انجمن ها > انجمن معارف > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
معارف (بازدید: 207)
يکشنبه 1/5/1391 - 23:39 -0 تشکر 476987
کس چه داند که پس پرده که خوب است و که زشت؟

کس چه داند که پس پرده که خوب است و که زشت؟

 

 

آیت الله امجد : آقا این تقیدات چیه که به شما گفتند؟ خیلی مرد باشید واجبات و محرمات را رعایت نمایید شوخی نیست هرکس غیر این بگوید معلوم است که آدم پرتی می باشد واجب و حرام تا آخر عمر ، واجب و حرام چیه؟ دیر بروی خانه و زن و بچه ات منتظرت باشند حرام است مادرت منتظرت باشند حرام است مخصوصا به جوانان توصیه می کنم اگر می خواهید آدم شوید و راه خدا را بروید اگر می خواهید گم نشوید به واجب و حرام اهمیت بدهید بقیه اش نوش جانتان ، خواستید مستحبات را انجام بدهید نخواستید انجام ندهید فردا نگویید امجد مخالف مستحبات می باشد مستحبات یدکی و کمک می باشد ولی چون ما مستحبات و مکروهات را در نظر داریم واجبات از دستمان می روند و در اینصورت به حرام می افتیم .به همین 124 هزار پیغمبر اگر به همین عمل کنیم به همه جا می رسیم....

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی