سينما و تلویزیون (بازدید: 567)
سه شنبه 20/4/1391 - 19:33 -0 تشکر 471097
بازیگر تلویزیون، گرفتار بیماری / عکس

انتخاب: نادیا دلدار گلچین گفت: سال ها تلاش و زحمت برای هنر کشورم کشیدم و اکنون با وجود بیماری ام کسی به یاری ام نمی رسد.
 
نادیا دلدار  گلچین بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون با اشاره به بی توجهی مسئولان به او در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: مدتهاست که در بستر بیماری به سر می‌برم و وضعیت روحی و جسمی من برای هیچکس اهمیتی ندارد.
 
وی افزود: از مسئولان امر بسیار گله مندم و متاسفم که با وجود سال ها زحمت برای هنر کشورم، اکنون که نیازمند کمک ‌آن ها هستم کسی به فریادم نمی‌رسد.دلدار گلچین تصریح کرد: هنوز هفته ای 3 بار دیالیز می شوم و به دلیل ناراحتی کمرم، با ویلچر راه می روم.
 
وی ادامه داد: هنرمندان تا زنده هستند نیازمند کمک مردم و مسئولان هستند و بعد از مرگ ناله و شیون برای ما، فایده ای ندارد.
 
وی خاطرنشان کرد: دیگر امیدی به کمک کسی نداشته و ندارم و گله مندم چرا یادی از من هنرمند با وجود سالها زحمت نمی شود

گدای فاطمه(س)

چهارشنبه 21/4/1391 - 12:26 - 0 تشکر 471437

سلام
خدا شِفاشون بده خیلی ناراحت شدم
به هنرمندان باید بیشتر از این رسیدگی بشه ولی کو گوش شنوا:(

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

سه شنبه 27/4/1391 - 20:30 - 0 تشکر 473819

مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی به عیادت نادیا دلدارگلچین بازیگر سینما و تلویزیون رفت.سیداحمد میرعلایی روز یکشنبه ۲۵ تیر ماه به همراه جعفر گودرزی مشاور اجرایی مدیرعامل و مدیر روابط عمومی بنیاد به عیادت این بازیگر در بیمارستان «مهراد» رفتند و از نزدیک درجریان وضعیت وی قرار گرفتند.گلچین به دلیل شدت گرفتن بیماری اش در حال حاضر دربخش ICU بیمارستان مهراد بستری است.مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در جریان این عیادت ضمن آرزوی سلامتی برای ایشان تصریح کرد: امیدوارم هرچه زودتر خانم گلچین را جلوی دوربین ببینیم.

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

پنج شنبه 29/4/1391 - 23:40 - 0 تشکر 474679

سلام
برای ایشون آرزوی سلامتی می کنم
انشالله هر چه زودتر بهبودی کامل پیدا کنن.

کوله بارت را ببند

شاید ابن چند سحر فرصت آخر باشد

که به مقصد برسیم

بشناسیم خدا را

و بفهمیم که یک عمر چه غافل بودیم...

شنبه 31/4/1391 - 0:17 - 0 تشکر 475141

دلدار گلچین که با گریه سخن می‌گفت ادامه داد: عزیزان من هوای خودتان را داشته باشید و سلامتی‌تان را حفظ کنید و نگذارید به بیماری بیافتید که اگر افتادید هیچ کس نیست دستتان را بگیرد. من الان احساس تنهایی می‌کنم اماچه کنم که مریضی سریع آمده و خیلی کند پیش می‌رود و با خدا است که چه زمانی تمام شود.

نادیا دلدار گلچین گفت: متاسفانه هیچ کس سراغی از من نمی‌گیرد و بعد از رفتنم ممکن است دلشان بسوزد و بگویند با این آدم روزگاری داشتیم و الان بین ما نیست.

این بازیگر که به دلیل مشکلات ریوی در بخش آی سی یو بیمارستان «مهراد» بستری است در دیدار با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با ابراز گله از همکاران هنرمندش اظهار کرد: هیچ‌کس سراغی از من نگرفته و حتی زنگی به من نزدند. البته خودم هم مانند آنها هستم و وقتی کسی گرفتار است سراغی نمی‌گیریم. اما وضعیت من خیلی حاد است.

وی افزود: از سال ۸۰ بیماری‌ام آغاز شد و به نارسایی کلیه مبتلا شدم و وقتی دیدم نمی‌توانم تحمل کنم، در سال ۸۲ اقدام به پیوند کلیه کردم. اما بعد از آن ظاهرا این پیوند به من نساخت و یک روز،‌ روز خوش ندیدم و طی این مدت مدام درگیر بیمارستان هستم و اتفاقات عجیبی برایم افتاده است و هرچند وقت یک بار بستری شده‌ام.

این بازیگر ادامه داد: بعد از دوبار جراحی سخت در ستون فقرات، گرفتاری بیماری‌های دیگری شده‌ام که من را در بیمارستان انداخته و حتی تکان نمی‌توانم بخورم و سه چهار روز است که در بخش آی سی یو بیمارستان تحت نظر هستم.

دلدار گلچین با بیان اینکه در ۱۰ سال اخیر فعالیت‌های بازیگری‌اش را رها نکرده است، گفت: سعی کردم دور از عرصه بازیگری نباشم، چون اگر دور باشم احساس افسردگی شدید می‌کنم و فقط دلم می‌خواهد جلوی دوربین باشم. ضمن اینکه اگر کار نکنم خرج زندگی‌ام لنگ می‌ماند. من سرپرست ندارم و حتما باید دستم را روی زانویم بگذارم ،‌ بلند شوم و کار کنم.

وی درباره حمایت‌هایی که از او شده است اظهار کرد: خوشبختانه از طرف خانه تئاتر طلبی داشتم که مقداری از آن را پرداخت کردند و از طرف بنیاد سینمایی فارابی هم به عیادتم آمدند و وعده دادند در مخارج بیمارستان کمک کنند.

این بازیگر با بیان اینکه تنها نباید در موقع نبودن به دنبال هم باشیم خاطر نشان کرد: در موقعی هم که هستیم قدر هم را بدانیم و امیدوارم برای همه هنرمندان فقط خوبی و خوشی باشد وهیچ کس نگرانی و گرفتاری نداشته باشد.

دلدار گلچین که با گریه سخن می‌گفت ادامه داد: عزیزان من هوای خودتان را داشته باشید و سلامتی‌تان را حفظ کنید و نگذارید به بیماری بیافتید که اگر افتادید هیچ کس نیست دستتان را بگیرد. من الان احساس تنهایی می‌کنم اماچه کنم که مریضی سریع آمده و خیلی کند پیش می‌رود و با خدا است که چه زمانی تمام شود.

نادیا دلدار گلچین متولد ۱۳۳۹ در تهران و دارای مدرک تحصیلی دیپلم موسیقی از هنرستان عالی موسیقی است که فعالیت بازیگری‌اش را از سال ۱۳۶۹ با فیلم «ابلیس» آغاز کرده و در فیلم‌هایی چون «دیدار در استانبول»، «دوروی سکه»، «پادزهر»، «همه دختران من»، «مرد نامریی»، «خط آتش»، «روسری آبی»، «کمکم کن»، «مهرمادری»، «غریبانه»، «شیدا»، «دختری با کفش‌های کتانی»، مجموعه های تلویزیونی «خاله سارا»، «کهنه سوار»، «دزدان مادربزرگ»، «همه فرزندان من»، «پزشکان»، «شن‌های کف رودخانه»، «سه در چهار» و نمایش های «زیر گذر لوطی صالح»، «سوگ»، «مضحکه آدم»، «معرکه در معرکه» و.. به ایفای نقش پرداخته است.

وی فرزند نادر گلچین- خواننده- و دختر عموی مرجانه گلچین -بازیگر- است.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


شنبه 31/4/1391 - 11:2 - 0 تشکر 475231

سلام
انشاالله كه خداوند به حق این ماه عزیز همه مریضها مخصوصا ایشون رو شفا بده

گاهي به آسمان خيالم عبور کن

شعر مرا نيم نگاهي مرور کن

دل مرده ام،قبول . . .!

تو اما مسيحا باش،

يک جمعه هم زيارت اهل قبور کن.

شنبه 31/4/1391 - 11:30 - 0 تشکر 475254

انشا ا...

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


دوشنبه 2/5/1391 - 13:56 - 0 تشکر 477456

عوامل فیلم سینمایی «بدون اجازه» به دیدار نادیا دلدارگلچین در بیمارستان مهراد رفتند.هفته گذشته مرتضی هرندی کارگردان، یاسمینا باهر و باران زمانی بازیگر، افشین علیزاده مدیر فیلمبرداری و مجتبی هنرمند مجری طرح فیلم سینمایی «بدون اجازه» به عیادت نادیا دلدارگلچین رفتند.در این دیدار دلدارگلچین با ابراز نارضایتی از مسوولان گفت: متأسفانه برای مخارج عمل جراحی ام فشار بسیاری را متحمل شده ام و هیچ حمایتی نیز تاکنون از من نشده است.گروه تولید این فیلم برای دلدارگلچین آرزوی سلامتی کردند تا این بازیگر را هرچه زودتر بتوانند در عرصه بازیگری ببینند.دلدارگلچین در سریال ۲۶ قسمتی «سرزمین خاک» به کارگردانی مرتضی هرندی در سال ۸۰ ایفای نقش کرده است. او در این سریال تاریخی نقش مقابل داریوش ارجمند را برعهده داشته است.

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

جمعه 6/5/1391 - 17:6 - 0 تشکر 482107دلدار گلچین كه با گریه سخن می‌گفت ادامه داد: عزیزان من هوای خودتان را داشته باشید و سلامتی‌تان را حفظ كنید و نگذارید به بیماری بیافتید كه اگر افتادید هیچ كس نیست دستتان را بگیرد. من الان احساس تنهایی می‌كنم اماچه كنم كه مریضی سریع آمده و خیلی كند پیش می‌رود و با خدا است كه چه زمانی تمام شود.


به گزارش پارس،نادیا دلدار گلچین گفت: متاسفانه هیچ كس سراغی از من نمی‌گیرد و بعد از رفتنم ممكن است دلشان بسوزد و بگویند با این آدم روزگاری داشتیم و الان بین ما نیست.

این بازیگر كه به دلیل مشكلات ریوی در بخش آی سی یو بیمارستان «مهراد» بستری است در دیدار با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با ابراز گله از همكاران هنرمندش اظهار كرد: هیچ‌كس سراغی از من نگرفته و حتی زنگی به من نزدند. البته خودم هم مانند آنها هستم و وقتی كسی گرفتار است سراغی نمی‌گیریم. اما وضعیت من خیلی حاد است.

وی افزود: از سال 80 بیماری‌ام آغاز شد و به نارسایی كلیه مبتلا شدم و وقتی دیدم نمی‌توانم تحمل كنم، در سال 82 اقدام به پیوند كلیه كردم. اما بعد از آن ظاهرا این پیوند به من نساخت و یك روز،‌ روز خوش ندیدم و طی این مدت مدام درگیر بیمارستان هستم و اتفاقات عجیبی برایم افتاده است و هرچند وقت یك بار بستری شده‌ام.

این بازیگر ادامه داد: بعد از دوبار جراحی سخت در ستون فقرات، گرفتاری بیماری‌های دیگری شده‌ام كه من را در بیمارستان انداخته و حتی تكان نمی‌توانم بخورم و سه چهار روز است كه در بخش آی سی یو بیمارستان تحت نظر هستم.

دلدار گلچین با بیان اینكه در 10 سال اخیر فعالیت‌های بازیگری‌اش را رها نكرده است، گفت: سعی كردم دور از عرصه بازیگری نباشم، چون اگر دور باشم احساس افسردگی شدید می‌كنم و فقط دلم می‌خواهد جلوی دوربین باشم. ضمن اینكه اگر كار نكنم خرج زندگی‌ام لنگ می‌ماند. من سرپرست ندارم و حتما باید دستم را روی زانویم بگذارم ،‌ بلند شوم و كار كنم.

وی درباره حمایت‌هایی كه از او شده است اظهار كرد: خوشبختانه از طرف خانه تئاتر طلبی داشتم كه مقداری از آن را پرداخت كردند و از طرف بنیاد سینمایی فارابی هم به عیادتم آمدند و وعده دادند در مخارج بیمارستان كمك كنند.

این بازیگر با بیان اینكه تنها نباید در موقع نبودن به دنبال هم باشیم خاطر نشان كرد: در موقعی هم كه هستیم قدر هم را بدانیم و امیدوارم برای همه هنرمندان فقط خوبی و خوشی باشد وهیچ كس نگرانی و گرفتاری نداشته باشد.

دلدار گلچین كه با گریه سخن می‌گفت ادامه داد: عزیزان من هوای خودتان را داشته باشید و سلامتی‌تان را حفظ كنید و نگذارید به بیماری بیافتید كه اگر افتادید هیچ كس نیست دستتان را بگیرد. من الان احساس تنهایی می‌كنم اماچه كنم كه مریضی سریع آمده و خیلی كند پیش می‌رود و با خدا است كه چه زمانی تمام شود.

نادیا دلدار گلچین متولد 1339 در تهران و دارای مدرك تحصیلی دیپلم موسیقی از هنرستان عالی موسیقی است كه فعالیت بازیگری‌اش را از سال 1369 با فیلم «ابلیس» آغاز كرده و در فیلم‌هایی چون «دیدار در استانبول»، «دوروی سكه»، «پادزهر»، «همه دختران من»، «مرد نامریی»، «خط آتش»، «روسری آبی»، «كمكم كن»، «مهرمادری»، «غریبانه»، «شیدا»، «دختری با كفش‌های كتانی»، مجموعه های تلویزیونی «خاله سارا»، «كهنه سوار»، «دزدان مادربزرگ»، «همه فرزندان من»، «پزشكان»، «شن‌های كف رودخانه»، «سه در چهار» و نمایش های «زیر گذر لوطی صالح»، «سوگ»، «مضحكه آدم»، «معركه در معركه» و.. به ایفای نقش پرداخته است.

وی فرزند نادر گلچین- خواننده- و دختر عموی مرجانه گلچین -بازیگر- است.

جمعه 6/5/1391 - 19:43 - 0 تشکر 482249

آخی بنده خدا خیلی ناراحت کنندست زنی که یک روز اینقدر فعال بوده و تونسته با کارهاش دل مردم و به دست بیاره الان کنار گذاشته بشه و رو تخت بیمارستان باشه.
خدا بهممون رحم کنه.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

جمعه 6/5/1391 - 23:53 - 0 تشکر 482396

سلام
امیدوارم تو این ماه عزیز همه بیماران لباس شفا بپوشن

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی