ورزش و تندرستی (بازدید: 167)
پنج شنبه 29/4/1391 - 9:14 -0 تشکر 474327
اخبار امروز 29/تیر/91

مایلی کهن سرمربی تیم ملی می شود؟

تابناک: کروش نا امید از صعود مایلی کهن سرمربی تیم ملی می شود! می گویند اگر اتفاقات این روزهای فوتبال را کنار هم بچینیم به این نتیجه می رسیم که قرار است محمد مایلی کهن سرمربی تیم ملی شود!

البته نه با این فعل و انفعال که فدراسیون فوتبال کروش و دستیارانش را اخراج کند و حکم سرمربیگری را برای محمد مایلی کهن بزند چون دستمزد او و کمک ها یش تا پایان جام جهانی 2014 یک رقم شگفت انگیز است که پرداخت یکجای آن از توان فدراسیون فوتبال خارج است... زمزهای تلخی به میان آمده، می گویند کروش از صعود تیم ملی به جام جهانی نا امیده شده، این حرف را میک درموت مربی بدنساز تیم ملی هم بر زبان آورده، مربی ای که با نادیده گرفتن قراردادی که با فدراسیون فوتبال منعقد کرده بود به باشگاه النصر پیوست، مربی ای که کروش از او به عنوان اسلحه پنهان خود یاد می کند و خیلی ها او را یکی از برترین مربیان بدنساز جهان برمی شمرند.

 همه چیز داشت خوب پیش می رفت تا اینکه نمایش تیم ملی در بازی با ازبک و پی آمد آن بازی با قطر خون کروش را به جوش آورد. بدن ملی پوشان کم رمق بود.ظاهرا فشردگی بازی های لیگ آنهم در زمین های بی کیفیت و از همه مهمتر بدنسازی غیر اصولی برخی تیم ها هیچ انرژی برای شاگردان کروش باقی نگذاشت تا جا ئیکه در هر دو بازی پا ئین بودن میزان دوندگی بازیکنان سبب شده بود تا حریفان صاحب موقعیت های متعددی شوند. بعد از دیدار با قطر کروش در نشست با اعضای هیات ر ئیسه فدراسیون فوتبال نتوانست عصبانیت خود را از این مسئله پنهان کند

 تا جایی که از روی عصبانیت خطاب به حاضران در جلسه گفت لیگ را تعطیل کنید که البته فدراسیونی ها جام حذفی را تعطیل کردند و در ادامه برنامه سرمربی تیم ملی که 101 روز اردو برای 6 بازی است را با کمال میل پذیرفتند... قرار است تا 48 ساعت دیگر کروش به تهران برگردد و بازی های لیگ برتر را زیر نظر بگیرد اما فقط این ها نیست که کروش را نسبت به آینده تیم ملی بیمناک کرده، او از مصاحبه برخی مربیان باشگاهی، بی پولی فدراسیون فوتبال و عدم تدارک بازی های دوستانه مناسب و...ناراحت است و چه بسا او هم از همانند میک درموت عطای کار را به لقایش ببخشد و تهران را ترک کند

 خصوصا که گفته می شود از یکی کشورهای جزیره اسکاندیناوی پیشنهاد ملی داشته، شاید فدراسیون فوتبال که این روزها با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند و گاها در پرداخت حقوق کارمندان با مشکل مواجه نمی شود بدش نیاید که از زیر فشار دستمزد کلان کروش و دستیارانش خارج شود، قراردادی که به زعم مایلی کهن به 15 میلیارد تومان تا پایان جام جهانی می رسد! از محمد مایلی کهن به عنوان جانشین احتمالی کروش نامبرده می شود، مربی ای که بعد از اخراج علی دایی هم سرمربی تیم ملی شد اما مصاحبه های آتشین او چنان فضا را مسموم کرد که خود تصمیم به استعفاء گرفت.اما این بار شرایط فرق می کند! محمد مایلی کهن چند روز پیش در محل تمرین استقلال حاضر شد تا همه از این حرکت او متحیر شوند.

 شنیده ها حاكی از آن است محمد مایلی کهن در حال مهیا شدن برای حضور در راس کادر فنی تیم ملی است و با امیر قلعه نویی دیده بوسی کرده تا در صورت این فعل و انفعال حمایت طرفداران استقلال را به همراه داشته باشد. البته در فوتبال وقوع هر اتفاقی محتمل به نظر می رسد از جمله اینکه کروش نگاه بدبیانانه را از ذهن پاک کند و حتی در غیاب اسلحه پنهان همانند گذشته برای موفقیت تیم ملی بکوشد و به صعود تیم ملی به جام جهانی خوشبین باشد خصوصا که مسیر پیش رو مسیر چندان سختی نیست...

گدای فاطمه(س)

پنج شنبه 29/4/1391 - 9:17 - 0 تشکر 474328

رحمتی مراسم استقلال را ترک کرد

فارس: مراسم جشن پیراهن باشگاه استقلال که قرار بود از ساعت 20 آغاز شود با یک ساعت تأخیر در فرهنگسرای بهمن برگزار شد.


در این مراسم تمامی بازیکنان، کادر فنی و اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال حضور داشتند ضمن آنکه هنرمندانی چون داریوش ارجمند، اکبر زنجان‌پور، پویا امینی، سحر قریشی، امیر غفارمنش، میلاد کی‌مرام و تعداد دیگری از چهره‌های جامعه هنر و سینما در این مراسم حضور پیدا کردند.


این مراسم با حاشیه‌هایی همراه بود که این حاشیه‌ها را در ذیل می‌خوانید:


* محسن حاجیلو مجری صداوسیما اجرای این برنامه را برعهده داشت.


* بی‌نظمی در سالن و ازدحام جمعیت نشان می‌داد که تعداد نفرات بیشتری نسبت به ظرفیت سالن به این مراسم دعوت شده بودند. بی‌نظمی به حدی بود که برخی بازیکنان استقلال مثل صادقی، رحمتی، ساموئل، زندی و اکبرپور جایی برای نشستن نداشتند و مجبور بودند در کنار دوستان خود روی زمین بنشینند و یا ایستاده مراسم را نظاره‌گر شوند.


* تعدادی از هواداران استقلال در این مراسم به تشویق امیر قلعه‌نویی می‌پرداختند که با تذکر مسئولان سالن و حراست فرهنگسرای بهمن مواجه شدند.


* امیرقلعه‌نویی در بدو ورودش با امیدوار رضایی و احمد رسولی‌نژاد به خوش و بش پرداخت.


*مهدی رحمتی به دلیل کمبود جا مراسم را ترک کرد.


* با وجود گذشت 35 دقیقه از برنامه و تأخیر یک ساعته در اجرای این مراسم مدیرعامل استقلال هنوز وارد بهمن‌سرای بهمن نشده است.


* داریوش ارجمند هنرمند معروف کشورمان که تجربه بسیار زیادی در زمینه سینما و تئاتر دارد در ابتدای مراسم روی صحنه رفت و خطاب به حاضرین گفت: استقلال با جام و بدون جام همیشه قهرمان است. همچنین ارجمند در پایان صحبت‌هایش از مجتبی جباری به عنوان ستاره بی‌چون و چرای استقلال یاد کرد.


* ظرفیت سالن فرهنگسرای بهمن نزدیک به هزار نفر است اما بیش از 1500 نفر در سالن به صورت ایستاده و نشسته حضور دارند.


* صمد مرفاوی و سعید مراغه‌چیان که خود را به این مراسم رسانده بودند با معطلی 30 دقیقه‌ای پشت درها معطل شدند و مجبور شدند بازگردند!


* هجوم جمعیت داخل فرهنگسرای بهمن باعث شد تا به در‌های ورودی آسیب برسد و جمعیت بدون نظم مرتب وارد سالن شوند.


* تعدادی از نفرات حاضر و مدعوین عکس‌هایی از ناصر حجازی در دست داشتند.


* سعید عرب خواننده موسیقی پاپ برای میهمانان آهنگی را اجرا کرد.

گدای فاطمه(س)

پنج شنبه 29/4/1391 - 9:19 - 0 تشکر 474329

نکونام از استقلال دورتر شد


مهر: در حالی که مسئولان باشگاه استقلال امیدوار بودند با دریافت بخش اول قراردادشان با حامی مالی این باشگاه، بخشی از مشکلات مالی خود را حل کنند، چک یک میلیارد تومانی که از سوی این حامی به استقلالی ها داده شده بود، امروز چهارشنبه نقد نشد.


علی صلاحی، معاون اقتصادی باشگاه استقلال روز سه شنبه در مورد اسپانسر 9 میلیارد تومانی استقلال به خبرنگار مهر گفت: 9 میلیارد تومانی که حامی جدید باشگاه استقلال متعهد به پرداخت آن شده، در مراحل مختلف در اختیار باشگاه قرار می‌گیرد. اولین مرحله پرداخت آن که یک میلیارد تومان است، طی چکی به تاریخ 28 /4/1391 در اختیار باشگاه استقلال قرار گرفته است و هشت میلیارد تومان دیگر نیز طی چهار مرحله پرداخت خواهد شد که آخرین موعد پرداخت آن در تاریخ 30/1/92 خواهد بود.


وی در خصوص تعهدات باشگاه استقلال به این شرکت تجاری که حامی مالی آبی پوشان است، گفت: قرار است تبلیغات روی پیراهن تیم استقلال به مدت یک فصل به صورت انحصاری در اختیار این شرکت تجاری قرار گرفته و 80 درصد از فضاهایی که در اختیار باشگاه استقلال است، مانند کمپ، محل تمرینات، محل اردوها و ... نیز به تبلیغ برند، خدمات و محصولات این شرکت تجاری اختصاص پیدا کند.


جواد نکونام که قرار بود بخش اول قرارداد خود را از محل این چک یک میلیارد تومانی دریافت کند، با پاس نشدن این چک از استقلال دورتر شد  و حالا مشخص نیست آینده او و آبی پوشان به کجا خواهد انجامید.


علی صلاحی معاون اقتصادی باشگاه استقلال عصر امروز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تایید نقد نشدن چک اول حامی مالی این باشگاه گفت: مسئول مالی این اسپانسر امروز با باشگاه تماس گرفت و اعلام کرد استقلالی ها می توانند روز پنجشنبه چک مورد نظر را به بانک ببرند و نقد کنند.

گدای فاطمه(س)

پنج شنبه 29/4/1391 - 9:21 - 0 تشکر 474330

نامه امیر قلعه نویی به هواداران


ایسنا : امیر قلعه‌نویی در نامه‌ای خطاب به هواداران استقلال از آنها دعوت کرده است که در این شرایط به کمک تیم محبوب‌شان بیایند. او نوشته که نشان داده بر خلاف گمانه‌زنی‌ها به دنبال "تسویه حساب شخصی" با کسی نبوده است.


در نامه امیر قلعه‌نویی خطاب به هواداران استقلال آمده است: "به نام خدا دست تقدیر روزگار چنین مقدر کرده که امسال پس از سه سال دوری بار دیگر در کنار هم باشیم. همواره گفته ام و تا روزی که به خواست الهی دمی در بدن داشته باشم خواهم گفت که امیر قلعه نویی هر آنچه را که امروز ولو کم و ناچیز دارد، پس از لطف و عنایت باری‌تعالی از هواداران با معرفت و عاشق استقلال دارد؛ هوادارانی که عمر خود را کنارشان گذراندم و چه اشکهایی که از شوق و گاها اندوه در کنارشان نریخته‌ام. خاطرات بسیار از ما بر جای مانده، از قهرمانی آسیا تا روزهایی که در سخت‌ترین شرایط در دسته سوم ماندیم و جنگیدیم، از تمامی افتخاراتی که در دهه 80 به دست آمد.


قصد زیاده گویی ندارم اما در آستانه شروعی مجدد هستیم؛ شروعی که امیدوارم با حضور و حمایت همه جانبه شما عزیزان، شما خواهران و برادران مخلص و پاک همچون همیشه، انتهایی با حلاوت را به همراه داشته باشد. شما جز لاینفک تاریخ هفت دهه‌ای این باشگاه هستید، شمایی که بوده‌اید، هستید و خواهید ماند. امثال بنده هستند که در مقام خدمتگزار و خادم یک روز می‌آییم و یک روز می‌رویم و خدا کند که تاریخ به دور از حب و بغض و تعصب و کینه قضاوتی عادلانه پیرامون ما داشته باشد که انشالله چنین خواهد بود.


پس از سه سال بار دیگر در کنار هم آغاز خواهیم کرد. می‌دانم که هستید و قطعا استقلال را تنها نخواهید گذاشت. شما یاورانی عاشق و بی ریا هستید که استقلال را برای خودش می‌خواهید و به افراد و اسامی به عنوان سرباز نگاه می‌کنید. نیک می‌دانید که حضور شما عزیزان و از آن مهمتر دعای خیرتان چه تاثیر بسزایی در ارتقا روحی و فنی تیم دارد. چه بسیار مسابقاتی بوده که در سخت‌ترین لحظات و در اوج ناامیدی، این نیت و دل پاک شما بوده که همانند یک معجزه ورق را برگردانده است. هنوز آخرین قهرمانی لیگ در جوار بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع) مانند یک سکانس رویایی از جلو چشمانم عبور می‌کند؛ اتفاق و افتخاری که با دعای خیر و حضور شما میسر شد.


به عنوان مسئول فنی و یک قطره از دریای بی کران استقلال عرض می‌کنم که امسال تنها و فقط با یک نیت پای به عرصه گذاشته‌ام و آن هم شادی و سرور شما عزیزان و اهتزار پرچم استقلال است. آغوش استقلال برروی همه عاشقان و خدمتگزاران باز است. آنچنان که در این مدت کوتاه به اثبات رساندم بر خلاف گمانه زنی‌های قبلی عده‌ای معدود، نه به دنبال تسویه حساب شخصی هستم و نه به دنبال سرمایه‌سوزی. استقلال نه به حقیر تعلق دارد و نه ملک شخصی احد الناسی است. در برابر ناملایمات، حسادت‌ها، توهین‌ها و تهمت‌ها تا سر حد امکان سکوت اختیار کردم و خواهم کرد و حساب و کتاب را واگذار می‌کنم به خداوند رحمان و رحیم چرا که اوست که عزت می‌دهد نه بندگانش. اذن اوست که برگی از برگی نمی‌جنبد و وعده اوست که: مکرو مکر الله و الله خیر الماکرین.


این چند خط نثر امیر قلعه نویی نیست اما حرف دل اوست با عاشقان اسقلال. از همه شما و مدیریت استقلال به خاطر حمایتهای اخیر سپاسگزارم و بی صبرانه منتظر قدوم شما در اولین آوردگاه در روز جمعه هستم.


برادر شما، امیرقلعه نویی"

گدای فاطمه(س)

پنج شنبه 29/4/1391 - 9:22 - 0 تشکر 474331

انتصاب رئیس و اعضای کمیته فنی پرسپولیس


فارس و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس: محمد رویانیان در این احکام، ابراهیم آشتیانی، حمید درخشان، افشین پیروانی و رضا وطنخواه را به عنوان اعضای کمیته فنی منصوب کرد.


همچنین علی پروین نیز در حکمی به عنوان رئیس کمیته فنی انتخاب شد.


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در احکامی دیگر ایرج پازوکی را به عنوان مدیر امور پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس و محمد جمعه‌ای را به عنوان مشاور مدیر عامل منصوب کرد

گدای فاطمه(س)

پنج شنبه 29/4/1391 - 19:48 - 0 تشکر 474631

اخبار امروز هم خواندنی و زیبا بود
ممنونم علی جان

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی