زمان بدهد تا پاسخ یا حرفی مناسب پیدا کند. به همین دلیل حرفی که بعد از این حرکت از او می‌شنوید، نمی‌تواند کاملا دقیق و درست باشد و حتی ممکن است کاملا اغراق شده هم باشد. در این حالت احتمالا او می‌خواهد شخصیت خود را در مقابل شما بزرگ‌تر از آنچه هست نشان دهد و شما را آماده کند تا به درخواست ازدواجش جواب مثبت دهید. به‌خصوص اگر او در حال صحبت درباره خودش است و می‌خواهد خود را توصیف کند تا شما را تحت‌تاثیر قرار دهد، به حس‌های زنانه‌تان اعتماد کنید؛ آن‌ها به شما می‌گویند طرف مقابل در کجاها دروغ می‌گوید اما اگر این حرکت را زمانی انجام داد که می‌خواست شما را درباره موضوعی بزرگ مثل درخواست ازدواجش قانع کند، حواس‌تان را کاملا جمع کنید تا مبادا تصمیمی غیرعقلانی بگیرید. البته اشتباه نکنید این حرکت نشانه حقه‌بازی طرف مقابل نیست او فقط فکر می‌کند که اگر صادق باشد شما حرفش را باور نمی‌کنید.

دوشنبه 9/5/1391 - 7:46 - 0 تشکر 485012

وقتی هنوز به نتیجه قطعی نرسیده‌است!

پشت دست‌هایش به سمت شماست، دست‌هایش را جمع کرده و روی میز گذاشته به‌طوری که کف دست‌هایش را نمی‌بینید.

رمزگشایی این رفتار: وقتی کف دست به سمت پایین است به‌طوری که دیده نشود نشان‌دهنده آن است که فرد موضوعی را پنهان می‌کند، وقتی خواستگار شما تنها پشت دست‌هایش را به شما نشان می‌دهد یعنی کمی حالت دفاعی به‌خود گرفته است و می‌خواهد نشان دهد که شخصیتی قوی دارد و قصد دارد به‌طور موقت توازن را به رابطه بازگرداند.  به همین دلیل بهتر است در این حالت به حرف‌های او بیشتر گوش دهید مثلا انتخاب محل صحبت یا غذا یا. . .  را به او بسپارید.  وقتی برای نخستین بار با خواستگارتان بیرون می‌روید و او مرتب کف دست‌هایش را از شما پنهان می‌کند به این معناست که می‌خواهد مرزها را کاملا حفظ کند تا به شناخت کافی از شما برسد به همین دلیل کاملا رسمی و همانند قرارهای کاری رفتار می‌کند و تا وقتی که از جواب مثبت شما مطمئن نشود، همین رفتار رسمی را حفظ می‌کند.

دوشنبه 9/5/1391 - 7:47 - 0 تشکر 485013


وقتی دست‌هایش را بین موهایش می‌برد

رمزگشایی این رفتار: وقتی مردی چنین رفتاری می‌کند در واقع می‌خواهد برای فرد مقابل زیبا‌تر به‌نظر برسد. معمولا زن‌ها برای این‌که زیبا‌تر به‌نظر برسند راه‌های زیادی دارند ولی مردها نه، تنها راه آن‌ها برای زیباتر به‌نظر رسیدن، موهای‌شان است. چون موها بیشتر از همه در چهره به چشم می‌آیند و به راحتی می‌توانند حالت بگیرند. اگر در مرحله آشنایی برای ازدواج هستید و برای نخستین بار است که با خواستگارتان بیرون می‌روید، اگر خیلی به موهایش نرسیده و کاملا مدلی معمولی دارد و کلاهی بر سر گذاشته است یعنی می‌خواهد خود را باهوش و زیرک نشان دهد.  البته اگر هم با نامزد یا شوهرتان بیرون رفته‌اید و او برای قرار با شما حسابی موهایش را مرتب کرده‌است، به او بفهمانید که از مدل موهایش لذت می‌برید چون این کار در رابطه شما تاثیر بسیاری دارد.

دوشنبه 9/5/1391 - 7:48 - 0 تشکر 485014


ببینید کجا می‌ایستد؟

اگر بیشتر اوقات سعی می‌کند به نوعی کنار شما بایستد.

رمزگشایی این رفتار: بسیار پیش می‌آید که در دانشگاه یا سرکار،  دانشجویان یا همکاران به خاطر موضوعی دورهم جمع می‌شوند، اگر در این مواقع همیشه یکی از همکلاسی‌ها یا همکاران‌تان سعی می‌کند خود را به شما نزدیک کند و در کنار شما بایستد این  می‌تواند نشان‌دهنده توجه او به شما باشد. مردها قدرت خارق‌العاده‌ای برای رصد کردن رفتارهای زن مورد علاقه‌شان دارند به‌خصوص اگر مردی هنوز از احساسش نسبت به زنی مطمئن نباشد، سعی می‌کند همه جا او را تحت نظر بگیرد و رفتارهای او را کنترل کند بدون این‌که کسی متوجه شود ولی اگر کاملا از احساسش مطمئن باشد هر طور شده خود را سر راه زن قرار می‌دهد و حتی سعی می‌کند جلب توجه کند و با نگاهش موضوع را به او نشان دهد.

دوشنبه 9/5/1391 - 12:48 - 0 تشکر 485254

سلام
اصلا توی جلسات خواستگاری اینقدر خانمها هول میشند و فکرشون به اینه که چه سئوالاتی پرسیده بشه که به این حرکات اصلا توجه نمیکنند .

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

دوشنبه 9/5/1391 - 16:28 - 0 تشکر 485523

yasekaboud63 گفته است :
[quote=yasekaboud63;498511;485254]سلام
اصلا توی جلسات خواستگاری اینقدر خانمها هول میشند و فکرشون به اینه که چه سئوالاتی پرسیده بشه که به این حرکات اصلا توجه نمیکنند .


نه ننه هول نشووووو
راست میگه
اصولا هم همه این نشونه هارو باهم دارند
الهییییییی

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ

 
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی