ورزش و تندرستی (بازدید: 191)
جمعه 30/4/1391 - 9:1 -0 تشکر 474734
اخبار امروز 30/تیر/91

دنیامالی: ۵۰ روز سکوت کرده ام اما تا دوباره رییس نشوم به لندن نمی روم/ سجادی فراتر از بحث های بین المللی فرمایش می کند 

مدیریت ورزش - ایسنا نوشت:رییس بر کنار شده فدراسیون قایقرانی می‌گوید اقدام وزارت ورزش و جوانان در تاریخ ورزش ایران به عنوان یک رفتار غیر حرفه‌ای ثبت می‌شود و مسببان این اتفاق در ورزش ایران جایی نخواهند داشت.احمد دنیا مالی می گوید: دو ماه از برکناری روسای فدراسیون‌ها گذشته و افکار عمومی دقیقا متوجه تصمیمات غلط وزارتخانه شده است. نکته خیلی برجسته این است که وقتی من یک دلیل برای برکناری‌ام خواسته‌ام، وزارت ورزش و جوانان هیچ توضیحی نداشت. زمانی که آقای عباسی به عنوان وزیر ورزش انتخاب شد، طبق رویه مدیریتی ملاقاتی را با او داشتم و گفتم هر زمانی که حس کردی نمی‌توانیم همکاری خوبی داشته باشیم، با یک پیغام به من اطلاع دهید که در این صورت قول می‌دهم بدون هیچ حاشیه‌ای کنار بروم. همه کسانی که کار من را در طول هشت سال گذشته دیده‌اند، می دانند که فدراسیون قایقرانی قبل از حضور من بسیار پرتنش بود. حداقل این که ما در فدراسیون هیچ حاشیه‌ای نداشتیم و یک روند اصولی و رو به جلو پیش گرفته بودیم.

 

شرط اساسی من با آقایان، بازگشتم به عنوان مسئول فدراسیون قایقرانی است

وی با اشاره به تعریف و تمجید حمید سجادی در مجمع سال گذشته قایقرانی از این رشته و مدیریت آن گفت: اواخر اسفند در جلسه مجمع فدراسیون قایقرانی آقای سجادی گفت که فدراسیون قایقرانی از بهترین فدراسیون‌هایی است که بر اساس برنامه پیش می‌رود و ما را نسبت به سایر فدراسیون‌ها سرآمد دانست. ما در تمام حوزه‌های مختلف در شاخص‌هایی که توسط بخش کارشناسی ورزش تعریف شده از جمله قهرمانی، توسعه، آموزش و کار علمی جزو دو، سه فدراسیون برتر بودیم، پس به یک باره چه اتفاقی افتاد که دوستان چنین بی‌تدبیری می‌کنند؟! دوستان فضای ورزش را ملتهب کردند واین التهاب به همه جای ورزش سرایت کرده است. آقایان به دنبال حل این موضوع نیستند. به من گفته‌اند که به عنوان همراه کاروان قایقرانی به المپیک بروم که همین جا اعلام می کنم، تا زمانی که به سر کار بر نگردم، هیچ همراهی را قبول نمی‌کنم. شرط اساسی من با آقایان، بازگشتم به عنوان مسئول فدراسیون قایقرانی است. با توجه به این که یک سال و نیم از مسئولیتم باقی مانده است.

عضو هیات رییسه فدراسیون جهانی کانو با اشاره به 50 روز سکوتش ادامه داد: اگر من 50 روز سکوت کردم، فقط به این خاطر است که فضای المپیک پرتنش نشود. من تعامل خوبی با مسئولان ورزش داشتم. دوستان بر خلاف حرف‌های که به من می‌زدند هر چه که می‌خواستند مطرح می‌کردند. من در آینده نزدیک بحث مفصلی دارم و بسیاری از ناگفته‌ها را بازگو می‌کنم تا مردم از مسایلی که آقایان ایجاد کرده‌اند، مطلع شوند. به نظر می‌آید که دوستان در مدیریت ورزش که باید اینجا مدیران کمیته ملی المپیک را مستثنی کرد، به دنبال تخریب کردن و ایجاد تنش هستند که اصلا به نفع کشور نیست. همه کسانی که به من توصیه می‌کردند تا به فکر ورزش کشور باشم، باید این توصیه‌ها را به مسببان بکنند که باعث ایجاد فضای پرتنش شدند.

از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواهش می‌کنم که بعد از المپیک به این مقوله به طور اساسی بپردازند

رییس برکنار شده فدراسیون قایقرانی در پاسخ به این سوال که در نشست شما با وزیر ورزش و جوانان چه گذشت؟ تصریح کرد: جلسه با وزیر بسیار خوب بود، فکر می‌کردم که پس از این جلسه اتفاقات خوبی رخ دهد و همدلی و همراهی به وجود آید تا آسیب وارده به ورزش ترمیم شود، ولی متاسفانه عباسی بعد از بازگشت از سفرش هیچ تلاشی برای برگزاری جلسه دوم نکرد. ما می‌توانستیم شرایط قابل قبولی را برای کشور ایجاد کنیم، ولی عملا دیدیم که اتفاقی نیفتاد. متاسفانه حتی آقایان نشستی گذاشتند و برخی از روسای هیات‌ها زمان گرفتند و از من دفاع کردند و معترض شدند که چرا برکنار شدم. علیرغم اعتراضات، دبیر هیات خوزستان همان روز برکنار شد. این نشان می‌دهد که دوستان به دنبال فرصت سوزی هستند و موضوع تعلیق را جدی نگرفته اند. امیدوارم که کاروان ایران در لندن نتایج بسیار خوبی را بگیرد. این بحثها بعد از المپیک ادامه خواهد داشت و اگر وزارتخانه تدبیر نکند، ما این تلاش‌ها را ادامه خواهیم داد.دنیا مالی با بیان این ادعا که تمام مشکلات امروز ورزش به دلیل سوء مدیریت معاون ورزشی وزارتخانه است، مدعی شد: همه مشکلاتی که امروز در ورزش ایران به وجود آمده است به خاطر سوء مدیریت سجادی با حمایت وزیر ورزش و جوانان است. یک معاون نمی‌تواند کاری کند که مافوقش با آن موافق نباشد. این بحث به آن بر می‌گردد که دوستان مشکل را ایجاد کردند و آن وقت دیگران را تحت فشار قرار می‌دهند. در مورد من هم باید بگویم که تسلیم نمی‌شوم. به هیچ وجه این طور نیست. این یک تفکر اشتباه است. ما باید از این فرصت استفاده کنیم. علیرغم تبعات مقطعی برای ورزش اعتقاد دارم که می‌توان از این فضا استفاده کرد. من از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواهش می‌کنم که بعد از المپیک به این مقوله به طور اساسی بپردازند. این موضوع بسیار مهم است. ما یکسری خلا‌های قانونی در کشور داریم که منطبق بر قوانین جهانی و منشور المپیک نیست. وقتی قوانین فدراسیون جهانی را می پذیریم باید آن را در رفتارمان حاکم کنیم. بنابراین اگر کسی را مجمع انتخاب می‌کند باید همان مجمع او را برکنار کند.

وی با تاکید بر این که اگر وزارت ورزش و جوانان دلیل قانع کننده ای برای برکناری دارد، تمایلی برای ادامه همکاری ندارم، افزود: اگر دلیل قانع کننده ای باشد فدراسیون‌های جهانی می پذیرند. ما چند دلیل نخواستیم، فقط یک دلیل بیاورند. من بینانگذار رشته‌هایی مانند روئینگ، بادبانی و دراگون بوت هستم که در ایران وجود خارجی نداشت. ما در روئینگ دو بار قهرمان جهان شدیم. وقتی می‌‌خواهند که یک نفر را برکنار کنند، حداقل یک تشکر شفاهی از او می‌کنند یا این که صدایش می‌کنند و برایش دلیل می‌آورند. قبلا گفته‌ام که اگر من‌را نمی‌خواهید استعفاء می دهم، اما برکناری منطبق بر اخلاق نیست. شما وقتی می‌خواهید منشی خود را هم بردارید، صدایش می‌زنید و به او اطلاع می‌دهید. من هشت سال رییس فدراسیون قایقرانی ایران بودم و کار کرده‌ام و نباید این طور با من برخورد می‌کردند.

رییس بر کناره شده فدراسیون قایقرانی درباره نشست چهار ساعته که روز گذشته با رییس و دبیر کل کمیته ملی المپیک گفت: علی آبادی و افشارزاده نماینده وزارتخانه نیستند. کمیته‌ شخصیت حقوقی دارد. اعضای هیات اجرایی و کمیته ملی المپیک تلاش کردند تا شرایط را به وضعیت قابل قبولی برگردانند. به نظر می‌آید آقایان به حرف‌هایی که زدند و نامه های کمیته‌ بین‌المللی المپیک و فدراسیون‌های جهانی توجهی نکردند و کار خودشان را می‌کنند. این دوستان قوانین و منشور المپیک را نمی‌شناسند، اگر می‌دانند هم بی توجه هستند. این مساله تبعات سنگینی در حوزه بین‌المللی دارد.دنیا مالی در پاسخ به این سوال که چه خواسته ای دارد، تاکید کرد: من درخواست خاصی ندارم. آقایان درباره من رفتار غیر قابل قبولی داشتند . باید از قانون تمکین کنند، قانون می‌گوید کسی که با مجمع انتخاب شده باید با مجمع برکنار شود. بنابراین من بنابراین طبق قوانین جهانی منشور المپیک و نامه های متعدد فدراسیون جهانی رییس قانونی فدراسیون ایران هستم.

من به دنبال "همراه بودن" در فدراسیون قایقرانی نیستم

دنیا مالی در پاسخ به این پرسش که شایعه شده شما پذیرفته اید به عنوان سرپرست یا همراه قایقرانی به المپیک بروید، آیا صحت دارد، تصریح کرد: من می گویم تا به فدراسیون بر نگردم و مسئولیتی نداشته باشم، چطور می‌توانم سایر مسئولیت‌ها را بپذیرم. زمانی می توانی مسئولیت بپذیری که جایگاه حقوقی داشته باشی. از نظر وزارت ورزش و جوانان من برکنار شده‌ام و این که همراه یا سرپرست تیم اعزام شوم، قابل قبول نیست. با توجه به موقعیت ممتازی که در فدراسیون جهانی دارم، آی دی کارتم نیز آماده و شرایط حضورم به عنوان عضو هیات رییسه فدراسیون جهانی کاملا فراهم است، حتی من می‌توانم با خودم یک میهمان به المپیک ببرم که حسن تیمورتاش را به عنوان مدیر فدراسیون و مشاور روابط بین‌الملل به لندن خواهم برد. این احترامی است که در خارج از کشور بر اساس چارچوبهای قانونی برای ما می‌گذراند. بنابراین من نیازی ندارم که آقایان تصمیم بگیرند به عنوان سرپرست یا همراه به المپیک بروم.دنیا مالی با تاکید بر این که برخورد وزارت ورزش و جوانان یک رفتار سطح پایین است، خاطر نشان کرد: من به دنبال "همراه بودن" در فدراسیون قایقرانی نیستم. اکنون روادید و آی دی کارتم برای المپیک آماده است. اگر می‌‌خواهند مشکل را حل کنند باید اساسی به آن بپردازند. پیشنهاد همراه یا سرپرست در حد آسپرین هم نیست. می‌‌خواهند با یک مسکن کوچک موضوع را حل کنند! فقط به دنبال این هستند که المپیک تمام شود. من تلاشم را می‌کنم که قایقرانان مشکلی برای حضور در المپیک نداشته باشند. حضور ورزشکاران جدا از مساله من است. با وجود این که فدراسیون جهانی نامه زده و اعلام کرده که المپیکی‌ها تعلیق هستند.

 تلاشم را می‌کنم که قایقرانان مشکلی برای حضور در المپیک نداشته باشند

عضو هیاترییسه فدراسیون جهانی کانو در واکنش به این اتهام که خودش دنبال تعلیق قایقرانی بوده است یا خیر، خاطر نشان کرد: من قطعا نمی گذارم برای قایقرانان مشکلی ایجاد شود. من همه تلاشم را می‌کنم که ورزشکاران لندن بروند .وی در واکنش به اظهار نظر اخیر سجادی مبنی بر این که تعلیق برطرف شده و همه دیدند که حرف ما درست بوده نه حرف آنها، تصریح کرد: سجادی فراتر از بحث‌های بین‌المللی فرمایش می‌کند! مشکل ما این است که سجادی بعد از این که از حوزه ورزش قهرمانی خارج شد، مسئولیتی به این بزرگی گرفت. سجادی اگر قبل از این مسئولیت، مسئولیت مناسب‌تری را می‌گرفت، می توانست تجربه لازم را کسب کند و بهتر از این‌ها عمل کند.دنیامالی در پاسخ به این پرسش که اتهام‌های زیادی مبنی بر این که منافع شخصی را به منافع ملی ترجیح می‌دهید، به شما نسبت داده می‌شود، چه پاسخی برای این اتهام دارید؟ خاطر نشان کرد: من این موضوع را به قضاوت مردم می گذارم تا ببینند که چه کسی منافع ملی را تحت تاثیر قرار داده است. کسانی که نزدیک المپیک به صورت غیر کارشناسانه یک رییس فدراسیون را بر کنار و تنش ایجاد می‌کنند، آیا منافع ملی را زیر پا نگذاشتند؟ در حالی که من 50 روز سکوت کردم، آقایان از هر تریبونی استفاده کردند و اتهام زدند، اما من هیچ پاسخی ندادم. آیا من منافع ملی را تحت تاثیر قرار دادم یا آنها؟ بدانند که کارشان در تاریخ ورزش به عنوان یک رفتار غیر حرفه‌ای ثبت می‌شود و مسببانش در ورزش ایران جای نخواهند داشت

گدای فاطمه(س)

جمعه 30/4/1391 - 9:2 - 0 تشکر 474735

رحمتی مرامنامه لیگ برتر را می‌خواند


فارس : سازمان لیگ مرامنامه‌ای برای مسابقات لیگ برتر دوازدهم در نظر گرفته که قرار است فردا شب(جمعه) از سوی مهدی رحمتی(کاپیتان تیم میزبان) در ورزشگاه آزادی و پیش از آغاز بازی با آلومینیوم هرمزگان قرائت شود.


همچنین قرار است فرامرز ظلی یکی از پیشکسوتان فوتبال نیز لحظاتی برای تماشاگران سخنرانی کند.


این بازی آخرین دیدار هفته اول لیگ برتر دوازدهم و اولین بازی در ورزشگاه آزادی است.


این مسابقه ساعت 22:15 آغاز می‌شود.

گدای فاطمه(س)

جمعه 30/4/1391 - 9:4 - 0 تشکر 474737

پخش مشروط مسابقات لیگ در هفته اول


ورزش: به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ حرفه ای فوتبال، سازمان لیگ با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: پیرو نامه شماره 110/1419 مورخ 28 تیرماه 1391 نظر به دستورالعمل شماره 261/5898 مورخ 28 تیرماه 91 فدراسیون فوتبال در خصوص جلوگیری از ورود هرگونه دوربین تصویربرداری صدا و سیما در مجموعه های ورزشی محل مسابقات فوتبال لیگ برتر به آگاهی می رساند؛


با عنایت به دستور مقام محترم وزارت ورزش و جوانان مبنی بر اینکه ترتیبی اتخاذ گردد تا به پاس احترام به علاقمندان فوتبال و بینندگان محترم و فراهم آوردن موجبات تعامل و هماهنگی های بیشتر با هدف حل موضوع مقرر گردید کلیه بازی های هفته اول مسابقات طبق برنامه در تاریخ های 29 و 30 تیرماه برگزار و پخش تلویزیونی آن انجام شود و چنانچه به دلایلی توافق مورد نظر صورت نگیرد دستور العمل فوق از هفته دوم لیگ به مورد اجرا گذاشته شود.

گدای فاطمه(س)

جمعه 30/4/1391 - 9:4 - 0 تشکر 474738

شکست سنگین ذوب‌آهن مقابل فجرسپاسی


فارس: اولین دیدار لیگ برتر دوازدهم از ساعت 20:30 در ورزشگاه دستغیب شیراز برگزار شد و تیم فجرسپاسی 3بر صفر مقابل ذوب آهن به پیروزی رسید تا شاگردان سرهنگ یاوری با برد لیگ را آغاز کنند.


مهدی نظری در دقیقه 10، بابک لطیفی در دقیقه 32 و رضا حقیقی 2+90 برای فجرسپاسی گلزنی کردند.


حسین زرگر داور مسابقه به هادی ایمانی از فجرسپاسی و پیام صادقیان از ذوب آهن کارت زرد نشان داد.


هدایت فجر برعهده محمود یاوری است که فصل گذشته نیز سرمربی این تیم بود ولی در ذوب آهن رسول کربکندی جانشین  منصور ابراهیم‌زاده شد. ذوب آهن در این فصل بازیکنانی مثل محمد قاضی، شهاب گردان، فرشید طالبی را از دست داده است.

گدای فاطمه(س)

جمعه 30/4/1391 - 9:6 - 0 تشکر 474739

پیروزی پرسپولیس با گل کاظمیان +نتیایج سایر بازیهای همزمان


فارس: 4 دیدار همزمان هفته اول دوازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال از ساعت 20:45 در شهرهای مختلف برگزار شد.


پرسپولیس در اولین دیدار خود در لیگ دوازدهم در آبادان به مصاف صنعت نفت رفت و یک بر صفر میزبان خود را شکست داد. پرسپولیس با ترکیب شهاب گردان، سیدجلال حسینی، محسن بنگر، حسین ماهینی، مهرداد پولادی، سامان آقازمانی، روبرتو سوسا، امیر حسین فشنگچی، افشین اسماعیل‌زاده(ازدقیقه46 حمید علی‌عسگر)، محمد قاضی( از دقیقه 67 علی کریمی) و کریم انصاری‌فرد( از دقیقه 85 جواد کاظمیان) به میدان رفت. تک گل پرسپولیس را جواد کاظمیان در دقیقه 89 به ثمر رساند.


محسن قهرمانی داور بازی به محمد قاضی از پرسپولیس و سعید حلافی و محمد مهدی الهایی از نفت آبادان کارت زرد نشان داد.


 نتایج سایر بازی‌ها همزمان به شرح زیر است:


صبای قم 4- پیکان صفر


گل: میلاد نوری ( 3و 67)،  محسن بیات (42) و رامین رضائیان(83)


گهر دورود صفر - ملوان یک


گل: سیدجلال رافخایی( 52- پنالتی)


نفت تهران یک - راه آهن یک


گل:مجتبی شیری(45) برای راه آهن و یعقوب کریمی(73 ) برای نفت تهران


به گزارش فارس دیدار دو تیم صبا و پیکان حساسیت زیادی داشت و عبدالله ویسی سرمربی فصل گذشته صبا که لقب گواردیولای ایرانی را داشت برابر یحیی گل‌محمدی سرمربی جدید صبا شکست سنگینی را پذیرا شد. تماشاگران صبا گل محمدی را یحیی مورینیو نامیدند که توانست بدل گورادیولا را شکست دهد.


همچنین اولین دیدار  لیگ برتر دوازدهم در شیراز و بین دو تیم فجرسپاسی و ذوب آهن اصفهان از ساعت 20:30 آغاز شد که فجر 3 بر صفر به برتری رسید

گدای فاطمه(س)

جمعه 30/4/1391 - 9:8 - 0 تشکر 474741

دستیارخوزه حسابی از عابدزاده تعریف‌کرد


24 آنلاین : روز گذشته امیر عابدزاده دروازه بان جدید سرخپوشان با حرکات خود باعث خرسندی مربی دروازه بانمان پرسپولیس شد و این مربی در پایان تمرین به این دروازه بان گفت:« اگر همینطوری باشی تا دوم ماه دیگر «نامبروان» خواهی شد.»


امیر عابدزاده در کنار شهاب گردان و یک برزیلی تمرینات خود را زیر نظر این مربی پرتغالی دنبال می کنند.


 ضما روز گذشته خبر رسید که پسر عابدزاده قرار است در یکی از دانشگاههای تهران ادامه تحصیل دهد تا فعلا مشکلی از بابت خدمت سربازی نداشته باشد

گدای فاطمه(س)

جمعه 30/4/1391 - 9:13 - 0 تشکر 474744

مانوئل ژوزه:ما خوش شانس بودیم و تعویضم جواب داد/برای باشگاهی به این بزرگی باید خرج کرد


لیگ برتر - فارس نوشت:مانوئل ژوزه پس از پیروزی یک بر صفر خارج از خانه برابر نفت آبادان گفت: ابتدا باید به خاطر غیبتم در نشست خبری پیش از بازی عذرخواهی کنم. این مسئله به دلیل شرایط پروازی بود وگرنه دوست دارم همیشه جوابگوی خبرنگاران باشم. بازی سختی برای هر دو تیم بود بخصوص پرسپولیس که فقط 15 روز است تمرینات خود را شروع کرده است. از شرایط ایده آل دور هستیم و این برد نتیجه خواستن بچه‌ها بود. نفت آبادان هم شرایط ایده‌آلی داشت.


وی ادامه داد: نفت یک مربی خوب پرتغالی که خوشفکر است، دارد. آنها سه شانس گلزنی داشتند و ما فقط دو بار این شانس را داشتیم اما این قاعده فوتبال است. هر کسی نکشد، می‌میرد. ما شانس داشتیم و این پیروزی برای ما و هوادارانمان خیلی مهم بود. این فقط 40 درصد توانایی پرسپولیس بود که ما به نمایش گذاشتیم. راه طولانی در پیش داشتیم اما سه امتیاز بازی اول برای ما مهم بود. در راه درستی حرکت می‌کنیم و به نفت هم تبریک می‌گویم زیرا آنها بازی خوبی انجام دادند.


ژوزه با اشاره به شرایط آبادان گفت: تاکید می‌کنم تیم‌های کمی می‌توانند در آبادان به پیروزی برسند. من به کادر بندی تیم خیلی اهمیت می‌دهم و کادر بندی تیم ما خیلی خوب بود. پرسپولیس هماهنگ نیست با این حال ما از خستگی بازیکنان نفت و آوردن جواد کاظمیان حداکثر استفاده را کردیم. ما باید خودمان را بکشیم تا قهرمان شویم. همه تیم‌ها با سرمایه‌گذاری هدف‌شان قهرمانی است و ما هم قهرمانی می‌خواهیم. من تجربه زیادی در جام گرفتن دارم و باید جام قهرمانی را کسب کنیم.


سرمربی پرسپولیس در مورد داوری مسابقه گفت: داوران قضاوت خوبی داشتند و به آنها تبریک می‌گویم.


ژوزه در مورد تیم کهکشانی پرسپولیس و هزینه زیاد این باشگاه گفت: برای باشگاهی به این بزرگی باید خرج شود.

گدای فاطمه(س)

جمعه 30/4/1391 - 9:17 - 0 تشکر 474746

میثاقیان: حاضرم بد بازی کنیم اما برنده شویم/ از استقلال ترسی نداریم


خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان گفت: حاضرم مقابل استقلال بد بازی کنیم اما درنهایت پیروز میدان شویم.


به گزارش خبرگزاری فارس، اکبر میثاقیان سرمربی تیم آلومینیوم هرمزگان در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال اظهار داشت: واضح است که بازی با استقلال بازی سختی خواهد بود. استقلال و پرسپولیس همیشه بزرگ هستند و تیم ما جوان است و از لحاظ انگیزه و روحیه آنها را آماده این بازی بزرگ کرده‌ایم.


وی افزود: ترسی از استقلال نداریم و مطمئن هستیم بازی خوبی خواهد شد. پرسپولیس و استقلال مهره‌های بزرگی دارند. استقلال مربی خوبی آورده و می‌دانیم که بازی سختی در پیش داریم. به بازیکنانم گفته‌ام که لیگ دسته اول با لیگ برتر فرق دارد و به هواداران هم گفته‌ایم که صبور باشند چون ما تیم را دیر بسته‌ایم اما می‌خواهیم انرژی مضاعف بگذاریم و امیداوارم جزء تیم‌هایی باشیم که به لیگ پائین‌تر سقوط نکنیم.


میثاقیان در ادامه صحبت‌هایش گفت: تا زمانی که من در این تیم باشم، می‌جنگیم و تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد.


وی در پاسخ به سئوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه، حالا که بازی‌ها بصورت پخش مستقیم پخش نمی‌شود انگیزه بازیکنانتان کم نخواهد شد گفت: چنین مسئله‌ای را قبول ندارم. من نمی‌دانم که توافقات به چه صورت است اما ما فیلم بازی را می‌گیریم و تماشا می‌کنیم.


خبرنگاری پرسید شما به اکبر ضد فوتبال معروفید که بلافاصله با واکنش میثاقیان روبرو شد. سرمربی آلومینیوم گفت: این حرف شما زیاد جالب نبود و اگر ضد فوتبالم چلسی هم با ضدفوتبال بایرن مونیخ را شکست داد. اگر به من است حاضرم که بد بازی کنم اما بازی را ببرم.


وی در پاسخ به این سئوال که برخی از مدیران عامل باشگاه‌ها با بازی در ماه رمضان مخالف کرده‌اند و نظر شما چیست گفت: ما تابع قوانین فدراسیون فوتبال هستیم و اگر آنها بگویند بازی می‌کنیم.


خبرنگاری پرسید: با ساعت برگزاری بازی مشکلی ندارید، که وی گفت: فکر نمی‌کنم بازیکنانم از لحاظ جسمانی دچار مشکل شوند چون در این چند سال هم در ماه رمضان بازی‌ها برگزار شده است.


میثاقیان در خصوص اینکه فردا به همراه قلعه نویی نمی‌تواند روی نیمکت بنشیند، گفت: چه اشکالی دارد فردا روی سکوها کنار هم می‌نشینیم و زیاد هم تفاوت ندارد چون ما که نمی‌توانیم در زمین باشیم. اگر هم روی نیمکت بنشینیم فقط تا کنار خط می‌توانیم حرکت کنیم. البته من دوست داشتم هم خودم باشم و هم قلعه‌نویی و حتی در زمانی که فوتبال بازی می‌کردم کاری می‌کردم که اخطار نگیرم و مقابل پرسپولیس و استقلال بازی کنم.


وی در خصوص اظهار نظری که پیش از این انجام داده بود و گفته بود چون قلعه نویی محروم شده مرا هم محروم کرده‌اند،‌گفت: ‌ما مربیان هم مربیگری می‌کنیم و هم تیم داری. آن زمان که این اظهار نظر را کردم اطلاعاتم کامل نبود و نمی‌دانستم محرومیتم مربوط به سال گذشته است. اما وقتی مطالعه کردم متوجه شدم که محرومیت‌های سال قبل به امسال هم منتقل شده است.


به گزارش خبرگزاری فارس، اکبر میثاقیان در پایان صحبت‌هایش خطاب به اهالی رسانه گفت: ‌ما مربیان هر چه داریم از رسانه‌هاست و اگر القابی چون "اکبر اوتی"، "اکبر برج میلاد" و "اکبر ضد فوتبال"‌ به من دادند به خاطر شما رسانه‌هاست و باید ممنون شما باشیم و دست شما را می‌بوسم که اینگونه زحمت می‌کشید واگر روزی نتوانستم پاسخ تلفن‌هایتان را بدهم مرا ببخشید.

گدای فاطمه(س)

جمعه 30/4/1391 - 9:20 - 0 تشکر 474747

غلامرضا بهروان:


توافق نکنیم، بازی‌های هفته بعد پخش نمی‌شود/بالا رفتن امتیاز ورزشگاه‌ها به ضرر ماست


خبرگزاری فارس: سرپرست سازمان لیگ حرفه‌ای فوتبال گفت: اگر توافقات با صداوسیما انجام نشود بازی‌های هفته آینده لیگ برتر پخش نخواهد شد.


به گزارش خبرگزاری فارس، غلامرضا بهروان در حاشیه دیدار نفت تهران و راه آهن در مورد پخش مسابقات هفته اول لیگ برتر از تلویزیون گفت: طبق صحبت‌هایی که وزارت ورزش و مسئولان صدا و سیما انجام دادند قرار شد این هفته بازی‌ها پخش شود اما اگر توافقات انجام نشود اجازه نمی‌دهیم بازی‌ها از هفته آینده پخش شود.


وی تاکید کرد: شرط خاصی نداشتیم، می‌خواستیم حسن نیت خودمان را نشان دهیم اما به دنبال حقوق حقه فوتبال نیز هستیم. حاضر به انجام تعامل هستیم اما یک سری مطالبات هم داریم. در همه دنیا تیم‌ها بسیاری از مشکلات خود را با حق پخش تلویزیونی پوشش می‌دهند.


بهروان در مورد جلسه کنفدراسیون فوتبال آسیا اظهار داشت: اتفاقات مهمی افتاده و یک سری مسائل را AFCو یک سری مسائل را ما مطرح کردیم. تغییراتی در امتیاز دهی به وجود آمده است. امتیاز ورزشگاه‌ها بالا رفته و 100 امتیاز شده است. قبلا امتیاز ورزشگاه‌ها حدود 50 بود اما اکنون تغییر کرده است که با این وضعیت ما ضرر می‌کنیم.


سرپرست سازمان لیگ اضافه کرد: سقف امتیاز هزار است و ما تلاش می‌کنیم امتیاز مورد نظر را کسب کنیم. کف امتیاز 600 است و تیمی که امتیازش کمتر از 600 باشد نمی‌تواند در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند. اماراتی‌ها پیشنهاد دادند امتیاز ورزشگاه‌ها بالا برود و ما هم به دنبال این هستیم که امتیاز فنی تیم‌ها بیشتر شود و طبیعی است این موضوع به نفع ماست.

گدای فاطمه(س)

جمعه 30/4/1391 - 11:44 - 0 تشکر 474792

روز جمعه ات به خیر و شادی
ممنونم از این همه تلاش

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی