انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 832)
پنج شنبه 27/4/1387 - 20:22 -0 تشکر 48209
یه دیدار حقیقی پایه اید ؟

 

سلام

 

بچه ها دوستای گلم سلام ، این تاپیک رو ایجاد کردم که هر کی مایله فردا ساعت 9:00 صبح در میدان تجریش درست همون بغلش نه اونجا نه اون ور  دقیقا همونجا آره دستت درد نکنه . داشتم می گفتم در میدان تجریش عده ای از دوستان تبیانی جمع هستند شما هم اگر مایلید فردا رو بادوستان تبیانیتون باشید در همین تاپیک اعلام آمادگی کنید . البته یه مقدار دیر گفتم چون دیر این قرار با من گذاشته شد .

 

باید بگم که این دیدار به هیچ وجه به سایت تبیان مرتبط نمیشه و فقط یه دیدار دوستانه است مثل یه قرار بیرون رفتن خودمونی برای با هم بودن .

 

قبلا هم از این قرارها داشتیم و از این به بعد هم خواهیم داشت البته اگر شما مایل باشید .

 

فردا ساعت 9 تجرییییییییییییییییییییییییییییش

 

هر کی ام می خواست بیاد حتما اینجا بگه ها نگه بهش می گیم ....!!!!

 

در ضمن در این دیدار ما سوپرایزی هم داریم که اگر شرکت کنید خواهید فهمید یکی از مدیرای غیر تهرانی که خیلی همه دوستش دارند ببینند رو قراره به نمایش بگذاریم . البته این دوسمتمون خیلی خوبس و شهرستانش هم اصفهونس . خیلی تمرین کردم لهجه ی اصفهانی داشته باشم البته استعدادم کمه ولی یاد می گیرم انشاءالله .

 

حامد عشقی بزرگ مرد کوچک ( عجبا ) شخصیتی که فردا به دلداریمون نیاز داره البته خودش که انکار می کرد ولی من استرس کنکورشو حس کردم . فردا بعداز ظهر کنکور آزاد پزشکیه و به ما خیلی نیاز داره بچه ها همه باید باشیم ، همه به یک صدا باید حامد رو دلداری بدیم و بش بگیم که کنکور اونقدر ها هم سخت نیست.  من و حامد و چند تن از دیگر دوستان منتظر حضور سبزتان هستیم .

 

وعده ی ما جمعه بیست و هشتم تیر پای صندوق های .... آخ ببخشید قاطی کردم ، فردا منتظرتونم لطف کنید اینجا اعلام آمادگی کنید .

 

28 در 28 من محسن خسرو منتظر شما بچه های گلم .

 همتونو دوست دارم خیلی زیاد اینقدر نگاه کن  

پنج شنبه 27/4/1387 - 21:32 - 0 تشکر 48211

به نام خدایی که همیشه در قلب ماست

سلام

دفعه قبل من اومدم، که دوستان رو ببینم و باهاشون اشنا بشم که فقط مهدی جان رو دیدم و آقای محمدی، شما هم  قرار بود تشریف بیارین که نیومدین و قسمت نشد همدیگر رو ملاقات کنیم، اگر فرصت بشه فردا منم میام، یعنی میام شاید 1٪ نشه بیام که اونم احتمالات هست، امیدوارم دوستان هم بیان تا بشه یه بحث حضوری هم داشته باشیم و یه زیارت هم بکنیم، فقط بگین تا کی هست، از ساعت 9 تا چند و محل قرار رو یکم مشخص تر بشه میدون تجریش همچین کوچولو هم نیست

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
پنج شنبه 27/4/1387 - 22:54 - 0 تشکر 48219

ممل جان سلام

خوب ببین ممل جون برای دیدن من باید خیلی زحمت بکشی به همین راحتی ها هم نیست من آدم خیلی بزرگی هستم !!!

فردا منتظرتم ، زیارت هم خوبه البته اگر همه موافق باشند ، قرار فردا بیشتر یه جور دیدار بین دوستان و این دیدار رو می تونیم هم زیارتیش کنیم هم سیاحتی . میل خودتونه .

در مورد میدون تجریش هم باید بگم که همون وراش دیگه حالا بیا بهت می گم .

در مورد اینکه گفته بودی از ساعت 9 تا چند هم باید بگم که به اینش فکر نکرده بودم تا هر وقت که احساس کنیم کاری داریم زندگی ای داریم و حامد هم احساس کنه کنکوری داره.

خوب حالا نفر بعدی کیه ، بدو بیا داغه داغه . دیدار بین کاربران تهرانی انجمن با کد

021

پنج شنبه 27/4/1387 - 23:35 - 0 تشکر 48223

به نام خدایی که همیشه در قلب ماست

سلام

چشم زحمت هم میکشیم، همه موافق باشن زیارت هم خوبه، من میدون تجریش زیاد رفتم، ولی همیشه بازار شام‌ هست اونجا، پیداتون میکنم، یه آقا محسن بیشتر اون موقع صبح اونجا نیست که، راحت پیدا میشی

آقا تبلیغ نکن، تاجایی که من اساس نامه انجمن ها رو خوندم تبلیغ ممنون بود، چرا آقا شماره ایرانسل تبلیغ میکنی؟ حداقلش 0935 رو ستاره بزار

جمعه هست و همه بیکار ولی خب کار و زندگی هم هست، وقت زیاده مشکلی نیست، یکاریش میکنیم، یه اسم بهتر میزاشتی برای اسم انجمن، شما که خودت کارگردانی، مدیر انجمن هم هستی، دیگه چی میخواهی؟

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
جمعه 28/4/1387 - 0:21 - 0 تشکر 48224

ممل جون امیدوارم امشب راحت بخوابی آخه می ترسم از هیجان دیدن من خوابت نبره .

آره ، راستی تو از کجا میدونی همه با زیارت موافقند ؟؟؟

آره راحت پیدا میشم اونقدرها هم کوچیک نیستم !!!

عینهو یه کاه تو انبار سوزن می تونی پیدام کنی .

نه من تبلیغات نکردم ضریب هوشی شما بالا بوده که فهمیدید و نباید می گفتید *** سل خوب این

که شد تبلیغات !!!

نفهمیدم منظورت چیه در مورد اسم انجمن .

فردا منتظرتما چرا هیچ کس دیگه نمیاد ، طبق آمار گفته شده فعلا 5 نفر هستیم . من روی چند نفر حساب کردما بچه ها محدودیت نداره هر کی می تونه و می خواد بیاد که از دست میده ها ،

حتما می گید چی رو از دست میده .

خوب دیدن محسن خسرو که ارزش بسیاری دارد اگر اشتباه کنید و برای این نیایید ما اینجا یه چهره ی عزیز و گل داریم به نام حامد عشقی از اصفهان و یک چهره ی دیگر به نام ممل 29 البته در مورد این چهره هنوز نظر خاصی ندارم و تضمین نمی کنم چیزی رو . ولی اون دو چهره دیدنشون ارزش داره و آخر هفتست می تونید از زندگیتون لذت ببرید با در کنار دوستان بودن ، دوستانی که تا به امروز ارتباطی مجازی با آنها داشتید و فردا مجاز به واقعیت تبدیل می شود و کاربران تبیانی همدیگر را ملاقات خواهند کرد البته اگر کاربران کلاس نذارند.

برای اون یه عده ای که می ترسند بیاند بگم که : کوچولو ها نترسید ، این فقط یه قراره کوچولویه مثل خودتون آخ قربونتون برم من الهی الهی . خوشگلای من . لپتونو بکشم .

خوب بسه دیگه ، فردا منتظرم یکی از ضد حالهای فردا نبودن چهره ی بزرگ یه رقمی جهان مکلارنه که فعلا گازشو گرفته زده رفته از این شهر ، امیدوارم پلیس نامحسوس و محسوس بهش گیر نده و سرعت بالا نره و کمر بستشم ببنده .

خوب دیگه عرضی نیست

منتظرتونم

جمعه 28/4/1387 - 23:11 - 0 تشکر 48317

 سلام قربان

تا حالا کیو دیدی همینجوری یه دفعه ای بگه فردا بیایید قرار دارم

حداقل چند روز فاصله اونم یه وقتی که همه بتونن بیان نه مثل قرار شما وسط اعتکاف

یا علی

شنبه 29/4/1387 - 12:35 - 0 تشکر 48373

به علت اتفاقاتی این قرار خیلی سریع اتفاق افتاد و هدف فقط چند ساعتی با دوستان بودن ، بود . و خوشبختانه با حضور ممل 92 ، محسن خسرو و حامد عشقی از اصفهان خیلی زیبا و خاطره انگیز انجام شد . در مورد اعتکاف هم باید عرض کنم خدمتتون : عده ای که علاقه دارند در این مراسم ها شرکت کنند میرند و چند روزی رو به این کار می پردازند قرار نیست تمامی انسانها اعتکاف کنند ، البته ما به اعتکاف کننده ها احترام می گذاریم ولی متاسفانه دوست اصفهانیمون تا شنبه بیشتر در بینمان نبود و نمی تونستیم صبر کنیم تا اعتکاف تمام شود . این جلسات با بحث و بررسی مدیر استمرار خواهد یافت و در هفته های آتی شاهد جلسات پر شور تر برای کاربران خواهیم بود .

شنبه 29/4/1387 - 21:25 - 0 تشکر 48439

به نام نامی حق

رب شرح لی صدری و یسرلی امری وحلل عقدة من لسانی یفقهو قولی

----------------------------------------------------

سلام

چه جالب...

پسرا چقدر زود هماهنگ میشن...

فردا صبحش رفتید؟؟؟یعنی بعد تاپیک زدن؟

خیلی جالبه....ماها از یه ماه پیش باید هماهنگ کنیم....!!

در پناه قران و عترت سالم و تندرست باشید

بگذار سرنوشت هر راهي که ميخواهد برود،راه ه من جداست
بگذار اين ابرها تا ميتوانند ببارند.... چتر من خداست
 

----------------------------------------------------------------
مسئول انجمن خانواده و صندلي داغ
 
يکشنبه 30/4/1387 - 12:1 - 0 تشکر 48493

این جلسات طبق صحبتهایی که در گذشته های انجمن شد نیازی به هماهنگی ندارند چون اصلا تبیان مسئول جلسات نیست و کاربران خودشون مسئول خودشون هستند . چون بچه های تبیان صمیمیت زیادی با هم دارند. خانم آنشرلی این جلسه به دلایلی فقط برای دیدار بچه ها ایجاد شد و کاملا غیر رسمی هم بود به نظرم جلساتی که شما از آن صحبت می کنید رسمی باشند و برای همین نیاز به هماهنگی با مدیر انجمن دارند . البته برای همین جلسات نیز من با مدیر انجمن صحبت کردم و ایشون موافق جلسات غیر رسمی بودند ولی در مورد جلسات رسمی گفتند باید اهداف جلسات مشخص شود که بیانی کاملا قابل قبوله و بنده متقاعد شدم که در حا حاضر نیز همچنین جلساتی در حال برگزاریه .

يکشنبه 30/4/1387 - 17:17 - 0 تشکر 48519

سلام

از این که دوستان در حال برقراری ارتباط هستند خوشحالم و امیدوارم که این شناختها واقعا باعث افزایش رشد اجتماعی همه ی دوستان شرکت کننده باشه.

نکته ای رو قابل تذکر دیدم تا انشاءالله همه چیز شفاف سازی شده باشه.

پیرامون این که دوست عزیزمون محسن خسرو فرمودند که بنده نظرم رو در مورد این قضیه گفتم باید عرض کنم که طبق اساسنامه قراری که خود کاربران در تالار هماهنگ میکنند مسئولیتی رو بر گردن تبیان نمیگذاره و کاربران میتونن از محیط انجمن برای قرارهاشون استفاده کنند.

اما این قرار ها چه نوع قرارهایی هست؟

ببینید بر فرض میخوایم جلسه رو  با اهداف مشخص در راستای فعالیت انجمنهای تخصصی در محیطی بیرون از تبیان داشته باشیم که الزاما تبیان مسئول برگزاری اون نیست. طبیعیه که در این حالت با درج این پیامها مخالفتی نمیشه. اما قرارهایی که  بنا به دید و بازدید و بدون دستور جلسه ی خاص یا موضوع خاص گذاشته میشه ربطی به محیط انجمنها نداره. چون جنبه ی نسبتا شخصی پیدا میکنه و دلیلی برای درج در محیط انجمنها نداره . لذا امیدوارم که از این به بعد این نکته در نظر گرفته بشه و به خوبی از محیط انجمنها استفاده کنیم.

شاد باشید و پیروز

دوشنبه 31/4/1387 - 0:0 - 0 تشکر 48582

البته در قبل هم هدفی وجود نداشت برای قرارها ولی چون شما می فرمایید بنده قبول می کنم و اهداف قرار این هفته را در تاپیکش قرار می دهم و امیدوارم رضایت شما رو به همراه داشته باشه . با تشکر از شما مدیر محترم و زحمت کش

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی