انجمن ها > انجمن خانواده > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خانواده (بازدید: 86)
شنبه 7/5/1391 - 1:16 -0 تشکر 482464
کمی تامل کنیم(داستانی واقعی)

زنگ در به صدا درآمد....روزها بود منتظر شنیدن این صدا بود.به آرزویش رسیده بود.پسر از در وارد شد.وپیرزن لبخند مادرانه اش را به او تقدیم کرد.اما پسر فکر دیگری در سر داشت .پسر جلو آمد و دست مادر را گرفت.و آرام در گوشش زمزمه کرد:"امروز تو رو به گردش میبرم"و پیرزن باز خندید.اما پسر فکر دیگری در سر داشت.

در را باز کرد و پیرزن را روی صندلی ماشین نشاند.ماشین آرام حرکت میکرد و پیرزن  از این گردش شاد بود.اتومبیل کنار یک پارک کوچک ایستاد.پسر ،مادرش را از ماشین پیاده کرد و او را روی نیمکتی نشاند.کمی که گذشت پسر گفت:"من میرم یه چیزی برای خوردن بگیرم.زود برمیگردم"اما فکر دیگری در سر داشت .پسر رفت و هرگز برنگشت.

و پس از سالها پیرزن هر روز روی همان نیمکت جلوی فضای سبز خانه سالمندان به انتظار دستی نوازشگر می نشیند.همان نیمکتی که روزی پسرش او را روی آن نشانده بود و برای همیشه رفته بود و امروز پیرزن به این فکر میکند که آن روز پسر فکر دیگری در سر داشت

این است بازی تلخ روزگار!شاید با خوندن این داستان مثل خیلی های دیگه بی تفاوت بگید:"خوب که چی؟"اما کاش چشمهامون رو می بستیم و با چشم دل دنیا رو میدیدیم تا شاید کمی دلمون بلرزه و بفهمیم که دنیای زیبای ما به دست خودمون ویران شده.تو رو خدا بیاید گوهر وجود پدر و مادر رو قدر بدونیم.

شنبه 7/5/1391 - 14:28 - 0 تشکر 483068

سلام
به انجمن خودتون خوش آمدید
ممنون از حضورتون
من خانه سالمندان رفتم الحق که جای وحشتناکیه من نمیدونم چطور این بچه ها دلشون میاد مادران و پدرانشون و اینجا بگذارن؟!!
مطمئنا روزی هم نوبت خودشون میرسه که فرزندانشون بدتر از این باهاشون میکنند.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی