• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن طنز و سرگرمی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
طنز و سرگرمی (بازدید: 359)
يکشنبه 25/4/1391 - 3:13 -0 تشکر 472748
آخرین کپیتون چیهه؟

دوستان در صفحه تایپتون در این بحثpaste را بزنید تا ببینیم آخرین کپی شما دوستان چی بوده؟
سرگرمی باحالیه....

عاشقی هم وفاداری میخواهد هم صبر....
عاشق خدا باشی همه چیز داری....

پنج شنبه 29/4/1391 - 17:55 - 0 تشکر 474532

میدونی فرق انجمن مدیریت با انجمنای دیگه چیه ؟

دوست داری بدونی ؟ خب فرقش اینه : همه ی انجمنهای تخصصی تبیان فقط یه مدیر داره ، ولی تو انجمن مدیریت هر کس بیاد و فعالیت کنه

خودش یه مدیره پس بیا انجمن مدیریت و با چشمان یک مدیر نگاه کن

 

پنج شنبه 29/4/1391 - 18:38 - 0 تشکر 474562

پنج شنبه 29/4/1391 - 18:40 - 0 تشکر 474563

sobhan127 گفته است :
[quote=sobhan127;657359;474562]

نپرسین حالا چه عیدی هستش و اینا!
آخرین کپی من همین بود!

پنج شنبه 29/4/1391 - 18:41 - 0 تشکر 474565

سلام

اقا به خدا ما کامپیوترمونو همین الان روشن کردیم

اقا باور کنید چیزی نداریم...آقا بخدا مهمون داشتیم

آقا فردا میاریم...اقا...

من از اين كوه بالا خواهم رفت.ميگويند ارتفاعش زياد است.راهش طولاني و شيب دار است,پر از صخره و صعود به آن بيش از حد دشوار است.كارخودم است.از آن بالا خواهم رفت.به زودي مرا خواهي ديد كه از قله برايتان دست تكان ميدهم يا از فرط تلاش بر دامنه جان ميسپارم

پنج شنبه 29/4/1391 - 18:45 - 0 تشکر 474566

sobhan127 گفته است :
[[quote=sobhan127;657359;474562]o

نپرسین حالا چه عیدی هستش و اینا!
آخرین کپی من همین بود!
سلام
سبحان جان یه سوال
حالا این چه عیدی هستش و اینا؟

من از اين كوه بالا خواهم رفت.ميگويند ارتفاعش زياد است.راهش طولاني و شيب دار است,پر از صخره و صعود به آن بيش از حد دشوار است.كارخودم است.از آن بالا خواهم رفت.به زودي مرا خواهي ديد كه از قله برايتان دست تكان ميدهم يا از فرط تلاش بر دامنه جان ميسپارم

پنج شنبه 29/4/1391 - 19:46 - 0 تشکر 474629

:-h


اصلا نمی دونم چه شکلیه!!!! خدا کنه ضایع نباشهههه:)

امواج زندگی را بپذیر حتی اگر گاهی تو را به عمق ببرد، ماهی آسوده که بر سطح آبها می بینی مرده است!
پنج شنبه 29/4/1391 - 19:56 - 0 تشکر 474634

samare93 گفته است :
[quote=samare93;707283;474629]:-h


اصلا نمی دونم چه شکلیه!!!! خدا کنه ضایع نباشهههه:)


سلام ثمره جان
خیالت راحت شکلک خداحافظیه

شاید تقدیر قابل تغییرنباشد،اما تغییر قابل تقدیر است.
پنج شنبه 29/4/1391 - 20:41 - 0 تشکر 474638

haniehz گفته است :


سلام ثمره جان
خیالت راحت شکلک خداحافظیه
samare93 گفته است :
[quote=haniehz;454874;474634][quote=samare93;707283;474629]:-h


اصلا نمی دونم چه شکلیه!!!! خدا کنه ضایع نباشهههه:)

آخیییش!!! خیالم راحت شد!!! مرسی:))) خیلی ترسیده بوددددممم!!!!!

امواج زندگی را بپذیر حتی اگر گاهی تو را به عمق ببرد، ماهی آسوده که بر سطح آبها می بینی مرده است!
پنج شنبه 29/4/1391 - 21:1 - 0 تشکر 474643

;)
همین بود!!!

 

  قال رسول لله (ص)

طلب العلم فریضة علی کل مسلم، الا ان الله یحب بغاة العلم
طلب علم بر هر مسلمانی واجب است، همانا خدا جویندگان علم را دوست دارد.

پنج شنبه 29/4/1391 - 22:54 - 0 تشکر 474666

آشنایی با انواع گردهمایی‌ها


1- كنفرانس
كنفرانس از لفظ لاتین «Conferanca» گرفته شده است و در اصل به معنی مقایسه است، اما در اصطلاح به مجالسی گفته می‌شود كه در آن عده‌ای گردهم می‌آیند و برای حل مسائل گوناگون به گفت‌و‌گو می‌پردازند.
خواه این مجالس به امور علمی مربوط باشد، خواه اجتماعی یا اقتصادی. در ضمن به جلساتی كه برای تنویر افكار مردم دایر می‌شود و در آن شخص درباره یك مساله علمی یا اجتماعی یا اقتصادی سخنرانی می‌كند، ‌كنفرانس گویند. همچنین جلسه‌ای را كه شخصی به پرسش‌های روزنامه‌نگاران یا نمایندگان خبرگزاری‌ها پاسخ دهد، كنفرانس مطبوعاتی گویند.

2- كنگره
كنگره به معنی مجلس و مجمع است. لیكن در مفهوم خاص خود به تجمعی گفته می‌شود كه برای مشورت به وجود آید؛ بنابراین لفظ كنگره را می‌توان به مجامعی اطلاق كرد كه در آن، افرادی گردهم آیند و پیرامون موضوع مربوط به منابع عمومی و مسائل مشترك تبادل‌نظر كنند و به بحث و گفت‌و‌گو پردازند. از این نظر تجمع طرح مسائل علمی و ادبی یا جلسات بررسی مطالب سیاسی و اجتماعی، تفاوتی ندارند و همه آنها كنگره نامیده می‌شوند. لفظ كنگره بیشتر در مواردی به كار رفته است كه عده‌ای از سیاستمداران با اختیار تام گردهم آمده و درباره یك مساله مهم سیاسی از قبیل عقد قراردادهای بین‌المللی مثل خاتمه دادن به دوران
جنگ و خونریزی و برقراری صلح و همچنین تصویب قوانین تضمین‌كننده حقوق بشر به گفت‌و‌گو و تبادل‌نظر پرداخته‌اند. در برخی از ممالك، مجمع دو مجلس «نمایندگان و سنا» را كنگره می‌نامند. امروزه به جای كنگره بیشتر لفظ كنفرانس را به كار می‌برند.

3- سمپوزیوم
در اصل به معنی ضیافت است و اكنون سمپوزیوم به تجمعی گفته می‌شود كه در آن عده‌ای از متخصصان فن و دانشمندان، ‌موضوع واحدی را مورد بحث قرار دهند. توضیح اینكه طبق برنامه معین، از متخصصان فن دعوت می‌شود كه در جلسه‌ای یا جلساتی شركت و درباره مطالب خاصی سخنرانی كنند. موضوع سخنرانی و بحث یكی است، اما هر یك از سخنوران جنبه جداگانه‌ای را مورد بحث قرار می‌دهند. بعد از سخنرانی، شنوندگان نیز وارد بحث می‌شوند و نظر خود را اظهار می‌كنند. جلسات سمپوزیوم بیشتر برای بررسی و تحقیق در یك امر علمی و اجتماعی تشكیل می‌شوند و در مسیر آخرین تحولات و تغییرات رشته تخصصی خود قرار می‌گیرند. تعداد افراد سخنران در سمپوزیوم از 3 تا 5 نفر است.


4- سمینار
سمینار در اصطلاح به مدرسه و موسسه‌ای گفته شده است كه در آن روحانیون جوان برای فراگرفتن اصول و قوانین مذهب تحت تعلیم و تربیت قرار می‌گیرند.
اكنون سمینار معنی وسیع‌تری دارد و به دسته‌ای از دانشجویان یا محققان گفته می‌شود كه زیر نظر یك استاد یا كارشناس در رشته‌ای خاص به تحقیق و تتبع پردازند و سخنرانی‌هایی در آن رشته ترتیب دهند. در حقیقت جلسات سمینار بیشتر جنبه كارآموزی دارند. مقصود اصلی از برپاداشتن سمینار صرف‌نظر از آموختن شیوه‌های كار، تبادل‌نظر درباره امری است و روی هم رفته كوشش بر آن است كه از نظر همه شركت‌كنندگان در جلسه اطلاع حاصل شود و راهی انتخاب شود كه در پیشرفت كار موثر باشد.
به طور خلاصه تجمعی را می‌توان سمینار نامید كه در آن روش‌های جدید در هر فنی مورد مطالعه قرار گیرد و برای افزایش بازده كار، ‌بهترین راه‌ها برگزیده شوند.

5- كمیسیون
كمیسیون دارای معانی متعددی است. به ماموریتی كمیسیون گفته می‌شود كه در آن اجرای امری به شخصی محول شود. همچنین در تجارت و امور بانكی به پول دریافت شده در مقابل انجام كاری كمیسیون گفته می‌شود.كمیسیون به تجمعی گفته می‌شود كه برای تحقیق و مطالعه درباره موضوعی تشكیل شود. به طور معمول این تجمع در مقیاس كوچك‌تر تشكیل می‌شود و اغلب شعبه‌ای از مجامع بزرگ است. همچنین به هر یك از شعب مجالس مقننه متشكل از تعدادی نماینده برای رسیدن به یكی از امور كشوری رسیدگی می‌كند، كمیسیون می‌گویند. تجمع تعدادی از اعضای یك كمیسیون مامور تحقیق یا اتخاذ تصمیم درباره امری را سو كمیسیون
نامند.

6- كمیته
در اصطلاح به مجمعی گویند كه از طرف یك حكومت یا مقام صلاحیت‌دار یا جمعیتی برای بررسی امری یا آماده كردن طرحی یا اجرای تصمیمی انتخاب شود. در حقیقت كمیته از حیث مفهوم با كلمه كمیسیون مترادف است؛ با این تفاوت كه كمیته می‌تواند قدرت اجرایی نیز داشته باشد.

7- میزگرد
میزگرد نوعی تجمع است كه عده‌ای در یك محیط دوستانه پیرامون میزگردی جمع می‌شوند و درباره موضوعی به گفت‌و‌گو می‌پردازند. یكی از مقررات میزگرد صحبت شركت‌كنندگان با اجازه رییس است و در آن، گفت‌و‌گو منحصرا درباره موضوع از پیش تعیین شده است. معمولا رییس به هیچ یك از شركت‌كنندگان در میزگرد بیش از یك بار اجازه صحبت نمی‌دهد؛ مگر آنكه همه سخن گفته باشند.

8- مناظره
در لغت به معنی مجادله و نزاع با همدیگر و تفكر در حقیقت و ماهیت چیزی است و در اصطلاح تجمعی است كه در آن با قواعد معینی به اثبات یا نفی مساله‌ای می‌پردازند تا با بهره‌گیری از استدلال، نظر خود را ثابت كنند. در هر مناظره به طور معمول چهار یا شش نفر شركت می‌كنند. دو یا سه تن برای اثبات قضیه و دو یا سه تن دیگر برای نفی آن صحبت می‌كنند.

9- مجمع
مجمع در لغت به معنی محل، جای گرد آمدن مجلس و جمعیت آمده است. از نظر حقوقی به تجمعاتی گفته می‌شود كه از همه افراد جمعیت تشكیل شود. از نظر یك موسسه مجمع عمومی یكی از اركان مهم با تمام اختیارات محسوب می‌شود.

منبع: كتاب مدیر- - تالیف: تیمور آقایی=============================================این بود. از انجمن مدیریت کپی کردم که بعدا بخونم.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی