انجمن ها > انجمن قرآن و عترت > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
قرآن و عترت (بازدید: 238)
شنبه 31/4/1391 - 0:31 -0 تشکر 475146
دوایی برای دردها و مشکلات

درمان با قرآن و آثار سوره هادر روایتی از امام صادق (ع) آمده : هر کس شب 10آیه قران بخواند از غافلین به حساب نمی آید وهرکس 50 آیه بخواند از ذاکرین محسوب میشود وهرکس 100 آیه بخواند از قانتین محسوب می شود وهر کس 200 آیه بخواند از خاشعین محسوب می شود وهرکس 300 ایه بخواند از فائزین نوشته میشود وهرکس500 آیه بخواند از مجتهدین  نوشته میشود وهر کس 1000 آیه بخواند یک قنطار به اواجر داده میشود که هر قنطار 5000مثقال است وهر مثقال 24 قیراط وهر قیراط  کمترینش مانند کوه  « اُحد » است وبیشترینش مانند هر آنچه میان آسمان وزمین هست می باشد.


شنبه 31/4/1391 - 0:35 - 0 تشکر 475149


سوره هود


1-      از امام باقر«ع» روایت شده هر کس این سوره را در روز جمعه بخواند در قیامت در شمار انبیا محشور میشود وحسابش آسان شود وکسی بر گناهانش مطّلع نگردد.


2-      برای حاجت خواستن هم خواندن  این سوره به تعداد 13بار  توصیه شده است


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی