ورزش و تندرستی (بازدید: 662)
جمعه 23/4/1391 - 13:25 -0 تشکر 471873
اخبار امروز 23/تیر/91

قلعه نویی گلری جدید به فوتبال ایران هدیه می کند؟

لیگ برتر - استقلال یک دروازه بان زیر 22 سال را به خدمت گرفت.به گزارش خبرآنلاین ؛ استقلال بلافاصله پس از لغو قرارداد محمد محمدی ، سید محمد حسینی گلر تیم ملی زیر 22 سال ایران را به هیات فوتبال تهران برد تا از این پس او ذخیره مهدی رحمتی باشد. گلری که با توجه به فشردگی بازی های لیگ و تیم ملی هیچ بعید نیست ، فرصت زیادی برای بازی در دروازه استقلال داشته باشد. قلعه نویی پیش از این هم نشان داده علاقه ویژه ای به رو کردن گلرهای جوان دارد. محسن فروزان و وحید طالب لو حتی همین مهدی رحمتی از گلرهایی بودند که پیشرفت فوتبال شان را مدیون مربی این روزهای استقلال هستند

گدای فاطمه(س)

جمعه 23/4/1391 - 13:27 - 0 تشکر 471875

فصل نقل و انتقالات تمام شد/ پرسپولیس فعلا گلر دوم نگرفته ؛ استقلال مجیدی و نکونام را!


لیگ برتر - فصل نقل و انتقالات با پیوستن رضا سیف الهی به پرسپولیس به پایان رسید.به گزارش خبرآنلاین ؛ درحالی که خبرنگاران زیادی در هیات فوتبال تهران بودند تا بتوانند خبر پیوستن نکونام و مجیدی به استقلال و میثاق معمارزاده را به پرسپولیس مخابره کنند ، در نهایت پی بردند که خبری از هیچ کدام از این انتقال ها نشد و رضا معقولی با پیوستن به پیکان آخرین یار لیگ برتری شد که به هیات رفت. آخرین خرید پرسپولیس تمدید قرارداد این تیم با رضا سیف اللهی بود که سهمیه امید محسوب می شود و استقلالی ها هم با جدا شدن ایمان مبعلی توانستند شرایط تمدید قرارداد با کیانوش رحمتی را فراهم کنند. آنها حالا دو جای خالی خارجی دارند که می خواهند با مجیدی و نکونام پر کنند. فرهاد مجیدی در پاسخ به تماس های اولیه استقلالی ها تمایلی نشان نداده و مذاکرات با نکونام هم ادامه دارد . پرسپولیسی ها هم از جذب دوباره میثاق معمارزاده منصرف شدند. آنها به دنبال خرید یک گلر خارجی هستند. استقلال و پرسپولیس برای خرید های خارجی شان تا اول مرداد ماه زمان دارند.

گدای فاطمه(س)

جمعه 23/4/1391 - 13:29 - 0 تشکر 471877

مجتبی جباری استقلالی ماند


لیگ برتر - مجتبی جباری یکسال دیگر استقلالی ماند گزارش خبرآنلاین ؛ مجتبی جباری کاپیتان فصل قبل استقلال پس از مذاکرات امروز قلعه نویی و فتح الله زاده ، این شانس را پیدا کرد تا یکسال دیگر در تیمی بازی کند که نزدیک به 8 سال است ، آنجا بازی می کند. جباری یار اثرگذار آبی هاست که البته مصدومیت ها و مصاحبه های تندش گاهی برای این تیم دردسر می سازد. با این وجود او یکی از محبوب ترین استقلالی های این سال هاست


گدای فاطمه(س)

جمعه 23/4/1391 - 13:31 - 0 تشکر 471878

کریمی: یعنی چه که می خواهید خون شریفات را بریزید؟/ شریفات : چرا به خانواده ام توهین می کتتد.


لیگ برتر - فارس نوشت:علی کریمی پس از بازی امروز در شرایطی که بازیکنان فولاد را همراهی می‌کرد تا از ورزشگاه بدون مشکل خارج شوند در پاسخ به هوادارانی که می‌گفتند ایستاده‌ایم تا خون شریفات را بریزیم گفت: مگر تمرین پرسپولیس و ورزشگاه درفشی فر جای خونریزی است که می‌خواهید خون شریفات را بریزید؟


او ادامه داد: او بازیکن استقلال بوده و این کار (نشان دادن عدد 4 به نشانه 4 پیروزی پیاپی استقلال مقابل پرسپولیس) را انجام داده است. اشکالی که ندارد. از این کارها نکنید. شما امروز آمده‌اید پرسپولیس را تشویق کنید. این کارها از شما بعید است. من از شما خواهش می‌کنم که این کارها را انجام ندهید و کاری به شریفات نداشته باشید چون اصلا در شان پرسپولیسی ها نیست.»


او در رویارویی با خبرنگاران هیچ مصاحبه‌ای انجام نداد.


همچنین اسماعیل شریفات بعد از بازی گفت:«از زمانی که شروع به گرم کردن کردم هواداران این تیم هر چه از دهانشان درآمد به من گفتند. دو سال در استقلال بودم و. به خاطر پیروزی در 4 دربی به آنها عدد 4 را نشان دادم. مگر چه گناهی کردیم که 4 بار این تیم را شکست دادیم؟سال گذشته در استقلال بودم و حالا در فولاد بازی می‌کنم. هواداران پرسپولیس حق ندارند به خانواده‌ام توهین کنند. مگر من به آنها چه چیزی گفته بودم؟ امیدوارم دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم.»

گدای فاطمه(س)

جمعه 23/4/1391 - 13:32 - 0 تشکر 471879

اولین برد مانوئل با پرسپولیس / شریفات عدد ۴ را نشان جمعیت داد!


لیگ برتر - پرسپولیس نخستین بردش با مربی جدید پرتغالی جشن گرفت.به گزارش خبرآنلاین ؛ در بازی دوستانه پرسپولیس که با حضور چشمگیر طرفدارانش در ورزشگاه درفشی فر با فولاد خوزستان برگزار شد ، بازیکنان مربی پرتغالی توانستند با نتیجه 2 بر یک از سد شاگردان حسین فرکی بگذرند در این بازی جواد کاظمیان و محمد فاضی برای پرسپولیس گل زدند و تک گل فولاد را هم ساسان انصاری به ثمر رساند. این اولین برد خوزه مانوئل در دومین بازی دوستانه اش در مقام مربی پرسپولیس است. این بازی بیش از 5 هزار تماشاگر را به ورزشگاه 1500 نفره درفشی فر کشانده بود که همین اتفاق مشکلاتی را ایجاد کرد.بعد از این بازی ، شریفات که طرفداران پرسپولیس علیه اش شعارهایی سر دادند ، با دستانش عدد 4 را نشان شان داد. مهدی امیر آبادی علیه استقلالی ها حرف زد و گفت می خواهد به تیم سابقش گل بزند و حسین فرکی هم گفت:«خیلی مقابل پرسپولیس خوب بودیم و محکی جدی خوردیم.»

گدای فاطمه(س)

جمعه 23/4/1391 - 13:33 - 0 تشکر 471880

هدایتی رسما مالك باشگاه ملوان شد

ایسنا: سرانجام پس از كش و قوس های فراوان 70 درصد سهام باشگاه ملوان انزلی با امضای استانداری گیلان به حسین هدایتی رسید.

چندی پیش حسین هدایتی اعلام آمادگی كرده بود كه بخشی از سهام باشگاه ملوان انزلی را خریداری كند كه كارهای اولیه آن انجام شده بود و تنها امضای ستاد كل نیروهای مسلح باقی مانده بود كه امروز این كار انجام شد تا صادق درودگر به عنوان مدیر عامل باشگاه ملوان سایر اقدامات لازم را انجام بدهد.

امروز سرانجام با امضای استانداری گیلان رسما 70 درصد سهام باشگاه ملوان انزلی به حسین هدایتی واگذار شد تا او رسما مالك باشگاه ملوان بشود.

گدای فاطمه(س)

جمعه 23/4/1391 - 13:35 - 0 تشکر 471881

نکونام یکشنبه با استقلال ثبت می‌کند

مهر: علی فتح الله زاده بامداد روز جمعه و پس از پایان مهلت نقل و انتقالات لیگ دوازدهم در مورد وضعیت انتقال جواد نکونام از باشگاه اوساسونا اسپانیا به تیم استقلال گفت: پیرو مذاکرات قبلی که با جواد نکونام داشتیم مقرر شد او در گفتگو با مسئولان باشگاه اوساسونا موافقت آنها را برای حضور در استقلال بگیرد.

مدیر عامل باشگاه استقلال ادامه داد: به دنبال این توافق نکونام با مسئولان باشگاه اوساسونا نشستی را برگزار کرد و با آنها به توافق رسید که رضایت نامه اش را برای حضور در استقلال صادر کنند. قرار است روز یکشنبه هفته پیش رو قرارداد این بازیکن را در هیات فوتبال استان تهران به ثبت برسانیم.

فتح الله زاده در پاسخ به این پرسش که چرا در پایان فصل نقل وانتقالات قرارداد نکونام را به ثبت نرساندید گفت: باید کارت بازی و رضایت نامه نکونام از سوی باشگاه اوساسونا صادر شود تا بتوانیم قرارداد او را به طور رسمی ثبت کنیم. ضمن اینکه نکونام سهمیه بازیکن آزاد محسوب می شود و چون بازیکن بین المللی محسوب می شود قراردادش را تا روز یکشنبه ثبت خواهیم کرد

گدای فاطمه(س)

جمعه 23/4/1391 - 13:39 - 0 تشکر 471883

هافبک سابق استقلال به لیگ آمریکا رفت


فارس: داریوش یزدانی که فصل گذشته با تیمی قرارداد امضا نکرد و یک فصل از بازی کردن فاصله گرفت به تازگی با باشگاه آمریکایی لابلوز قرارداد دو ساله امضا کرده است.


یزدانی بازیکن سال های دور استقلال و برق شیراز شب گذشته به آمریکا رفت تا در سال اول قرارداد خود به عنوان بازیکن - مربی و در سال دوم به عنوان مربی فعالیت خود را آغاز کند.

گدای فاطمه(س)

جمعه 23/4/1391 - 13:40 - 0 تشکر 471885

در آخرین روز نقل و انتقالات چه گذشت؟


مشرق: آخرین روز نقل و انتقالات در حالی به پایان رسید که هیئت فوتبال تهران روز بسیار شلوغ و پرخبری را پشت سر گذاشت و برخی بازیکنان در دقیقه 90 با وجود قرارداد داشتن از تیم سابق خود جدا شده و قرارداد جدیدی را به ثبت رساندند.


استقلال


در حالی که علی فتح الله زاده شامگاه چهارشنبه از منتفی شدن حضور مجتبی جباری در تیم فوتبال استقلال خبر داده بود، برخی نزدیکان این باشگاه امروز پنجشنبه تلاش کردند تا زمینه بازگشت جباری به استقلال را فراهم کنند.


جباری که امروز بلیت سفر به تبریز را هم تهیه کرده بود تا راهی این تیم شود و با تراکتورسازی قرارداد ببندد، توسط یکی از دوستان مشترکش با امیرقلعه نویی از سفر منصرف شد تا در نشست ویژه ای با امیر قلعه نویی شرکت کند. این جلسه عصر امروز پنجشنبه در محل باشگاه استقلال برگزار شد و برخی مسئولان باشگاه تلاش کردن زمینه ماندن جباری را فراهم کنند. در پایان این نشست قلعه نویی و جباری به توافق رسیدن تا فصل آینده با یکدیگر کار کنند. جباری شامگاه پنجشنبه با حضور در هیات فوتبال استان تهران قراردادش را با استقلال ثبت کرد.


کیانوش رحمتی هم با حضور در هیات فوتبال استان تهران قراردادش را با استقلال تمدید کرد.


استقلالی ها امروز همچنین تلاش کردند تا فرهاد مجیدی و جواد نکونام را هم آبی پوش کنند اما تا ساعات پایانی فصل نقل و انتقالات موفق به این کار نشدند.


پیکان


پس از آنکه محمد محمدی صبح امروز قرارداد خود را با استقلال فسخ کرد و به جمع بازیکنان راه‌آهن اضافه شد ایمان مبعلی که با آبی‌پوشان در اردوی ترکیه حضور داشت قرارداد خود را با استقلال فسخ کرد و به تیم فوتبال پیکان پیوست.


این بازیکن قبل از حضور در استقلال با مسئولان پیکان به توافق رسیده بود اما با جدایی آندرانیک تیموریان به جمع آبی‌پوشان اضافه شد ولی امروز در اقدامی عجیب قرارداد خود را با باشگاه استقلال فسخ کرد و در لیگ دوازدهم با پیراهن پیکان بازی خواهد کرد.


همچنین رضا معقولی نیز با پیکان قرارداد یک ساله بست و با حضور در هیئت فوتبال قراردادش را ثبت کرد.


 پرسپولیس


*** ایمون زاید پس از توافق با مسئولان پرسپولیس قرارداد خود را برای یک فصل دیگر تمدید کرد. این بازیکن با حضور در هیئت فوتبال قراردادش را به ثبت رساند.


همچنین سیف اللهی بایکن جوان پرسپولیس نیز قرارداد خود را به مدت سه سال با سرخپوشان تمدید کرد.


نفت تهران


***احمد آل نعمه امروز در آخرین روز نقل و انتقالات، با عقد قراردادی یک ساله به تیم فوتبال نفت تهران پیوست. وی فصل گذشته در تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز بازی می‌کرد.


راه آهن


**** بعدازظهر امروز پنجشنبه بازیکنان تیم فوتبال راه‌آهن به همراه نماینده این باشگاه در هیات فوتبال استان تهران حضور یافته و قراردادشان را با این تیم تهرانی به صورت رسمی ثبت کردند که یکی از آنها محمد محمدی بود. محمدی امروز قراردادش با باشگاه استقلال را فسخ کرد و با عقد قراردادی یکساله به تیم راه آهن پیوست.


برپایه این گزارش، محمد محمدی (استقلال تهران - یکساله)، جهانگیر عسگری و سیدعلی حسینی (داماش گیلان - سه ساله)، پیروز قربانی (سایپای البرز - یکساله)، نادر هوشیار (سایپا البرز - سه ساله - سهمیه زیر 23 سال)، فرزاد آشوبی (تراکتورسازی تبریز - دوساله)، محمدحسن رجب‌زاده (سپاهان اصفهان - دو ساله) و بهشاد یاورزاده (پیکان تهران - دوساله) بازیکنان لیگ برتری و جدید تیم راه‌آهن برای لیگ دوازدهم هستند.


همچنین حسین پاشایی، امیر طهمورثی، میرهانی هاشمی، محمدرضا مامانی، مهدی زارعی، علیرضا عباسفرد، علی غلام، مجتبی شیری، محمد سلیمان علیزاده، علی امیری، ابراهیم کریمی، بهادر عبدی، حامد نورمحمدی، مهرداد کفشگری، فرشید کریمی، ایمان رزاقی‌راد و حسین کعبی دیگر بازیکنای بودند که قراردادشان را با تیم راه‌آهن تمدید کردند.

گدای فاطمه(س)

جمعه 23/4/1391 - 15:12 - 0 تشکر 471940

با نام خدا و سلام

بازم ممنون

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

جمعه 23/4/1391 - 17:1 - 0 تشکر 471983

واقعا جای سپاس و تشکر داره
دستانت پرتوان داش علی

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی