• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
ورزش و تندرستی (بازدید: 358)
شنبه 24/4/1391 - 10:28 -0 تشکر 472291
اخبار امروز 24/تیر/91

بازیکن جنجالی بدون تیم ماند

فارس: شیث رضایی در خصوص بیرون ماندش از لیگ فصل جاری اظهار داشت: در طول فصل گذشته بارها گفته بودم بدون هیچ گونه بازار گرمی اگر در فصل جاری پرسپولیسی‌ها به من پیشنهاد ندهند دیگر به هیچ پیشنهادی فکر نمی‌کنم اما همه به من خندیدند.

وی افزود: امروز همه چیز را ثابت کردم و به عشق پیراهن پرسپولیس بیرون از گود هستم، فقط خواستم ثابت کنم که حرفم از ته قلبم بود.

رضایی در خصوص منشوری بودنش نیز گفت: نمی‌دانم این ماجرا را چه کسی بر سر زبان‌ها انداخته، اما به من هیچ مسئله‌ای اعلام نشده من یک حرکت بد در فصل گذشته انجام دادم و 100 بار تاوان اشتباه خودم را پس دادم. محروم شدم قرار دادم کسر شد و در اوج بدنی خانه‌نشین شدم.

وی افزود: من بازیکن خبیثی نیستم، اما همان‌طور که آقای بهروان اعلام کرد در فصل جاری اصلا بازیکن منشوری نداریم و اگر افرادی هستند که جزء منشوری‌ها هستند بخشیده شدند.

رضایی در پاسخ به سؤالی که از تیمی پیشنهاد داشت یا خیر، گفت: 3 تیم شهرستانی و یک تیم تهرانی با من حرف‌هایی زدند، اما من منتظر پرسپولیس ماندم چون غیر از این تیم به تیم دیگری فکر نمی‌کردم اما صلاح این بود که در این فصل بازی نکنم. من به هواداران پرسپولیس اعلام می‌کنم که به عشق این تیم حاضر نشدم پیراهن تیم دیگری را بپوشم.

مدافع پیشین پرسپولیس همچنین درباره حضورش در تیم‌های حاشیه خلیج فارس نیز گفت: خیر، هیچ پیشنهادی ندارم. اصلا نمی‌دانم تیم‌های حوزه خلیج فارس بازیکن ایرانی جذب می‌کنند یا خیر. در ایران هم گفتم فقط برای پرسپولیس بازی می‌کنم. اگر فصل بعد هم نتوانم به این تیم برگردم شاید از فوتبال خداحافظی کردم و این خواسته قلبی من است.

وی افزود: البته من به رویانیان حق می‌دهم و برای او و هواداران پرسپولیس آرزوی موفقیت می‌کنم. امیدوارم که این تیم بتواند قهرمان شود. این آرزوی قلبی من است تا هواداران پرسپولیس را شاد ببینیم.

رضایی تاکید کرد: باید از علی پروین اسطوره پرسپولیس تشکر کنم، چون شاهد بودم تلاش زیادی برای بازگشت من انجام داد، اما باشگاه نخواست. من شب گذشته تا ساعت 11 و 59 دقیقه منتظر پرسپولیس بودم اما اتفاق تلخی برایم افتاد و این بود که پرسپولیسی‌ها به من پیشنهادی ندادند. نزدیک به 9 و 10 سال است که در پرسپولیس توپ می‌زنم اما شب گذشته تلخ‌ترین دقایق زندگی فوتبالی‌ام را سپری کردم اما طرف حساب من هواداران هستند. امیدوارم که همیشه سربلند و شاد در محافل فوتبال آنها را ببینم. من امروز فقط یک هوادار پرسپولیس هستم و به عشق این تیم پس از موفقیت‌هایش شاد می‌شوم و پس از شکست‌هایش اشک می‌ریزم.

گدای فاطمه(س)

شنبه 24/4/1391 - 10:29 - 0 تشکر 472292

اخبار کوتاه از باشگاه پرسپولیس


فارس: تیم فوتبال پرسپولیس برای انتخاب دروازه بان دوم خود با چند گزینه خارجی وارد مذاکره شد که بالاخره با یک دروازه بان برزیلی که در تیم فوتبال گی‌مارش پرتغال عضویت داشته و 36 سال سن دارد به توافق رسید.


این دروازه بان امشب به ایران می‌آید و فردا بعد از ظهر قرار داد خود را در هیئت فوتبال استان تهران ثبت خواهد کرد.


همچنین مهرزاد معدنچی که مذاکراتی را با باشگاه پرسپولیس داشته است قرار است 3 جلسه در تمرینات این تیم شرکت کند و در صورتی که مورد تایید کادر فنی قرار گرفت با تیم فوتبال پرسپولیس قرار داد ببندد.


معدنچی امروز نیز در ورزشگاه درفشی فر به تمرینات اختصاصی پرداخت.

گدای فاطمه(س)

شنبه 24/4/1391 - 10:30 - 0 تشکر 472294

پشت‌پرده قرارداد جباری با استقلال


جهان: جالب آنکه بعد از درگیری چند هفته قبل وی و فتح الله زاده در دفتر این مدیر که به گفته شاهدان حتی به درگیری فیزیکی نیز کشیده شده بود، فتح الله زاده اعلام کرد که استقلال جای جباری نیست و حتی 24 ساعت قبل از تمدید قرارداد جباری ، حضور او در استقلال را منتفی دانست اما ظاهرا سمبه قلعه نویی مثل دفعات قبل پر زور تر بوده و جباری با نظر امیر به استقلال برگشته است!


در این میان اظهارات طرفین یعنی فتح الله زاده و جباری بعد از تمدید قرارداد در نوع خود عجیب بود چراکه حاجی فتح الله مدعی شده که نقشی در این اتفاق نداشته است و مسوولیت این بازیکن تا آخر فصل با خود قلعه نویی خواهد بود!


این گفته ها که نشان می دهد فتح الله زاده و جباری هنوز دل خوشی از هم ندارند، در حالیست که آنها قرار است با هم کار کنند و چنین قهری بین مدیرعامل یک باشگاه و بازیکن آن در نوع خود بی سابقه و مختص فوتبال ایران است!


این مسایل اما تنها یک روی داستان است از سوی دیگر مجتبی بعد از عقد قرارداد با استقلال، در مصاحبه ای مدعی شد که بهترین قرارداد عمرش را بسته است تا با همین جمله باردیگر به جنگ کسانی برود که گفته بودند جباری را با شرایط خاص می خواهند.


جباری با این جمله خواسته تا به همه بفهماند حرفش را به کرسی نشانده و آنگونه که می خواسته- و حاجی نمی خواسته – تمدید کرده است.


جالب اینکه فتح الله زاده بعد از تمدید قرارداد این بازیکن، به نزدیکانش گفته است که جباری را با شرایط خاصی که در قراردادش نیز گنجانده شده جذب کرده و دیگر مثل سابق نیست که او هر کاری دوست داشته باشد انجام دهد و در واقع طبق قرارداد جدید، باشگاه در ازای تعداد بازی های جباری به او پول می دهد!


با توجه به این ضد و نقیض گویی ها، اهالی فوتبال طرفداران استقلال حق دارند که دچار سردر گمی شوند و بپرسند این وسط چه کسی راست می گوید؟ البته تجربه ثابت کرده که در فوتبال ایران زیاد نباید به دنبال تمیز حرف راست از دروغ رفت زیرا بی فایده است!

گدای فاطمه(س)

شنبه 24/4/1391 - 10:31 - 0 تشکر 472295

احتمال عدم‌حضور پرسپولیس‌در لیگ‌برتر


فارس: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از سفرش به قم و عدم شرکت این تیم در لیگ در ماه مبارک رمضان در صورت اجازه علما خبر داد.


محمد رویانیان عنوان کرد: در هفته جاری نزد علمای قم مشرف خواهم شد و پس از ارائه توضیحات در صورت تاکید این عزیزان و اجازه آنها،‌ در ماه مبارک رمضان در لیگ برتر شرکت نخواهیم کرد.


رویانیان ادامه داد: درباره این موضوع در آینده بیشتر با هواداران صحبت خواهم کرد و درباره تصمیم و دیدارهایم، مسائل را ریز به ریز توضیح خواهم داد. به دنبال حفظ ارزش‌های دینی و الهی هستیم و برای ما این موضوع اهمیت صد چندان دارد.

گدای فاطمه(س)

شنبه 24/4/1391 - 10:32 - 0 تشکر 472296

بعید می‌دانم AFC میزبانی را از ایران بگیرد/ نقایص را برطرف می‌کنیم


رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به رایزنی برای حل مشکلات دو ورزشگاه اکباتان و دستگردی که قرار است میزبان مسابقات فوتبال قهرمانی نوجوانان آسیا باشند گفت: فکر نمی‌کنم مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا میزبانی را به خاطر نقایص ورزشگاه از ایران بگیرند.


علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال که در پایان دیدار تدارکاتی تیم فوتبال نوجوانان ایران برابر ژاپن با خبرنگار مهر گفتگو می‌کرد در خصوص این دیدار، گفت: این یک بازی تمرینی و دوستانه بود و نمی‌تواند ملاک اصلی کار ما باشد. هر دو تیم در این بازی هدف اصلی‌شان رفع نقاط ضعف و رسیدن به آمادگی کامل بود.


وی با بیان اینکه نباید به این پیروزی‌ها دلخوش کنیم، افزود: من از کادر فنی و بازیکنان نوجوان به خاطر ارائه بازی خوب تشکر می‌کنم اما آنها باید در زمان باقیمانده تلاش بیشتری از خود ارائه کنند تا با قدرت در مسابقات مرحله نهایی به میدان بروند.


رئیس فدراسیون فوتبال در مورد وضعیت نامناسب دو ورزشگاه اکباتان و دستگردی و اینکه در فاصله زمانی 70 روز به مسابقات این مشکلات برطرف می‌شود، تاکید کرد: ما هم می‌دانیم این دو ورزشگاه ایراداتی دارد اما در تلاشیم مشکلات موجود هر چه سریع‌تر برطرف شود.


وی اضافه کرد: با مسئولان ورزشگاه دستگردی مذاکراتی را انجام داده‌ایم تا مشکلات برطرف شود و برای ورزشگاه راه آهن هم اگر مسئولان این ورزشگاه اقدامات لازم را انجام ندهند ما برای مدتی ورزشگاه را اداره می‌کنیم تا بتوانیم امکانات لازم جهت برگزاری مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا را در آن فراهم کنیم.


کفاشیان در پاسخ به این پرسش که "آیا ممکن است در صورت آماده نشدن ورزشگاه‌ها میزبانی از ایران گرفته شود؟"، افزود: فکر نمی‌کنم این اتفاق رخ دهد. ما سخت در تلاشیم تا با کمک مسئولان مشکلات این ورزشگاه را برطرف کنیم. مسئولان برگزاری این مسابقات نیز ایراداتی گرفته بودند که رایزنی لازم برای حل آنها صورت گرفته است.


رئیس فدراسیون فوتبال همچنین خاطر نشان کرد: اگر یکی از این دو ورزشگاه شرایط لازم را برای میزبانی نداشت تلاش می‌کنیم با رایزنی با مسئولان AFC محل برگزاری مسابقات را تغییر دهیم و ورزشگاه دیگری برای میزبانی این مسابقات مهم معرفی کنیم.


وی با بیان اینکه  70 الی 80 درصد بودجه برگزاری مسابقات مرحله نهایی قهرمانی مسابقات نوجوانان آسیا توسط AFC پرداخت می‌شود، ادامه داد: برای پیشرفت در فوتبال باید بتوانیم میزبانی‌های مسابقات معتبر آسیایی را بگیریم. مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا یکی از این رقابت‌هاست که 16 تیم برتر  قاره در آن حضور دارند و در نهایت چهار تیم برتر آن جهانی خواهند شد.


کفاشیان در پایان در خصوص برنامه‌های فدراسیون برای حضور پرشور تماشاگران در ورزشگاه‌ها، گفت: قطعا در زمان برگزاری این جام سعی می‌کنیم با تبلیغات ویژه و هماهنگی با برخی مدارس سعی کنیم در زمان بازی تیم ایران ورزشگاه‌ها پرشود تا با حمایت تماشاگران بتوانیم ضمن جهانی شدن بار دیگر موفقیت‌های گذشته را در این رده تکرار کنیم.


به گزارش خبرنگار مهر، علی کفاشیان همچنین در گفتگو با رسانه‌ها ضمن اشاره به اینکه تا به امروز قراردادهایی که در هیات‌های استانی ثبت شده است نشاندهنده تخلف باشگاه‌ها و بازیکنان در پرداخت بیش از سقف قرارداد نبوده است، گفت: ما به مواردی که شک داریم بازیکن را به سازمان لیگ دعوت می‌کنیم و از او تعهد کتبی خواهیم گرفت که علاوه بر این مبلغ افزایش مبلغ به هر نحوی وجود ندارد. ضمن اینکه برخی بازیکنان برای بازار گرمی مبالغی را اعلام کرده‌اند ولی مطمئن باشید اگر موضوعی ثابت شود با بازیکن و باشگاه به شدت برخورد خواهیم کرد.


رئیس فدراسیون فوتبال در مورد بحث حذف مسابقات جام حذفی هم اظهار داشت: ابتدا باید در جلساتی که روزهای پایانی هفته با مسئولان AFC داریم در این خصوص مشورت کنیم. اگر آنها با برگزار نشدن جام حذفی مخالفت کنند با کی‌روش و کادر فنی تیم ملی جلسه خواهیم گذاشت و با هماهنگی مسئولان و سازمان لیگ مسابقات را فشرده تر برگزار خواهیم کرد.


مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا از اول تا پانزدهم مهرماه سال جاری در دو ورزشگاه دستگردی و اکباتان تهران برگزار می‌شود که تیم ایران در گروه A به مصاف تیم‌های لائوس، کویت و یمن می‌رود

گدای فاطمه(س)

شنبه 24/4/1391 - 10:35 - 0 تشکر 472299

محسن خلیلی و دو بازیکن دیگر به تمرینات صبا اضافه شدند


تمرینات تیم فوتبال صبای قم پس از بازگشت از اردوی ترکیه روز گذشته آغاز شد که در آن "دیوید ویلکروم" بازیکن کامرونی این تیم برای اولین بار در جمع صبایی‌ها حضور یافت.


به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال صبای قم چهارشنبه هفته گذشته از ترکیه به ایران برگشت و از دیروز تمرینات این تیم در دو نوبت صبح و بعدازظهر در تهران پیگیری می‌شود. این تیم فردا یکشنبه در آخرین دیدار دوستانه خود پیش از شروع مسابقات لیگ برتر به مصاف شهرداری اراک می‌رود.


این در حالی است که محسن خلیلی و حسن اسلامی دو بازیکن تیم صبا به خاطر مصدومیت جزیی با نظر کادر فنی به ترکیه نرفته بودند و در تهران فیزیوتراپی می‌کردند.


همچنین "دیوید ویلکروم" بازیکن کامرونی تیم صبا، از روز گذشته به تمرینات این تیم در تهران اضافه شده است. ویلکروم هم به خاطر مشکلات گذرنامه نتوانسته بود در اردوی ترکیه تیم فوتبال صبا حضور یابد.

گدای فاطمه(س)

شنبه 24/4/1391 - 10:35 - 0 تشکر 472300

انحلال رشته‌های غیرفوتبال باشگاه ذوب آهن صحت ندارد


مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب آهن اصفهان از فعالیت رسمی 22 تیم این باشگاه خبر داد و گفت: انحلال تیم های غیرفوتبالی این باشگاه صحت ندارد.


محمد ابراهیم ریخته گران در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص بحث انحلال رشته های غیر فوتبالی تیم ذوب آهن، ضمن بیان مطلب فوق گفت: نه تنها چنین بحثی وجود ندارد بلکه علاوه بر تیم فوتبال در هفته های اخیر 21 تیم دیگر هم فعالیت خود را آغاز کرده اند.


وی افزود: ما علاوه بر تیم بزرگسالان 6 تیم در رده های پایه داریم و 5 تیم دیگر به صورت آکادمی کارشان را پیگیری می کنند که در مجموع در فوتبال 12 تیم داریم.


مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب آهن خاطرنشان کرد: تکواندو در دو بخش جوانان و نونهالان، وزنه برداری در رده جوانان، پینگ پنگ در رده جوانان و بزرگسالان و دومیدانی در بخش بزرگسالان رشته های بخش آقایان باشگاه ذوب آهن محسوب می شود.


ریخته گران در پایان گفت: ما در دو رشته هندبال و بسکتبال خانم ها، دو تیم بزرگسالان و جوانان هم در مسابقات شرکت خواهیم داد که در مجموع 22 تیم ورزشی در باشگاه ذوب آهن در فصل جاری فعالیت خواهند کرد.

گدای فاطمه(س)

شنبه 24/4/1391 - 10:37 - 0 تشکر 472302

اردبیل قهرمان شمشیربازی جوانان کشور در اسلحه اپه شد


اردبیل - خبرگزاری مهر: تیم منتخب شمشیربازی اردبیل با غلبه بر تیم قدرتمند یزد قهرمان شمشیربازی جوانان کشور در اسلحه اپه شد.


به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان کشور از 19 لغایت 24 تیرماه در قسمت پسران و 25 لغایت 29 تیرماه در بخش دختران در ورزشگاه بعثت تهران برگزار می شود.


در این مسابقات تیم اردبیل که دیروز پنجشنبه با غلبه بر تیم قدر اصفهان به دیدار نهایی راه یافته بود، امروز ظهر در دیدار نهایی با نتیجه 45 بر 34 بر دیگر تیم قدرتمند و مطرح شمشیربازی کشور یعنی تیم منتخب یزد فائق آمد و توانست قهرمان جوانان کشور در اسلحه اپه لقب بگیرد.


در بخش انفرادی جوانان نیز امیررضا کنعانی ملی پوش اردبیلی به مدال برنز دست یافت. وی چند روز پیش در رده سنی نوجوانان کشور نیز مقام قهرمانی و مدال طلای کشور را کسب کرده بود.


رقابتهای تیمی شمشیربازی کشور در رده جوانان فردا در آخرین روز این رقابتها در دو اسلحه فلوره و سابر پیگیری خواهد شد.


همچنین پیش از این در اولین دور رقابتهای کشور در رده سنی نوجوانان تیم اردبیل در مجموع 24 استان کشور با کسب یک مدال طلا، یک نقره و سه برنز به مقام سوم کشور دست یافته بود.


مدال طلای تیم اردبیل در این رده سنی توسط امیررضا کنعانی، دو مدال برنز توسط حامد مهدویان در اسلحه سابر و حسام عزیزپور در اسلحه اپه، مدال نقره تیمی اسلحه اپه و مدال برنز فلوره تیمی کسب شد.


نتایج اردبیل باعث شگفتی فدراسیون شمشیربازی شد


رئیس هیئت شمشیربازی استان اردبیل که به همراه تیم اردبیل به تهران سفر کرده است، دقایقی پیش در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تبریک کسب مقام قهرمانی این استان در اسلحه اپه کشور تاکید کرد: نتایج تیمی و انفرادی شمشیربازان اردبیل باعث شگفتی فدراسیون شمشیربازی کشور شده است.


هادی صباغی با بیان اینکه در اسلحه اپه تیم اردبیل توانست تیمهای قدرتمند اصفهان و یزد را با نتیجه قاطع شکست دهد، یادآور شد: این دو استان قدرتهای برتر شمشیربازی کشور بوده و سابقه طولانی در پرورش شمشیربازان و کسب عناوین قهرمانی دارند.


 وی در عین حال با اشاره به سابقه فعالیت هیئت شمشیربازی در اردبیل متذکر شد: این استان از پنج سال پیش فعالیت جدی خود را آغاز کرده و تاکنون شمشیربازان این استان در سطح ملی و جهانی خوش درخشیده و مدالهای رنگارنگی را نیز کسب کرده اند.


صباغی توجه به استعدادها و سرمایه گذاری در پرورش و شکوفایی آنها را از عوامل موفقیت اردبیل در این رشته ورزشی عنوان کرد و تصریح کرد: اردبیل اولین استان کشور است که در تمام شهرستانهای آن هیئت شمشیربازی راه اندازی شده و مسابقات استانی، شهرستانی، جامهای مختلف و... براساس تقویم سالانه و مصوب برگزار می شود.


وی با اشاره به حضور بیش از پنج شمشیرباز اردبیلی در رده های مختلف تیمهای ملی بویژه در بخش پایه عنوان کرد: با برنامه ریزیها و سرمایه گذاریهای لازم تلاش می کنیم در سالهای آینده به قطب شمشیربازی کشور تبدیل شویم.


تعطیلی رقابتهای شمشیربازی بانوان کشور


رئیس هیئت شمشیربازی استان همچنین با اشاره به تعطیلی مسابقات شمشیربازی قهرمانی نوجوانان و جوانان بانوان کشور افزود: این رقابتها قرار بود از یکشنبه آغاز شود که به دلیل اعتراض تیمها نسبت به شرایط نامناسب خوابگاه و عدم ایجاد امکانات اولیه تعطیل شد.


به گفته وی این رقابتها بر اساس اعلام فدراسیون شمشیربازی کشور بعد از پایان ماه رمضان و در یکی از استانهای کشور برگزار خواهد شد.


صباغی با بیان اینکه پس از تعطیلی رقابتهای بانوان آمادگی خود را برای میزبانی این مسابقات به فدراسیون کشور اعلام کردیم، اضافه کرد: به احتمال زیاد و در صورت موافقت فدراسیون رقابتهای نوجوانان و جوانان بانوان شمشیرباز کشور شهریورماه در اردبیل برگزار خواهد شد.


گفتنی استامیررضا  کنعانی، حسام  عزیزپور، سیدمحمد شاهین و عباس زاده سیدگرمرودی در اسلحه اپه، امیر  محمدرحیمی، مبین تقوی، نیما نوری و مهدی طلایی در اسلحه فلوره و میثم لاهوت، هاشم  صوابی و حامد  مهدویان در اسلحه سابر شمشیربازان اردبیل در این رقابتهای نوجوانان بخش پسر بودند.


در تیم جوانان نیز امیررضا  کنعانی، امید  فعال قیومی، شاهین  عباس زاده و حسام عزیزپور در اسلحه اپه، امیر  محمدرحیمی، مرصاد  هدایت، نیما نوری و مبین تقوی در اسلحه فلوره و آرمین نوری، حامد  مهدویان، رضوان پناهی، و میثم لاهوت در اسلحه سابر برای تیم اردبیل به میدان رفتند.


صادق آرامش اصل، فردین و آیدین مجردآزاد و یوسف صادقزاده مربیان تیمهای نوجوانان و جوانان اردبیل در این دوره از رقابتهای کشور بودند

گدای فاطمه(س)

شنبه 24/4/1391 - 10:55 - 0 تشکر 472307

alihunter1 گفته است :
[quote=alihunter1;658382;472294]

پشت‌پرده قرارداد جباری با استقلال


جهان: جالب آنکه بعد از درگیری چند هفته قبل وی و فتح الله زاده در دفتر این مدیر که به گفته شاهدان حتی به درگیری فیزیکی نیز کشیده شده بود، فتح الله زاده اعلام کرد که استقلال جای جباری نیست و حتی 24 ساعت قبل از تمدید قرارداد جباری ، حضور او در استقلال را منتفی دانست اما ظاهرا سمبه قلعه نویی مثل دفعات قبل پر زور تر بوده و جباری با نظر امیر به استقلال برگشته است!


در این میان اظهارات طرفین یعنی فتح الله زاده و جباری بعد از تمدید قرارداد در نوع خود عجیب بود چراکه حاجی فتح الله مدعی شده که نقشی در این اتفاق نداشته است و مسوولیت این بازیکن تا آخر فصل با خود قلعه نویی خواهد بود!


این گفته ها که نشان می دهد فتح الله زاده و جباری هنوز دل خوشی از هم ندارند، در حالیست که آنها قرار است با هم کار کنند و چنین قهری بین مدیرعامل یک باشگاه و بازیکن آن در نوع خود بی سابقه و مختص فوتبال ایران است!


این مسایل اما تنها یک روی داستان است از سوی دیگر مجتبی بعد از عقد قرارداد با استقلال، در مصاحبه ای مدعی شد که بهترین قرارداد عمرش را بسته است تا با همین جمله باردیگر به جنگ کسانی برود که گفته بودند جباری را با شرایط خاص می خواهند.


جباری با این جمله خواسته تا به همه بفهماند حرفش را به کرسی نشانده و آنگونه که می خواسته- و حاجی نمی خواسته – تمدید کرده است.


جالب اینکه فتح الله زاده بعد از تمدید قرارداد این بازیکن، به نزدیکانش گفته است که جباری را با شرایط خاصی که در قراردادش نیز گنجانده شده جذب کرده و دیگر مثل سابق نیست که او هر کاری دوست داشته باشد انجام دهد و در واقع طبق قرارداد جدید، باشگاه در ازای تعداد بازی های جباری به او پول می دهد!


با توجه به این ضد و نقیض گویی ها، اهالی فوتبال طرفداران استقلال حق دارند که دچار سردر گمی شوند و بپرسند این وسط چه کسی راست می گوید؟ البته تجربه ثابت کرده که در فوتبال ایران زیاد نباید به دنبال تمیز حرف راست از دروغ رفت زیرا بی فایده است!با نام خدا و سلام
عجب اوضاع قمر در عقربی است در فوتبال ما

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

شنبه 24/4/1391 - 12:48 - 0 تشکر 472414

این كه یك از هراران است

برو به انجمن
فعالترین ها در هفته گذشته
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی