• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن قرآن و عترت > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
قرآن و عترت (بازدید: 227)
جمعه 30/4/1391 - 11:34 -0 تشکر 474788
یوفوها

چه کسی میداند یوفو به چه میگویند؟

سه شنبه 3/5/1391 - 18:28 - 0 تشکر 478882

hosseinalone گفته است :
[quote=hosseinalone;337511;474788]چه کسی میداند یوفو به چه میگویند؟سلام اگر امکان دارد جوابش را بگو...

اولین مدرسه عشق که تأســـیس شده 

درس عشق علی و فاطمه تدریس شده

گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه از عـلــی

اولـین کلمه که آمـوختن علـی بود علـی

چهارشنبه 4/5/1391 - 7:44 - 0 تشکر 479613

موضوعش مرتبط با علوم قرآنیه؟

هزار دشمنم ار مي كنند قصد هلاك  گرم تو دوستي از دشمنان ندارم باك

حافظ عليه الرحمه

امضا: نيري

چهارشنبه 4/5/1391 - 19:39 - 0 تشکر 480207

با سلام و درود
یوفو یا موجودات فرا زمینی
نویسنده سایت حقیقت خاموش چنین نوشته:


معرفی سایت
به نام " الله " خداوند جهان آفرین

پایگاه :: حقیقت خاموش :: در سال 87 در جهت بررسی درمورد موجودات فضایی و یوفو ها راه اندازی شد . یعنی در روزهایی که تمام خواسته ام این بود که حقیقت این اشیاء و موجودات را درک کنم . در آن روزها با هر ایده و نظری که مخالف وجود موجوداتی هوشمند و وسیله های پروازی شان بود به شدت مخالفت میکردم چون باور داشتم که این موجودات هوشمند در زندگی ما و نیاکان ما نقش اساسی داشته اند وبا هر نظری خلاف این مخالف بودم و مخالفتم رو اعلام میکردم، چون کنترل شده بودم. . همه ی مطالبی که در آن روزها خوانده بودم ، تصاویری که در آن روز ها دیده بودم ، نتایجی که بعضی افراد گرفته بودند برایم همه چیز بود. همین نظریه تمام زندگی مرا پر کرده بود و تا جایی پیش رفتم که خدای یکتا از زندگی من خارج میشد و من دراینکه نمیتوانستم پاسخی برای آن همه مطالب که شنیده بودم بیابم ، به خودم میپیچیدم. اگر لطف خدا نبود و اگر پی گیری برای یافتن ریشه ها نمیکردم امروز نیز مانند بسیاری ازافراد، نظریه فضانوردان باستان حمایت میکردم . ولی امروز ریشه ها و اندیشه ها باید جای این را بگیرد که به راحتی تسلیم حرفهای عده ای به اصطلاح دانشمند شویم ، امروز این را درک کرده ام که هرچیزی را که میشنوم، باور نکنم چون دنیای پر فریبی را در اطرافم احساس میکنم. در خلاصه ی این وبلاگ این است که ما منکر وجود بشقاب پرنده ها نیستیم و آنها را قبول داریم ولی نه به عنوان وسیله های پروازی موجودات هوشمند فراسیاره ای! امروز ما هم تاریخ مرموز باستانی را قبول داریم ولی نه به نام مرموز شده به خاطر خدایان افسانه ای یا موجودات هوشمند! امروز با نگاهی بنیادی تر به این مسائل نگاه خواهیم کرد . ما این را درک میکنیم که عده ای با تمام تجهیزات و توانمندی هایشان به جنگ بر علیه ی انسان آمده اند تا اورا از مسیر درست زندگی ورسیدن به تعالی بازدارند . ما نه بی سوادیم و نه یک روزه این تصمیم را گرفته ایم که برخی مسائل را دروغ بدانیم، مطالبی که ما در اختیار شما قرار داده ایم صرفا جهت نگاهی واقع بینانه تر برای رسیدن به پاسخ بسیاری از سوالات در ذهن جوان پرسشگر امروز است. شاید در نگاه اول برای کسی که از همه طریق کنترل شده تا خلاف موضوع را قبول کند سخت باشد تا مطالب ما را بپذیرد. اگر با خواندن مطالب ما علامت سوالی در ذهنتان شکل گرفت بار دیگر مطلب ما را مرور کنید واگر نه باز هم میتوانید به دنبال حقیقت خودتان بروید . خدا به انسان قدرت :: اختیار :: داده و ما فقط گوشه ای از واقعیات را بیان میکنیم پس میتوانید قبول کنید یا قبول نکنید.

بیش از 70 درصد مطالب مرتبط برای آشنایی بیشتر و جلوه ی ظاهری ماجرا در بین مردم در پایگاه قرار داده شده و در سری جدید میتوانید از نگاهی دیگر نیز به موضوعات فکر کنید.
موفق و سربلند باشید.
منبع

   

مدیر انجمن حوزه علمیه 

تماس بامن:

forum:www.mahdiyavar.mihanbb.com

e-mail:ya_lasaratelhosain@yahoo.com


 

برو به انجمن
فعالترین ها در هفته گذشته
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی