انجمن ها > انجمن دانلود > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
دانلود (بازدید: 667)
دوشنبه 2/5/1391 - 14:24 -0 تشکر 477491
دانلود بازی ها


دانلود 7Wonders of the Ancient World II - بازی عجایب هفتگانه

دانلود 7Wonders of the Ancient World II - بازی عجایب هفتگانه

در این بازی زیبا و جذاب شما تجربه سفر به گذشته و سفر به سرزمین های عجایب هفتگانه را بدست می آورید و در این سرزمین ها با کنار هم چیدن اشکال هم شکل مصالح و نقشه مورد نیاز جهت ساخت عجایب هفتگانه را در اختیار کارگران قرار داده و به قولی شب و روز کار می کنید تا عجایب هفتگانه را درست کنید و این کار با کنار هم چیدن اشکال هم شکل که باعث انفجار سنگ ها شده انجام می شود، این سنگ های منفجر شده همان مصالح مورد نیاز بازی می باشد جهت اتمام ساخت یکی از عجایب هفتگانه که در مدت زمان محدود باید این کار را انجام بدهید و در هر مرحله از بازی شما ساخت یکی از عجایب هفتگانه را به پایان می رسانید. از نکات عمده این بازی داشتن تمرکز بالا و قدرت تصمیم گیری در شرایط بحرانی بازی می باشد.


منبع:www.p30download.com

ویژگی های بازی 7Wonders of the Ancient World:
- تجربه سفر به دوران گذشته
- لذت مشاهده عجایب هفتگانه
- محیط بسیار زیبای سه بعدی با گرافیک بسیار زیبا
- قابلیت ذخیره مراحل بازی به صورت خودکار
- و ...

سیستم مورد نیاز

OS: Windows ME/2000/XP/VISTA
CPU: 600MHz or faster Processor
RAM: 128 MB

مشخصات

قیمت: 19.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 18.1 مگابایت
تاریخ انتشار: 10:14 - 86/5/14
منبع: پی سی دانلود
امتیاز:

لینک های دانلود

راهنمای دانلود گزارش خرابی

دانلود - 18.1 مگابایت | لینک کمکی

رمز فایل

www.p30download.com

ali parsapor
دوشنبه 2/5/1391 - 14:25 - 0 تشکر 477494

دانلود The Treasures Of Montezuma - بازی سرگرم کننده گنج های Montezuma

دانلود The Treasures Of Montezuma - بازی سرگرم کننده گنج های Montezuma

در این بازی زیبا با کنار هم چیدن اشکال هم شکل در مدت زمان محدود و جمع آوری جواهرات، در هر مرحله از بازی نمادهای سحرآمیز قدیمی را فعال می نمایید. این نمادهای سحر آمیز در طول مراحل بعدی بازی قدرت جادویی خود را در اختیار شما قرار می دهند. همچنین بعد از جمع آوری امتیازات لازم به شما جوایزی نیز در طول بازی داده می شود. از ویژگی های خیره کننده این بازی افکت های تصویری زیبا همراه با موسیقی هیجان آنگیز آن در هنگام جمع آوری جواهرات می باشد که کاربر را تشویق به ادامه بازی می نماید. ویژگی جالب دیگر ابن بازی گرافیک بالا و بسیار زیبای این بازی در کنار حجم نسبتاً کم می باشد و در یک کلام می توان این گونه بیان نمود که شما در حین بازی سفری خیال انگیز و رویایی به کوهها و سرزمین های ناشناخته مکزیک داشته و خانم دکتر Emily Jones را در اکتشافات تاریخی و کشف اسرار ناشناخته این منطقه زیبا همراهی می کنید.


منبع : www.p30download.com

منبع : www.p30download.com


ویژگی های بازی The Treasures Of Montezuma:
- شامل 41 مرحله بازی تقسبم شده در 5 گروه
- هفت نماد قدرتمند سحر آمیز و نه جایزه ویژه
- قابلیت ذخیره مرحل مختلف بازی
- کنترل موسیقی و صدای بازی توسط کاربر
- و ...

مشخصات

قیمت: 19.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 21.2 مگابایت
تاریخ انتشار: 16:15 - 86/6/9
منبع: پی سی دانلود
امتیاز:

راهنمای نصب

جهت فعال نمودن بازی پس از نصب از پوشه cracked exe همراه بازی فایل مورد نظر را در مسیر زیر کپی نمایید.
Windows Drive(example C or D)\Program Files\Alawar\The Treasures Of Montezuma

لینک های دانلود

راهنمای دانلود گزارش خرابی

دانلود - 21.2 مگابایت | لینک کمکی

رمز فایل

www.p30download.com

ali parsapor
دوشنبه 2/5/1391 - 14:26 - 0 تشکر 477497

دانلود Cradle of Persia v1.02 - بازی سفری به گذشته و ساخت تمدن پارس

دانلود Cradle of Persia v1.02 - بازی سفری به گذشته و ساخت تمدن پارس

مشاهده مراحل شکل گیری و به عبارتی ساخت تمدن کهن و با شکوه پارس تنها با حل معمای جداول هر مرحله از این بازی زیبا و جذاب امکان پذیر می باشد. سرزمین پارس، سرزمینی که در گذشته های بسیار دور با شکوه و جلال خاصی با معماری منحصر بفردی ساخته و امروز با گذشت قرن ها تقریبا چیزی از آن زیبایی ها باقی نمانده است که در این بازی زیبا سعی شده احساس سفر به آن دوران و آشنایی مختصر با فرهنگ و تمدن کهن آن دوران و در یک کلام آشنایی با پرسپولیس (شهر پارسی) در کنار حل جداول هر مرحله از بازی در ذهن کاربر تداعی شود. از دیگر نکات این بازی جداولی است که در هر مرحله توسط کاربر حل می شود تا امتیازات لازم جمع آوری و صرف ساخت تمدن پارسی شود که در هر مرحله امکانات جالبی مانند دینامیت، عصای جادویی و ... به کمک کاربر آمده تا در زمان محدود تعیین شده جدول را پشت سر گذاشته و به مرحله جدید وارد شود.


منبع: www.p30download.com

ویژگی های بازی Cradle of Persia:
- سفری هیجان انگیز در هفت دوره تاریخی از تمدن پارس
- بیش از 100 مرحله جالب توجه و زیبا
- ساخت 20 شاهکار تمدن پارسی
- دریافت 8 جایزه ویژه مانند عصای جادویی، دینامیت و... در طول مراحل مختلف بازی
- قابلیت ذخیره مراحل مختلف بازی
- کنترل موسیقی و صدای بازی توسط کاربر
- و ...

مشخصات

قیمت: 25.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 22.44 مگابایت
تاریخ انتشار: 19:05 - 86/11/5
منبع: پی سی دانلود
امتیاز:

لینک های دانلود

راهنمای دانلود گزارش خرابی

دانلود - 22.44 مگابایت | لینک کمکی

رمز فایل

www.p30download.com

ali parsapor
دوشنبه 2/5/1391 - 14:28 - 0 تشکر 477499

دانلود DDD Pool v1.2 - بازی بیلیارد حرفه ای سه بعدی

دانلود DDD Pool v1.2 - بازی بیلیارد حرفه ای سه بعدی

DDD Pool یک بازی سه بعدی واقعاً زیبا با گرافیک واقعی که شما را ساعت ها سرگرم می كند. بازی بیلیارد شما می توانید در دو حالت رقابت و تمرینی بازی کنید. در حالت تمرینی آن هیچ قانونی وجود ندارد و شما می توانید به هر شکل و از هر طرف که می خواهید به توپ ضربه بزنید. تمرین هم برای آشنا شدن با بازی و هم برای کسانی که در زاویه گیری برای ضربه زدن به توپ مشکل دارند بسیار مهم است. دو مدل بازی 8-ball و 9-ball وجود دارد که می توانید با کامپیوتر و یا اشخاص دیگر بازی کنید. کامپیوتر شامل چندین سطح سختی می باشد با تعیین هر کدام می توانید خود را برای مبارزات سخت آماده کنید.شما همچنین حالت 8-ball و 9-ball را در حالت رقابتی آن نیز دارید. در رقابت 8-ball شما باید 14 توپ زرد و در آخر توپ شماره 8 را در کوتاهترین زمان ممکن به گل برسانید. اگر مرتکب خطایی در بازی شوید 15 ثانیه جریمه شده و توپ دست حریف می ماند. رقابت 9-ball نیز مانند 8-ball می باشد اما با این تفاوت که باید به ترتیب شماره توپ ها را به گل برسانید.
DDD Pool به شما اجازه انتخاب سه اتاق متفاوت با جزئیات کامل را می دهد. گرافیک عالی بازی امکان تغییر زاویه ضربه زدن (با نگه داشتن شیفت و حرکت موس) و ناحیه ضربه بر روی توپ (با نگه داشتن کنترل و حرکت موس) برای داشتن کنترل دقیقتر بر روی توپ را می دهد. به طور کل یک بازی کامل و زیبا می باشد.

ویژگی های بازی DDD Pool:
- بازی بسیار جذاب و هیجانی بیلیارد با گرافیک بالا و سه بعدی
- انواع مختلف بیلیارد تمرینی,8 بال, 9 بال, مسابقه دونفره در حالت زمان بندی شده
- بخش Practice برای تمرین بازی و آماده شدن برای مسابقات
- امكان انتخاب فضای بازی و سالن بیلیارد
- دست زدن به ابتكار و خلاقیت در طی بازی
- قابلت بازی بدون هیچ گونه محدودیت زمانی
- حالت مسابقه ای و تفریحی، پرهیجان بودن بازی
- قابلیت انتخاب بازی بصورت تك نفره یا دو نفره
- سازگاری كامل با ویندوزهای Windows 98, Me, 2000, XP, Vista
- و ...

مشخصات

قیمت: 19.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 11.4 مگابایت
مشاهده: تصاویر محیط نرم افزار
تاریخ انتشار: 08:25 - 87/5/21
منبع: پی سی دانلود
امتیاز:

راهنمای نصب

برای رجیستر کردن این بازی بعد از نصب بازی را اجرا کنید بر روی دکمه Already Paid کلیک کرده و سپس I,m not connected to the internet  را انتخاب می کنید. و سپس Product Key را کپی کرده و داخل فایل Keygen ی که در داخل پوشه قرار دارد کپی کرده و Generate را فشار می دهید و سپس سریال را کپی و داخل برنامه Paste می کنید و Sumbit را کلیک می کنید. اکنون می تواند از این بازی به طور نامحدود استفاده کنید.

لینک های دانلود

راهنمای دانلود گزارش خرابی

دانلود - 11.4 مگابایت | لینک کمکی

رمز فایل

www.p30download.com

ali parsapor
دوشنبه 2/5/1391 - 14:30 - 0 تشکر 477505

دانلود Frog Invadrs - بازی مهاجمین قورباغه ای

دانلود Frog Invadrs - بازی مهاجمین قورباغه ای

بازی Frog Invadrs یک بازی Action و جدید می باشد که شما در این بازی سبکی جدیدی را تجربه می کنید، داستان بازی بدین شکل می باشد که یک نوع ماده توسط یک دانشمند در شهر حیوانات اختراع می شود و در اثر حادثه ای، این ماده به جوی آب ریخته شده و قورباغه هایی که در کنار دریاچه بودند از آب نوشیده و .... حال وظیفه شما به عنوان یک مامور پاک سازی و جلوگیری از شیوع این اپیدمی می باشد در هر مرحله ابزارهایی وجود دارد که موجب افزایش قدرت شما می شود. همچنین در هر مرحله بر تعداد و قدرت دشمنان افزوده می شود. شما باید مراحل را یکی پس از دیگری سپری کرده و با غول بازی مبارزه کنید و جنگل را از شر این موجودات خلاص کنید. بازی با نرم افزار Macromedia Flash 8.0 ساخته شده است.

ویژگی های بازی Frog Invaders:
- قابلیت ذخیره (Save) شدن در هر مرحله
- گرافیکی کارتونی و جالب
- محیطی کاربر پسند
- حجم مناسب و اجرا مستقیم بازی بدون نصب
- و ...

داستان بازی:
در شهر حیوانات ماده عجیبی در یکی از آزمایشگاهها اختراع می شود و بر اثر اشتباه پروفسور آن ماده به کانال آبی که در نزدیکی آزمایشگاه هست می افتد ماده به همراه جریان آب به جنگل تاریک و مخوف رفته و قورباغه هایی که در آن جنگل زندگی می کردند. طبق روال همیشگی از آب نوشیده اما این بار بعد از خوردن آب بدنشان به طرز عجیبی پف کرده و چند برابر حد طبیعی خود می شوند. کم کم این مشکل گریبانگیر قورباغه های دیگر در آن جنگل می شود حال جمعیتی انبوه از این قورباغه ها در جنگل قرار دارند. و قصد پیشروی به شهر پروفسور از روی تصادف متوجه این موضوع می شود و می فهمد که چه فاجعه ای به بار آورده به ناچار فکری به ذهنش می رسد بله باید قورباغه ها را نابود کرد اما چطور سپس به یاد یکی از دوستان خودش می افتد که یک مامور مخفی و سری است با هر زحمتی شده او را پیدا کرده مسئله رو با او در میان گذاشته و مامور ما که یک سوسمار است کار را برای تنها نجات اهالی شهر قبول کرده  اما نمیداند که چه کار سنگین و خطرناکی رو قبول کرده سلاح او تنها یک تیرکمان و مهارت های، خودش اکنون شما باید با این مامور شهر جنگل رو از شر این موجودات ترسناک نجات دهید.

سبک بازی Action / Shooter، شما در این بازی سبکی جدید و متفاوتی رو تجربه می کنید همچنین برای پیشروی در این بازی باید سه چیز داشته باشید:
- دقت
- عکس العمل به موقع
- سرعت

در هنگام بازی جهت پرش از کلیدهای جهت نمای صفحه کلید و برای پرتاب تیر از دکمه space کیبورد استفاده کنید.

Once upon a time there was a city called animal’s city ,there was a science lab in animal’s city in which a strange virus was created by lab’s professor, ,but the virus was accidentally leaked a nearby water canal leading to the nearby forest ,a dry and scary forest. The toads and frogs that was living there drank from the canal’s water and it caused them for swell and overgrow ,,it based and epidemic disease and the virus began it’s influence by the frogs and toads and caused a lot of troubles for animal’s city residents.

مشخصات

شرکت سازنده: Msh Games
حجم فایل: 7.2 مگابایت
تاریخ انتشار: 13:32 - 87/5/20
منبع: پی سی دانلود
امتیاز:

لینک های دانلود

راهنمای دانلود گزارش خرابی

دانلود - 7.2 مگابایت | لینک کمکی

رمز فایل

www.p30download.com

ali parsapor
دوشنبه 2/5/1391 - 14:31 - 0 تشکر 477508

دانلود Turtix v2 Rescue Adventures - بازی جذاب لاک پشت قهرمان

دانلود Turtix v2 Rescue Adventures - بازی جذاب لاک پشت قهرمان

بازی بسیار زیبای لاك پشت قهرمان Turtix Rescue Adventures ساخت شركت bigfishgames میباشد كه شما در این بازی باید به یک لاک پشت قهرمان کمک کنید و آنرا در طول بازی راهنمایی نمایید تا بتواند بچه لاک پشتها را در طول ماموریت هایی که در بازی انجام می دهد از دست موجودات بد محفوظ نگه دارد. برای اینکار شما باید خوب فکر کنید و موانع و دام هایی که در سر راهش است را بردارید و جلوی کار دشمنانش را بگیرید. در طول بازی شما باید از چندین و چند مرحله عجیب و شگفت انگیز و پر از معما عبور کنید و در این حین بسته های جایزه و منابع نیرو برای خود جمع آوری نمایید.

 ویژگی های بازی Turtix Rescue Adventures:
- جلوه های زیبا و كم نظیر صوتی و بصری
- چند مرحله عجیب و شگفت انگیز و پر از معما
- دارای فضای کاملا 3 بعدی با افکت های زیبا
- گرافیک ساده و زیبا در عین حال جذاب
- قابلت بازی بدون هیچ گونه محدودیت زمانی
- و ...

سیستم مورد نیاز

OS: Windows XP/Vista
CPU: 800 Mhz
RAM: 512 MB
DirectX: 8.1
Hard Drive: 37 MB

مشخصات

قیمت: 24.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 24.1 مگابایت
مشاهده: تصاویر محیط نرم افزار
تاریخ انتشار: 20:56 - 87/5/19
منبع: پی سی دانلود
امتیاز:

لینک های دانلود

راهنمای دانلود گزارش خرابی

دانلود - 24.1 مگابایت | لینک کمکی

رمز فایل

www.p30download.com

ali parsapor
دوشنبه 2/5/1391 - 14:33 - 0 تشکر 477509

دانلود Boulder Dash Episode v3 - بازی داستان عبور از تخته سنگ ها

دانلود Boulder Dash Episode v3 - بازی داستان عبور از تخته سنگ ها

Boulder Dash Episode یک بازی جالب از سری بازی های Boulder Dash می باشد که در این بازی شما در حالیکه باید تمرکز زیادی داشته باشید باید سریع مسیر خود را انتخاب نمایید که مستلزم هوش بالا و کسب تجربه در هر مرحله از بازی می باشد. از نکات قابل ذکر در مورد این برنامه دشوارتر شدن بازی در هر مرحله نسبت به مرحله قبل است که در بعضی از مراحل در عین سادگی گاه به صرف چند ساعت وقت برای گذر کردن از آن می باشید. همچنین هر مرحله از بازی دارای رنگ زمینه متفاوت و همچنین موزیک های زمینه متفاوتی نسبت به مرحله قبل است. در هر مرحله از بازی شما باید تعدادی معینی الماس را جمع آوری نمایید که در راه جمع آوری باید مواظب تکه های سنگ و پروانه ها و... بوده و با کندن مسیر های خاص این کار را انجام دهید.

منبع: www.p30download.comمشخصات

قیمت: 9.5 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 31.6 مگابایت
تاریخ انتشار: 21:02 - 87/5/3
منبع: پی سی دانلود
امتیاز:

لینک های دانلود

راهنمای دانلود گزارش خرابی

دانلود - 31.6 مگابایت | لینک کمکی

رمز فایل

www.p30download.com

ali parsapor
دوشنبه 2/5/1391 - 14:35 - 0 تشکر 477512

دانلود Svetlograd v1.0 - بازی در شهر اسوتلوگراد

دانلود Svetlograd v1.0 - بازی در شهر اسوتلوگراد

Svetlograd ، بازی بسیار هیجان انگیز توپ های رنگی می باشد كه شما در هنگام بازی باید مزاحمین شهر را با اسلحه های جادوئی كه در هنگام بازی در اختیار شما قرار می گیرید را از میان ببرید. شما علاوه بر هیجانی كه در بازی به دست می آوردید می توانید با به دست آوردن گنج های مخفی در بازی، پول بدست آورده و فرمانروای به حق شهر باشکوه  Svetlograd شوید. شما می توانید با كمی دقت در انتخاب توپ رنگی و انتخاب درست در هنگام شلیک كردن به توپ های رنگی برنده مسابقه شوید.

ویژگی های بازی Svetlograd:
- بیش از 100 مرحله برای انجام بازی های مختلف
- تشخیص رنگ و پیدا كردن آنها
- 13 نوع قدرت جادویی
- جلوهای زیبا و كم نظیر صوتی و تصویری
- بالا بردن خلاقیت و هوش افراد
- دست زدن به ابتكار و خلاقیت در طی بازی
- گرافیک ساده و زیبا در عین حال جذاب
- پیدا كردن بیش از 20 نوع گنج نهفته هنگام  بازی
- بدون هیچ گونه تصاویر زننده در بازی
- امکان بازی بدون هیچ گونه محدودیت زمانی
- و ...

سیستم مورد نیاز

Processor: 400 MHz or above
RAM: 64 MB
Video: 16 MB
OS: Windows 95/98/ME/NT/2000/XP with DirectX 8 installed

مشخصات

قیمت: 19.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 18.9 مگابایت
مشاهده: تصاویر محیط نرم افزار
تاریخ انتشار: 07:52 - 87/5/1
منبع: پی سی دانلود
امتیاز:

لینک های دانلود

راهنمای دانلود گزارش خرابی

دانلود - 18.9 مگابایت | لینک کمکی

ali parsapor
دوشنبه 2/5/1391 - 14:36 - 0 تشکر 477513

دانلود Azangara v1.35 - بازی به دنبال کلید در سرزمین Azangara

دانلود Azangara v1.35 - بازی به دنبال کلید در سرزمین Azangara

Azangara یک سرزمین بسیار دور است که هیچ کس در مورد گنجینه ها، اسرار، خطرات و مکان های مخفی آن چیزی نمی داند. تنها افسانه هایی از آن به ما رسیده است ...
شما باید قهرمان بازی را از میان قلعه های تاریخی پر پیچ و خم و خطرناک جلو ببرید ، گنجینه ها را پیدا کنید و از گرفتن جایزه های هیجان انگیز لذت ببرید.
راه پر از ماجرا ها و خطرات فراوان است: عبور از دشت ها، پل ها، دالان ها، زندان ها و ... . پشت هر در خطری در کمین است ...
خوشبختانه قهرمان شما بسیار شجاع و ماهر است. او خیلی سریع حرکت کرده و از روی موانع می پرد. کلید هایی برای عبور در نظر گرفته شده که در صورت موفقیت در هر مرحله به شما داده می شود. دالان های تاریک را می توانید با چراغ قوه روشن کنید. سلاح هایی درنظر گرفته شده است که می توانید از آن ها استفاده کنید. برای اطمینان از درستی راه ها ابتدا از راه های میان بری که وجود دارد استفاده کنید. باید به دنبال اسرار، ارواح و خانه های تاریک باشید و در پایان با جمع آوری گنجینه ها بالاترین امتیاز بازی را به دست آورید.
بازی دارای 7 مرحله کامل می باشد. هر مرحله شرایط خاص خودش را دارد، موزیک و انیمیشن خاص خود آن مرحله. مرحله به مرحله بر حجم امتیاز ها و پیچیدگی و هیجان بازی اضافه می شود. قادر خواهید بود از هر جا بازی را قطع و به قلعه (مرحله) بعدی بروید. پاداش هر مرحله بعد از اتمام آن مرحله به شما داده می شود.


منبع: www.p30download.com

ویژگی های بازی Azangara:

- 7 مرحله کامل
- انیمیشن زیبا و با کیفیت
- شرایط آب و هوایی متفاوت برای هر مرحله
- مراحلی برای آموزش بازی در نظر گرفته شده است
- هر مرحله دارای جایزه می باشد
- دارای فضای کاملا 3 بعدی با افکت های زیبا
- پشتیبانی از دسته های مخصوص بازی های کامپیوتری
- دارای امکان ذخیره و Loading
- و ...

سیستم مورد نیاز

Windows 98/ME/NT/2000/XP/Vista
DirectX 8
400 MHz
64 MB RAM

مشخصات

قیمت: 19.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 19.9 مگابایت
مشاهده: تصاویر محیط نرم افزار
تاریخ انتشار: 13:03 - 87/4/28
منبع: پی سی دانلود
امتیاز:

لینک های دانلود

راهنمای دانلود گزارش خرابی

دانلود - 19.9 مگابایت | لینک کمکی

رمز فایل

www.p30download.com

ali parsapor
دوشنبه 2/5/1391 - 14:37 - 0 تشکر 477514

دانلود 3D War Chess v1.1 - بازی شطرنج سه بعدی در میدان جنگ

دانلود 3D War Chess v1.1 - بازی شطرنج سه بعدی در میدان جنگ

3D War Chess 1.1 یك بازی شطرنج سه بعدی به صورت واقعی و جذاب است كه شما می توانید با كامپیوتر بازی کرده و قدرت خود را با آن محك بزنید. بازی شطرنج، یک بازی عالی فکری است که همه شما تقریبا با ساز و کار آن آشنا هستید. اما بازی که اینجا می بینید، یک بازی معمولی نیست. در اینجا با محیطی سه بعدی به همراه مهره هایی به صورت واقعی و در میدان جنگ روبرو هستید. وقتی یک مهره را حرکت می دهید آن مهره به صورت انیمیشن و به صورت کاملاً واقعی به سمت جایگاه مقصد حرکت خواهد کرد. وقتی مهره ای را می خواهید بزنید و از صحنه خارج کنید نبردی بین آنها شکل گرفته و مهره ای که باید بیرون رود شکست خورده و خارج می شود. جلوه های نبرد کاملاً سه بعدی محیط بازی را بسیار جذاب کرده است.

ویژگی های بازی 3D War Chess:
- امکان بازی در سطوح مختلف از نظر درجه سختی
- گرافیک سه بعدی با حرکت انیمیشن گونه مهره ها در هنگام حرکت
- بزرگ بودن مهره ها، محیط و زمینه صفحه شطرنج به وسعت یک میدان جنگ!
- قابلیت جاگذاری کامپیوتر با شدت های مختلف برای بازیکن مقابل
- امکان بازی 2 نفره بر روی شبکه و یا اینترنت
- قابلیت دوران و زوم کردن روی صفحه بازی
- قابلیت انتخاب Resolution های مختلف برای صفحه بازی
- و ...

مشخصات

حجم فایل: 19.0 مگابایت
مشاهده: تصاویر محیط نرم افزار
تاریخ انتشار: 21:18 - 87/1/3
منبع: پی سی دانلود
امتیاز:

راهنمای نصب

بعد از نصب بازی و قبل از اجرای آن محتویات پوشه Cracked exe را در محل نصب بازی کپی کنید.

لینک های دانلود

راهنمای دانلود گزارش خرابی

دانلود - 19.0 مگابایت | لینک کمکی

رمز فایل

www.p30download.com

ali parsapor
دوشنبه 2/5/1391 - 14:38 - 0 تشکر 477516

دانلود SolSuite Solitaire 2008 v8.1 - مجموعه 480 بازی کارتی کمیاب

دانلود SolSuite Solitaire 2008 v8.1 - مجموعه 480 بازی کارتی کمیاب

SolSuite در واژه به معنای انقلاب، و در عمل نیز تحول عظیمی در بازی های موجود در بازار ایجاد كرد، SolSuite نرم افزار شماره 1 بازی های کارتی - Solitaire می باشد که تا به حال بیش از 12 میلیون بار از سایت های معروف نرم افزاری Cnet و Znet دانلود شده است كه نشان از كیفیت و جذابیت آن می باشد! SolSuite به تازگی نسخه ی 2008 خود را عرضه نموده كه شامل مجموعه ای از 480 بازی كارت با كیفیت بالا و در محیطی جذاب می باشد! بازی های موجود در این بسته نرم افزاری بازی های اصلی و حقیقی كارت بوده به طوری كه مشابه آن در بازی های دیگر یافت نمی شوند! از ویژگی های جالب و قابل توجه این بسته نرم افزاری ویراستار قدرتمند آن می باشد كه كاربر را قادر به اعمال ویرایشات مورد نظر خود در قوانین بازی ها می سازد.
برخی از بازی های این مجموعه عبارتند از: Spider, Klondike, FreeCell, Pyramid, Golf, Busy Aces, Canfield, Forty Thieves, Four Seasons, Carpet, Flower Garden, Rouge et Noir, Monte Carlo... and original solitaires that you cannot find elsewhere.

ویژگی های بازی SolSuite Solitaire 2008:
- راهنمایی جامع كاربر و آموزش حركات و دستورات اصولی در بازی ها
- امكان تغییر پس زمینه بازی و قرار دادن فایل مورد نظر شما با پسوند BMP در پس زمینه به علاوه امكان سفارشی سازی كارت ها و نوار ابزار بازی بصورت دلخواه
- امكان جستجوی سریع در بازی ها
- دارای مراحل نامحدود در استفاده از Undo و Redo! (بازگشت به حركات انجام شده قبلی)
- امكان Load, Save و ReStart بازی ها
- شامل افكت ها و جلوه های صوتی مختلف
- امكان انتخاب اتفاقی یک بازی از گروه های مختلف
- امكان تنظیم و تعیین سرعت كارت ها در بازی
- امكان انتخاب بازی های مورد علاقه شما از میان بازی های مختلف
- ارائه آمار و گزارش از امتیازات كاربر به صورت گرافیكی و نموداری! و امكان انتشار كلیه امتیازات فردی شما در سایت SolSuite 2008 و مقایسه آن ها با امتیازات دیگر كاربران SolSuite در سطح جهان!
- ایجاد كارت های جدید بصورت Wizard مرحله به مرحله به سلیقه كاربر (اندازه و شمایل  كارتها به سلیقه شما!)
- سازگار با ویندوز های: Windows 95/98/Me/NT/2000/XP Home/XP Pro/Vista
- و ...

مشخصات

قیمت: 19.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 12.6 مگابایت
تاریخ انتشار: 13:02 - 86/11/26
منبع: پی سی دانلود
امتیاز:

لینک های دانلود

راهنمای دانلود گزارش خرابی

دانلود - 12.6 مگابایت | لینک کمکی

رمز فایل

www.p30download.com

ali parsapor
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی