انجمن ها > انجمن معارف > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
معارف (بازدید: 203)
يکشنبه 1/5/1391 - 19:46 -0 تشکر 476705
ترجمه ادعیه امام رضا (ع) به زبان انگلیسی

جشنواره بین المللی امام رضا (ع)، "مرتضی سلمان نژاد" افزود: همایش صحیفه رضویه برای اولین بار در جشنواره بین المللی امام رضا (ع) با محوریت كتاب "الصحیفه الرضویه الجامعه" برگزار می شود.

وی ادامه داد: اكنون 50 مقاله را استادان دانشگاه های سراسر كشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال كرده اند كه در مرحله داوری قرار دارد.

دبیر همایش صحیفه رضویه با بیان اینكه مقاله های ارایه شده پس از بررسی در قالب كتاب به شركت كنندگان در جشنواره اعطا می شود، افزود: كتاب ادعیه امام رضا (ع) به زبان انگلیسی به همراه كتاب عربی و ترجمه شده فارسی آن در روز جشنواره به صورت یك مجموعه در اختیار شركت كنندگان قرار می گیرد.

سلمان نژاد علمی شدن جشنواره امام رضا (ع) را مهمترین وجه تمایز این جشنواره نسبت به دوره های قبل دانست و افزود: باید از انجام كارهای مشابه در این دوره و دوره های بعد جشنواره جلوگیری كرد بر همین اساس پرداختن به ابناء الرضا (ع) می تواند زمینه بسیار مناسبی برای بازنگری حرف های ناگفته در این رابطه باشد.

دهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) در استان های مختلف كشور و 186 نقطه از جهان 28 شهریور تا هفتم مهرماه امسال برگزار می‌شود.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی