ورزش و تندرستی (بازدید: 181)
جمعه 23/4/1391 - 17:37 -0 تشکر 472002
المپیكی‌های تیروكمان

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سرانجام پس از كش و قوس‌های فراوان بر سر تغییر ملی‌پوشان المپیكی تیروكمان و پس از برگزاری جلسات متعدد با حضور نمایندگان وزارت ورزش، كمیته ملی المپیك و فدراسیون مربوطه، در نهایت تصمیم بر آن شد كه نادر منوچهری مقدم و ساره اسدی به عنوان المپیكی‌های تیروكمان جایگزین میلاد وزیری و زهرا دهقان شوند.

جمعه 23/4/1391 - 17:38 - 0 تشکر 472003

كمیته ملی المپیك امروز در آخرین مهلت ارسال اسامی المپیكی‌ها به كمیته برگزار كننده بازی‌های 2012 لندن، اسامی نادر منوچهری مقدم و ساره اسدی را به عنوان المپیكی‌های تیروكمان معرفی كرد.

جمعه 23/4/1391 - 17:38 - 0 تشکر 472004

بر این اساس میلاد وزیری و زهرا دهقان كه سهمیه‌های تیروكمان ایران در بازی‌های المپیك 2012 را به دست آورده بودند، شانس خود را برای حضور در این بازی‌ها از دست دادند.

جمعه 23/4/1391 - 17:38 - 0 تشکر 472005

به گفته فدراسیون تیر و كمان، میلاد وزیری و زهرا دهقان در اعتراض به تغییر كادر فنی تیم ملی، اردوهای تیم ملی را ترك كردند كه در نهایت با تصمیم شجاعی رییس فدراسیون تیروكمان شانس حضور در بازی‌های 2012 را از دست دادند.

جمعه 23/4/1391 - 17:39 - 0 تشکر 472006

ملی پوش تیر و كمان با بیان این كه منتظر صحبت افشارزاده و سجادی برای تصمیم گیری نهایی به منظور اعزام به رقابت‌های المپیك است، عنوان كرد كه تمریناتش را به صورت شخصی تا زمانی كه مشخص شود تصمیم مسئولان وزارت و كمیته المپیك برای اعزام به لندن چیست، ادامه می‌دهد.


میلاد وزیری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: پیش از آن كه جایگزینی برای من و خانم دهقان مشخص كنند با آقای افشارزاده صحبت كرده بودیم و قرار بود تصمیم نهایی از سوی ایشان و آقای سجادی گرفته شود.


ملی‌پوش تیر و كمان ادامه داد: در صحبتی كه با افشارزاده داشتیم و نامه‌ای كه به ایشان داده بودم درباره بازگشت مربیان كره ای با توجه به نتیجه‌ ای كه در آمریكا به دست آمده بود، ما از مسولان خواسته بودیم كه تنها 20 روز این مربیان كنارمان باشند و پس از آن هر تصمیمی خواستند بگیرند.


وی با اشاره به این كه از رسانه‌ها در رابطه با موضوعات اخیر گله مند هستم، افزود: متاسفانه در یكی، دو برنامه تلویزیونی آقای شجاعی رفتند و صحبت كردند در حالی كه مصاحبه‌های من به صورت كامل پخش نشد و كاملا این برنامه‌ها یك طرفه بود.

جمعه 23/4/1391 - 17:40 - 0 تشکر 472007

وزیری درباره این كه شجاعی گفته فدراسیون خانه اوست و می‌تواند به اردو بازگردد گفت: این حرف‌ها دروغ است، چون ما را به سایت راه نمی‌دهند. حتی به غیر از من و خانم دهقان دیگر ملی‌پوشان سابق را هم به اردو دعوت نكرده‌اند. شما نگاه كنید و ببیند كه آقای منوچهری در رتبه 159 هستند و من در آخرین رنكینگ 18 جهان هستم. حتی آقایان در انتخاب فرد جایگزین به فاصله رتبه‌ها هم نگاه نكرده‌اند. آقای شجاعی كه حرف از بیت المال می‌زند چرا باید چنین انتخابی داشته باشد؟ حداقل افرادی كه در رتبه‌های بعد از من قرار داشتند را انتخاب می‌كردند.


وزیری یادآور شد: من تمریناتم را به صورت شخصی ادامه می‌دهم تا مشخص شود كه مسئولان برای اعزام به المپیك چه تصمیمی می‌گیرند.


ملی‌پوش تیر و كمان در پاسخ به این سوال كه بهتر نبود خود را درگیر حواشی نمی‌كردید؟ گفت: اگر وارد حاشیه نمی‌شدم پس چه كار می‌كردم؟ ما در آمریكا شرایط را تحمل كردیم و خود آقای شجاعی دیدند كه وقتی سرمربی پشت سرم بود من سیزدهم شدم و وقتی خود ایشان گفتند كه پشت سرم قرار نگیرد، در جایگاه سوم قرار گرفتم. حرف من این است كه مگر المپیك زنگ تفریح است كه بخواهیم این گونه در این رقابت‌ها شركت كنیم؟

جمعه 23/4/1391 - 17:40 - 0 تشکر 472008

وزیری اضافه كرد: ما تنها پیشنهاد دادیم كه مربیان كره‌ای در كنار تیم باشند تا اتفاقاتی كه در آمریكا افتاد در المپیك تكرار نشود اما آنها عنوان كردند كه مربیان نتیجه‌ نگرفته‌اند و در مسابقات شانگهای و تایلند عملكردشان ضعیف بوده است، در حالی كه برنامه‌ریزی صورت گرفته برای آن بود كه ما در آمریكا نتیجه‌ بگیریم نه این كه همیشه در پیچ قهرمانی باشد و در نهایت آمادگی خود را در آمریكا از دست دهیم.


وزیری مدعی شد كه شجاعی هر روز تهمتی را به او وارد كرده و افزود: عنوان كرده‌اند كه من واعظی را مورد ضرب و شتم قرار داده‌ام در صورتی كه این گونه نیست. چرا در طی 12 سالی كه ورزش كردم چنین حرف‌هایی درباره من گفته نمی‌شد، اما حالا در طی چهار ماه برای من پرونده‌ درست كرده‌اند.


وی مدعی شد: ایشان مردم را فریب می‌دهد. من كدام مشكل انضباطی دارم؟ اگر بخواهیم این طور نگاه كنیم مدیر روابط عمومی فدراسیون چندی پیش معاون شجاعی را در مجمع فدراسیون به خاطر دو پرس غذا به باد كتك گرفت و دیگران آنها را جدا كردند!

جمعه 23/4/1391 - 17:41 - 0 تشکر 472009

وزیری افزود: متاسفانه این افراد وارد حریم شخصی من شده‌اند و اطلاعاتی را در این زمینه در اختیار رسانه‌ها قرار داده‌اند كه نه تنها آبروی من، بلكه آبروی خانواده‌ام را برده اند. آقای شجاعی عنوان كرده كه من به ایشان سلام نمی‌دهم، مگر می‌شود بدون گفتن سلام به دفتر شجاعی بروم و با جلسه داشته باشم. آخر چرا با طرح چنین صحبت‌های دیگران را فریب می‌دهند؟


این ملی‌پوش تیر و كمان گفت: آنها اشتباه كرده‌اند و این اشتباه را توجیه می‌كنند. در حالی كه باید بگویند اشتباه ‌كرده‌ایم. چطور می‌توانند عنوان كنند كه مربیان كره‌ای هیچ عملكردی طی چند سال حضورشان در ایران نداشته‌اند؟ پس كسب سهمیه‌های المپیك و مدال‌های جهانی چه می‌شود؟


وزیری گفت: شجاعی عنوان كرده بود كه مربیان كره ای در ایران هستند. در حالی كه حداقل بروند و خروجی آنها را از فرودگاه بگیرند تا متوجه شوند كه چه زمانی آنها كشور را ترك كرده‌اند.

جمعه 23/4/1391 - 17:42 - 0 تشکر 472010

به گزارش خبرگزاری فارس، با توجه به ترک اردو توسط میلاد وزیری و زهرا دهقان، دو ملی‌پوش سابق المپیکی تیراندازی با کمان سرانجام کمیته فنی به این نتیجه رسید تا ساره اسدی و نادر منوچهری را جایگزین ورزشکاران سابق اعلام کند.


با اعلام این جایگزینی و شروع تمرینات توسط المپیکی‌های جدید، زهرا دهقان از ابهام در اعزام ورزشکاران به لندن خبر داد.


وی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره جلسه با بهرام افشارزاده، دبیر کل کمیته ملی المپیک گفت: هفته گذشته جلسه‌ای با دبیر کل کمیته ملی المپیک داشتیم و قرار است افشارزاده و سجادی با یکدیگر صحبت کنند و در نهایت این سجادی است که برای رفتن و یا نرفتن ما تصمیم می‌گیرد.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی